مطالعات اخیر نشان می دهد که 9 بیرون از 10 رایانه های شخصی با نرم افزارهای جاسوسی آلوده

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on مطالعات اخیر نشان می دهد که 9 بیرون از 10 رایانه های شخصی با نرم افزارهای جاسوسی آلوده

مطالعات اخیر نشان می دهد که 9 بیرون از 10 رایانه های شخصی با نرم افزارهای جاسوسی آلوده

[ad_1]

نرم افزارهای جاسوسی و مخرب هستند و مشکلات زیادی برای کاربران اینترنت امروز است و می تواند هر دو آزار دهنده و یک تهدید واقعی برای شما و کامپیوتر شما. وجود یک تعداد مختلف جاسوسی و مخرب که برخی از آنها نسبتا دوستانه و تنها جاسوسان در عادات گشت و گذار در حالی که دیگران مانند تروجان ها می توان به فاسد دیسک سخت خود و یا سرقت نام های کاربری و کلمات عبور. یک تروجان حتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سرقت هویت خود را با استخراج تمام اطلاعات لازم را از کامپیوتر شما.

شما ممکن است فکر می کنم که تبلیغ افزار ممکن است که بد است که آن را خوب است اگر تبلیغات انتخاب شده متناسب با منافع خود را. این ممکن است درست باشد اگر جاسوس افزار ندارد و تعدادی دیگر از اثرات منفی مانند افزایش مقدار زیادی از پاپ تا تبلیغات غیر قابل توضیح صفحه تغییرات عجیب و غریب در نتیجه در هنگام جستجو در وب و این واقعیت است که کامپیوتر شما در حال آهسته توسط افزارهای جاسوسی. اینها همه بسیار شایع نتایج و نشانه های جاسوس افزار و تبلیغ افزار.

بیشتر غیر معمول مشکلات در ارتباط با نرم افزارهای جاسوسی و تروجان ها و فساد از روی هارد دیسک از دست دادن و قرار گرفتن در معرض از اطلاعات خصوصی و اطلاعات ورود و در بدترین سناریو مورد سرقت هویت صاحب یک کامپیوتر آلوده.

نرم افزارهای زیادی برای درمان به امنیت حریم خصوصی آنلاین خود را.

وجود دارد با این حال مراحل است که شما می توانید برای جلوگیری از درد و رنج اثرات منفی که جاسوسی و تبلیغ افزار می توانید به ارمغان بیاورد و شروع به حفاظت از کامپیوتر شما و ایجاد یک حفاظت از سرقت هویت. برای اولین بار از این مراحل به خوبی ضد نرم افزارهای جاسوسی و ضد ویروس قادر به حذف نرم افزارهای جاسوسی. وجود دارد تعدادی از نرم افزارهای جاسوسی مختلف پاک در دسترس و شناخته شده ترین ممکن است جاسوسی رفتگر آگهی آگاه و Spybot که همه برنامه های خوب.

حذف نرم افزارهای جاسوسی نرم افزار می توانید کامپیوتر خود را اسکن کنید و با موفقیت حذف نرم افزارهای جاسوسی مانند CoolWebSearch. حذف نرم افزارهای جاسوسی نرم افزار همچنین با استفاده از یک سیستم نظارت است که به طور خودکار کشف جاسوس افزار و جلوگیری از نصب نرم افزارهای جاسوسی بر روی کامپیوتر ما. حذف نرم افزارهای جاسوسی نرم افزار موثر نرم افزارهای جاسوسی و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف.

فعال سپر با استفاده از سیستم نظارت در زمان واقعی جدید جلوگیری از جاسوسی و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از برنامه های نصب شده بر روی کامپیوتر شما. این واقعیت همراه با این واقعیت است که جاسوسی روب با استفاده از به طور مداوم در به روز رسانی پایگاه داده از همه در دسترس جاسوسی و تبلیغ اجناس بدان معنی است که این adware remover می توانید تمیز کردن کامپیوتر خود را رهایی آن از هر و همه جاسوسی و تبلیغ افزار. یک بار آن را تمیز کامپیوتر شما آن را می توانید آن را تمیز نگه دارید و اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر خود را تمیز باقی می ماند از آگهی ها و جاسوس افزار.

با نگه داشتن کامپیوتر خود را رایگان از نرم افزارهای جاسوسی و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم جاسوسافزار حذف نرم افزار محافظت از اطلاعات خود را نگه می دارد و هویت خود را امن است. جاسوسی روب دهید شما آن را به روز رسانی اگر از آن شده است به مدت طولانی از آن گذشته به روز شد.

اگر حذف نرم افزارهای جاسوسی می یابد برنامه های نرم افزارهای جاسوسی آن را بلافاصله قرنطینه نرم افزارهای جاسوسی و غیر فعال کردن نرم افزارهای جاسوسی قابلیت تا زمانی که شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا برای حذف فایل و یا سعی کنید برای تمیز کردن فایل از نرم افزارهای جاسوسی عناصر و بازگشت فایل را به محل اصلی آن بر روی هارد دیسک خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top