مزایا و معایب حضور در نوشتن کلاس

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on مزایا و معایب حضور در نوشتن کلاس

مزایا و معایب حضور در نوشتن کلاس

[ad_1]

آیا شما عاشق نوشتن و جاه طلبی برای تبدیل شدن به پرفروشترین نویسنده ؟ شما احتمالا باید یک ایده از آنچه به نوشتن اما از آنجا که شما در حال شروع کردن به عنوان یک نویسنده شما احتمالا تعجب کنید که چگونه برای شروع “پیدا کردن صدای خود را”. شما حتی ممکن است با توجه به اگر شما باید با شرکت در یک کلاس نوشتن.

نوشتن یک کلاس ممکن است یکی از راه های یادگیری چگونه به نوشتن یک کتاب, اما شما می توانید کمک کند و یا به خودتان صدمه دیده با حضور در یکی از, به عنوان این قطعا هر دو مزایا و اشکالاتی.

وجود دارد مزایای قطعی برای حضور در یک کلاس نوشتن. مهمترین هنر نوشتن است که جدی گرفته شود در اینجا پشتیبانی در راه است که وجود ندارد در جاهای دیگر. نیز وجود دارد یک سیستم پاسخگویی ذاتی در چنین کلاس هایی است که می تواند حیاتی در سلولهای انفرادی هنر نوشتن.

یکی از مزایای نوشتن کلاس ها این است که آنها به طور کلی تدریس شده توسط veteran نویسندگان که باید پشتیبانی خود و یا حداقل برخی از درآمد در حالی که مشغول نوشتن هنر و صنعت است. آن را می دهد آغاز نویسندگان فرصتی برای تعامل و یادگیری از حرفه ای ها و شاید حتی شروع به ساخت شبکه ای از مخاطبین برای بعد نویسنده حرفه ای است.

در نوشتن کلاس از شما خواسته خواهد شد به عنوان خوانده شده کار خود را با صدای بلند. این می تواند خسته کننده اعصاب برای برخی از, اما شما قطعا دریافت انتقاد سازنده از نویسندگان دیگر در کلاس. شما همچنین می توانید پیدا کردن الهام در حالی که نویسندگان دیگر بحث در مورد دشوار است اما موضوعات جالب مانند مشکلات خانوادگی و یا طلاق و جدایی است. یکی دیگر از مزایای حضور در یک کلاس نوشتن است که با داشتن یک معلم خصوصی. برای هر قطعه از کار شما انجام, شما می توانید با مشورت و درخواست برای اشاره گر برای بهبود. مهارت های نوشتن خود را خواهد بود قطعا افزایش یافته است با حق راهنمایی از با تجربه نویسنده است.

جالب اینجاست که یکی از مشکلات در نظر گرفتن یک کلاس نوشتن به یاد بگیرند که چگونه به نوشتن یک کتاب است که آن را به شما طول می کشد به دور از تنهایی ایجاد می کند. در حالی که داشتن کار خود را نقد توسط دیگران است یک مزیت تصمیم گرفت که در خارج مشاوره مختل جریان نوشتن خود و کاستن از کار خود را به جای اضافه کردن چیزی به آن است. اگر نقد غیر خاص و یا منفی آن شما هیچ خوب و چالش های شما را به توضیح و داستان خود را قبل از آن را به طور کامل و به درستی گفته شده است. شما ممکن است در نتیجه پیدا کردن حرکت خود را متوقف, و با وجود این فشار به تولید برای کلاس بعدی.

یکی دیگر از نقطه ضعف از یک کلاس نوشتن است که گاهی اوقات دانش آموزان هستند حتی بهتر از نویسندگان از معلمان خود را. برخی از کسانی که در استخدام به عنوان معلم در این کلاس ها شده اند بیکار برای یک مدت زمان طولانی و پذیرفته اند این کار به خاطر به دست آوردن کمی از درآمد. به همین دلیل آنها انجام نمی بسیار خوب برای دانش آموزان خود را.

در برخی از کلاس ها دانش آموزان را به اشتراک بگذارید به همان سطح از مهارت نوشتاری به این معنی که برخی ممکن است نیاز اضافی سرپرستی برای بهبود نوشتن خود را. زمان صرف مطالعه تشریحی و مشاوره کار این دانش آموزان را مانع دیگر دانش آموزان از نظر خواندن کار خود را در نتیجه مصرف تا زمانی که در غیر این صورت اختصاص داده شده به هدایت دیگر پیشرفته تر دانش آموزان در کلاس.

نگاه از نزدیک در نوشتن کلاس قبل از شما ثبت نام. مطمئن شوید که شما خواهد بود قدرت نه مانع و همکلاسی های خود را در یک شبیه سطح مهارت بنابراین شما می توانید به همان اندازه. همچنین نگاه کنید برای نوشتن کلاس که در حال حاضر تاسیس یک شهرت خوب است. این شما صرفه جویی در وقت و تلاش با اطمینان که شما می توانید بهترین از این دوره شما در حال بدست گرفتن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top