مزایای درگیر شدن خدمات و آژانس های استخدام

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on مزایای درگیر شدن خدمات و آژانس های استخدام

مزایای درگیر شدن خدمات و آژانس های استخدام

[ad_1]

امروزه در استخدام سازمان هستند و هر دو با اتکا به شدت توسط شرکت ها و افراد است. بیکار و افرادی که یک زمان سخت شدن استخدام در زمانی که آنها اعمال می شود به طور مستقیم به شرکت برای هر فرصت شغلی خواهد شد بدون شک به نوبه خود به استخدام شرکت در آینده است. این عمدتا به دلیل با چنین شرکت های آنها نمی نیاز به رفتن در اطراف شهر و خسته از بازدید از شرکت های مختلف است که ممکن است یا ممکن است به استخدام کارمندان جدید. آنها همچنین می توانید جلوگیری از زحمتی تحت بی شماری امتحانات و مصاحبه در شرکت های مختلف یا محل هزینه های زیادی در کرایه سفر با هیچ ایده اگر آنها موفق خواهد بود در برنامه های کاربردی خود را.

در مقابل اگر یک متقاضی تصمیم به رفتن را از طریق استخدام در یک شرکت برای اولین بار او را در ارائه مدارک مورد نیاز. نامزد خواهد شد و سپس منتظر تماس هنگامی که یک شرکت ممکن است علاقه مند در گرفتن خدمات خود را. آن است که تنها در این زمان است که متقاضی را واقعا شروع به سرمایه گذاری زمان و تلاش برای خاص که فرصت اشتغال. نامزد می تواند در واقع تحت آزمایش و حتی یک مصاحبه اولیه برای باز کردن کار استخدام در شرکت محل. بیشتر چه, استخدام شرکت همچنین ارائه راهنمایی ها و نکات برای کمک به متقاضیان آس نهایی خود را در مصاحبه با مشتری شرکت و امیدوارم زمین این کار با موفقیت.

شرکت ها نیز بستگی استخدام شرکت برای تعدادی از خدمات. برای یک, اگر آنها را باز برای موقعیت های کلیدی در شرکت, استخدام در یک شرکت می توانید آنها را از یک استخر بسیار کاندیداهای واجد شرایط را انتخاب کنید. این استخر از استعدادهای شامل کسانی که به طور جدی به دنبال این موقعیت واقعی و یا کسانی که در حال حاضر شاغل هستند و در حال انتظار برای یک پیشنهاد پر سود در موقعیت های مشابه از شرکت های مختلف.

علاوه بر این, استخدام شرکت ها را از طریق دشوار و وقت گیر وظیفه نمودند و در ابتدا غربالگری دریافت تمام برنامه های کاربردی. این گام اولیه بسیار مهم است در کل فرآیند استخدام. اما اگر یک شرکت را ندارد و نیروی انسانی برای انجام این کار ماهرانه و به درستی این امر می تواند بهترین به برون سپاری این کار و کل جذب و فرآیند استخدام برای یک شرکت است که کارشناسان خبره در این زمینه است.

در نهایت معتبر استخدام آژانس می تواند با دقت صفحه نمایش تمام متقاضیان برای شرکت. این فرآیند غربالگری شامل انجام پس زمینه و مرجع کنترل و حتی مصاحبه های اولیه. آنها را به مطمئن شوید که تمام نامناسب متقاضیان شده است نسبتا weeded و صاحب کسب و کار یا تصمیم ساز را به سادگی را انتخاب کنید از استخر مجرب نامزدها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top