مزایای جینسنگ

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on مزایای جینسنگ

مزایای جینسنگ

[ad_1]

جینسنگ گیاه طبیعی است که می تواند از انواع مختلف گیاهان در حال رشد به طور طبیعی در آسیای شرقی. گیاهان است که به طور جینسنگ خانواده همه باید ریشه های گوشتی و چیزی در آنها به نام “ginsenosides.” بدون در حال حاضر از ginsenosides یک گیاه است نه واقعی جینسنگ گیاه. امروز این خانواده از گیاه مورد استفاده در مکمل های طبیعی گیاهی برای انواع مقاصد مختلف.

چگونه ginsenosides با این نسخهها کار در داخل بدن و به همین دلیل آنها را جینسنگ بسیاری از مزایای قدرتمند شده است موضوع پژوهش در سال های اخیر است. دانشمندان کشف کرده اند که اجزای مختلف این ماده طبیعی است که ارائه مزایای مختلف به جینسنگ. مثلا ginsenosides ثابت کرده اند قادر به متوقف کردن گسترش سلولهای سرطانی افزایش سطح تستوسترون در مردان و بهبود حافظه است. بسیاری از این مطالعات انجام شده بر روی حیوانات و کرم ها به جای انسان است.

پس ginsenosides فقط در اصل جینسنگ, گیاهان روشن است که چرا بسیاری از مزایای بزرگ شده اند نسبت به مکمل های طبیعی که حاوی غلظت های بالاتر از جینسنگ. حالا که ما می دانیم آنچه که در پشت فواید جینسنگ, بیایید نگاهی دقیق تر در مورد جینسنگ مکمل ها می تواند سود خود را بدن.

مزایای جینسنگ در اتاق خواب

برخی از شناخته شده ترین مزایای جینسنگ رخ می دهد در پشت درهای بسته. تحقیقات نشان داده است که جینسنگ می تواند افزایش میل جنسی در مردان و زنان در حالی که کمک به مرد برای رسیدن و حفظ جامد نصب. به این دلیل جینسنگ است که یک عنصر مشترک در بسیاری از مکمل های طراحی شده برای کمک به نعوظ آلت تناسلی و یا میل جنسی.

مزایای جینسنگ در خون

جینسنگ مکمل نیز استفاده می شود برای کمک به کنترل دیابت است. این است که یک درمان برای این بیماری بسیار جدی پزشکی و بیماران باید با دکتر خود را بررسی قبل از ترکیب جینسنگ مکمل با دارو, اما جینسنگ ثابت شده است برای کمک به کنترل و تنظیم قند خون است. جینسنگ مکمل بسیار خوب برای بدن است.

مزایای جینسنگ در مغز

شما می توانید راه رفتن مکمل راهرو از هر فروشگاه و یا داروخانه ها در حال حاضر و پیدا کردن جینسنگ مکمل به طور خاص طراحی شده به منظور افزایش عملکرد ذهنی است. دلیل این است که جینسنگ گیاهان ثابت کرده اند برای کمک به حافظه و همچنین دیگر اشکال تفکر و عملکرد مغز.علاوه بر اینکه مورد استفاده در مکمل برای بهبود عملکرد جنسی, این است که یکی از اصلی استفاده از جینسنگ امروز.

مزایای سوخت و ساز بدن

جینسنگ نیز با موفقیت استفاده شده است برای افزایش سوخت و ساز بدن است که می تواند کمک به از دست دادن وزن و یا کنترل وزن. سرعت سوخت و ساز بدن می رود بیشتر کالری سوزاندن شما در طول روز و شب. کالری بیشتری می سوزانید آسان تر از آن است که به از دست دادن وزن و حفظ وزن سالم است.

انتخاب جینسنگ مکمل

وجود طیف گسترده ای از مکمل های که شامل جینسنگ به عنوان یک عنصر فعال امروز, اما شما باید به تجزیه و تحلیل آنها را با دقت قبل از خرید خود را. این مکمل ها به طور گسترده ای در دسترس است اما شما نمی خواهید فقط با راه رفتن به فروشگاه و انتخاب کنید تا ارزان ترین بطری. برخی از تولید کنندگان با استفاده از برگ درخت جنسهیاجنسان, گیاهان, در حالی که آن ریشه است که قوی ترین هستند. تولید کنندگان دیگر ممکن است استفاده از بسیار کوچک غلظت جینسنگ است که نمی خواهد شما بسیار خوب است در حالی که هنوز هم دیگران به استفاده از گیاهان هستند که نه واقعی جینسنگ.

شما می توانید پیدا کردن جینسنگ مکمل های با طیف گسترده ای از ادعای, اما نه همه آنها باید بطور علمی مورد مطالعه قرار گرفته و تأیید شده است. وجود دارد برخی از مزایای جینسنگ است که ثابت شده است بنابراین به وضوح این است که یک مکمل گیاهی برای مصرف, اگر شما نیاز به کمک در اتاق خواب و یا با حافظه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top