مراحل تجزیه و تحلیل سیستم و طراحی وب سایت تجارت الکترونیک

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on مراحل تجزیه و تحلیل سیستم و طراحی وب سایت تجارت الکترونیک

مراحل تجزیه و تحلیل سیستم و طراحی وب سایت تجارت الکترونیک

[ad_1]

چگونه آغاز شده ؟

طراحی وب سایت تجارت الکترونیک است که قطعا بهترین چیز برای طراحان وب سایت به دلیل آن اجازه می دهد تا آنها را به استفاده از خلاقیت خود را به کمال. امروز وب سایت تجارت الکترونیک تبدیل شده است بزرگ گذارنده روند و بیشتر در ارتباط با مشتری اخلاق و احساسات. هر وب سایت تجارت الکترونیک دارای USP و چیزی که پیاپی خریداران به بازدید از وب سایت.

آن است که آیا آمازون ، eBay و یا راهنمایی, تاریخ می گوید که موفقیت هر وب سایت تجارت الکترونیک نوشته شده خود را از داستان های موفقیت در زمان طراحی تنها. تمام این وب سایت ها بسیار محبوب در میان کاربران و نه فقط به خاطر خدمات خود را و یا طیف وسیعی از محصولات را به آنها ارائه دهد اما به دلیل رابط کاربری بزرگ و بسیار دوستانه طراحی وب سایت.

حتی کسی که نمی دانم زیادی در مورد کامپیوتر و یا اینترنت می توانید صرف ساعت ها در این وب سایت به سادگی از آنجا که آنها بسیار دوستانه طراحی و معمار. نشانگر این چقدر مهم است که در طراحی و تجزیه و تحلیل وب سایت تجارت الکترونیک.

چگونه شروع کنم ؟

شروع کار با طراحی یک وب سایت تجارت الکترونیک است که یک چالش بزرگ برای طراحان و هم برای مردم که در آغاز این ایده. خود را به داشتن فروشگاه تجارت الکترونیک برای تلفن های موبایل کاملا چشمگیر است اما در آن طول می کشد یک رویکرد برای تحقق این ایده در دنیای واقعی است. قبل از اینکه شما شروع با طراحی تجارت الکترونیک خود را شما باید پاسخ این سوالات آماده به طوری که شما را تا پایان در ارائه یک محصول بزرگ برای مخاطبان خود را.

چه هدف از فروشگاه شما ؟

چه خواهد بود مخاطبان هدف خود را?

که در آن منطقه یا جمعیت شما در حال هدف قرار دادن مشتریان خود را ؟

چه محصولات یا دسته از محصولات شما می خواهید به فروش از طریق فروشگاه شما ؟

که عمده مارک های شما می خواهید به معاشرت با?

چه خواهد بود اولیه بودجه از فروشگاه شما ؟

سایت معماری و قاب سیم

در حال حاضر از آنجا که شما باید تمام پاسخ های آماده با شما است که به معنی شما می توانید به جلو حرکت کنید و به بخش های واقعی از طراحی. سایت معماری و قاب ها مهم ترین بخش از فروشگاه تجارت الکترونیک. چقدر شما سرمایه گذاری خود را در مغز و خلاقیت در طراحی سایت معماری نوشتن داستان موفقیت خود را. تاریخ می گوید که حتی پس از سرمایه گذاری میلیون ها دلار بسیاری از فروشگاه های تجارت الکترونیک باید موفق به دریافت توجه از مشتریان خود را به دلیل فقیر معماری و قاب. هر چند شما می توانید هر بیت از این تکنولوژی برای طراحی یک رابط کاربر پسند و سایت معماری, اما خلاقیت خود را خواهد بود که کلید موفقیت است.

برخی از ضروری و حیاتی عناصر خوب قاب سیم و سایت های معماری

ناوبری سایت

صفحه اصلی سایت صفحه: امکان سنجی

منوها و زیر منوها و صفحات محصول

از ویژگی های سبد خرید

امن و سریع دروازه پرداخت

Bradcrumb و طرف میله

سربرگ و پاورقی ساختار

تجسم طراحی

همه برنامه نویسان و یا طراحان همیشه طرح های خود را طراحی و استفاده از تجسم مهارت های لازم برای ایجاد یک ماکت از طرح در ذهن خود را. این را به آنها بدهد محض فکر در راهی که آنها در حال حرکت است و آنها در حال حرکت در مسیر درست است. بسیاری از موارد در طول این مرحله از قاب و سایت معماری, مردم منحرف از ایده های اصلی و اهداف. در اینجا تجسم آنها کمک می کند تا برای پایان دادن به در یک پردازنده مرکزی طراحی که بازتاب خوبی با ایده اولیه.

شروع با برنامه نویسی

مزه از کل طراحی برنامه نویسی. هنگامی که شما صدای تجسم در مورد موضوع و مفهوم طراحی وب سایت خود را و سپس آن را در حال حاضر زمان برای انجام برخی از کار زمین و شروع به کار با برنامه نویسی. مهم نیست که زبان یا چارچوب شما با استفاده از مانند Php or.Net اما این مهم است که برنامه نویسی باید خود را با ایده اولیه.

مهم ترین بخش از برنامه نویسی گردش کار و مدیریت. طراحی یک فروشگاه تجارت الکترونیک است که واقعا دشوار معامله برای برنامه نویس زیرا آنها برای ایجاد هزاران صفحه و قراردادن تن از قابلیت برای طراحی یک وب سایت دوستانه کاربر.

سیستم مدیریت محتوا و شبکه تحویل محتوا

بسیار بخش مهمی از هر وب سایت است که پایگاه داده خود را. در حالی که طراحی فروشگاه تجارت الکترونیک شما باید به فکر داشتن یک برنامه جامع و گسترده پایگاه داده به جای همه اطلاعات در وب سایت. اگر شما نمی خواهید به یک استاتیک پایگاه داده و سپس شما قطعا می تواند با CDN را (شبکه تحویل محتوا) که کمک خواهد کرد که شما را در ارائه یک پایگاه داده موثر با آپ تایم بر روی سرور است که به معنی کاربران خود را خواهد لذت بردن از مرور در وب سایت شما.

را دقیق و خوب CSS و جاوا عناصر

آبشار ورق سبک و یا به عنوان محبوب شناخته شده CSS به شما کمک خواهد کرد در مربوط به زیادی عناصر طراحی است که واقعا شما کاربران گرامی. هر کاربر می خواهد به مرور از طریق وب سایت و تنظیمات خود را برای طراحی عناصر مختلف. بود این فونت رنگ فونت یا رنگ هدر و یا ممکن است رنگ خود را به منوی ناوبری اصلی, هر, CSS, طراحی, عنصر, باعث تاثیر بر کاربران. مانند CSS, Java عناصر ویژه فلش تصاویر نیز تاثیر مثبت را بر روی کاربر, طرز فکر, اما مطمئن شوید که شما نباید شامل بیش از حد بسیاری از جاوا اسکریپت یا فلش به دلیل آن ممکن است افزایش زمان لود وب سایت و کاربر نمی مانند این.

آپلود محصولات در وب سایت

محصولات مزه از هر فروشگاه تجارت الکترونیک; بنابراین مراقبت ویژه باید انجام شود در حالی که آپلود محصولات در وب سایت است. آن است که واقعا هیجان انگیز برای طراحان, اگر شما در حال آپلود این دسته از محصولات در دسته بندی های مختلف. در اینجا شما باید عکس با کیفیت بالا از هر واحد محصول و این تصاویر باید تکه تکه و پردازش توسط یک طراح حرفه ای است. هر چند این نیز مهم است که هر تصویر باید فشرده قبل از آپلود در غیر این صورت آن را افزایش می دهد بار بر روی سرور و کاربر قادر نخواهد بود برای دیدن تصاویر محصول به درستی.

تست و راه اندازی وب سایت

در حال حاضر از آن زمان برای راه اندازی وب سایت, اما قبل از آن شما باید در نظر گرفتن وب سایت خود را برای تست. تست اغلب نهایی قیف از طریق وب سایت می رود قبل از رفتن زندگی می کنند در وب است. وب سایت حرفه ای مهندسین انجام تست های مختلف بر روی وب سایت و نشان می دهد راه های بهتر برای بهبود امکان سنجی این سایت برای کاربران.

پس از وب سایت خود را با موفقیت به تصویب از طریق آزمایش و سپس آن را در حال حاضر زمان را به وب سایت خود را زنده در وب برای کاربران با یک انفجار. مطمئن شوید که شما باید در نظر بگیرید صفحه نمایش های مختلف بازاریابی PCC دیجیتال و تکنیک های بازاریابی برای ترویج وب سایت خود را به کاربران.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top