محاسبات ابری چیست ؟ – 12 حقایق هر کوچک و متوسط صاحب کسب و کار باید بدانید

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on محاسبات ابری چیست ؟ – 12 حقایق هر کوچک و متوسط صاحب کسب و کار باید بدانید

محاسبات ابری چیست ؟ – 12 حقایق هر کوچک و متوسط صاحب کسب و کار باید بدانید

[ad_1]

پس زمینه

در 3 سال گذشته تغییرات چشمگیری شده است که در چگونه کسب و کار محاسبات اتفاق می افتد به خصوص در شرکت های بزرگتر. به طور سنتی, شرکت های ساخت خود را در آن زیرساخت های خرید تجهیزات گران قیمت و سرور و نصب همه چیز به صورت محلی. آنها نیاز به نگه داشتن سخت افزار در حال اجرا نرم افزار سازگار در حالی که مطمئن شوید که اطلاعات ورودی و خروجی در واقع مطابق با نیازهای شرکت.

همه چیز تغییر کرده است. با ظهور ابر رایانه یک شرکت می تواند قابل اعتماد و امن کسب و کار محاسبات تحویل داده مانند یک ابزار خدمات. امروز ما دیگر حفاری چاه آب و یا اجرای خود ما ژنراتور برای برق است. این خدمات در دسترس به عنوان یک ابزار خدمات. بنابراین بیش از حد با آن شما می توانید “خرید” آن زیرساخت به عنوان یک سرویس پرداخت برای آنچه شما نیاز دارید و تمرکز بر کسب و کار و نه تکنولوژی.

1.محاسبات ابری چیست ؟

محاسبات بر روی اینترنت تحویل داده مانند یک ابزار خدمات است که می تواند توسط هر دستگاه است که اتصال به اینترنت. محاسبات اسب بخار واقع شده است و اتفاق می افتد در خارج از شرکت در سرورهای خارجی, بنابراین هیچ محاسبات نیاز به سخت افزار بود و متعلق به اداره شرکت است. در واقع به خوبی شناخته شده شرکت تحقیقات بازار گارتنر برآورد کرده است که تا پایان سال 2012 به 20 ٪ از تمام شرکت های خود را بدون آن دارایی! حرکت به ابر در جریان است.

2.چه کامل محاسبات ابری مانند نگاه در دفتر من ؟

تصور کنید که خود را در اتاق سرور یا سرور منطقه رفته بیشتر عمده هزینه های سرمایه ای در تجهیزات و امکانات. تصور رومیزی که نمی سقوط و دیسک های سخت که موفق نیست اما با همین تجربه کاربر. تصور کنید که امن محیط امن برای سیستم های خود را و داده های مراقبت از کارشناسان را بر خود با لينک مستقيم حقوق و دستمزد برای یک تخت ماهانه هزینه را پوشش می دهد که همه چیز را با هزینه پایین تر از شما در حال حاضر پرداخت. این چیزی است که محاسبات ابری می تواند مانند نگاه کنید در حال حاضر.

3.چرا همه آن را انجام?

شرکت های بزرگ معمولا با استفاده از فناوری محاسبات ابری برای مدتی در حال حاضر. در حال حاضر شرکت های کوچکتر به طور فزاینده ای در حال تغییر به این راه در حال اجرا است. تخصصی مدیریت این شرکت در حال کمک به این شرکت های کوچکتر حرکت خود را به ابر و سپس اجرای آن را کارآمد – و این است که شتاب روند.

4.با Cloud Computing آیا شما به خرید سرور?

هیچ. وجود دارد هیچ هزینه بار از سرور مالکیت و در نتیجه هیچ هزینه سرمایه هزینه ها. شما خرید “سرور” استفاده از یک سرور مجازی برای شما ایجاد شده در خارجی مرکز داده و پرداخت آن با استفاده از یک روش ساده از هزینه های ماهانه.

5.شرکت نرم افزار خاص

در محاسبات ابری در راه اندازی یک شرکت در حال حاضر سرور های موجود enterprise, نرم افزار, است, انتقال, به تازگی ایجاد شده و سرور های مجازی است که ایشان تنها. این شرکت دسترسی به همه چیز مانند قبل به صورت عادی با این تفاوت که آن را در حال حاضر ابلاغ از طریق اینترنت و نه شرکت شبکه محلی.

6.چگونه رایانش ابری می تواند خلاص شدن از رایانه های شخصی

با کامل محاسبات ابری اجرای هیچ سرور یا رایانه های شخصی در محل کسب و کار. داده ها به صورت امن و محافظت شده و به طور مداوم نظارت بر سرورهای امن محلی محیط فیزیکی و حمایت کردن در پشت یک فایروال. تمام رایانه های شخصی در حال تغییر به “مجازی, دسکتاپ”. کارکنان باید یک تین کلاینت, ماوس, صفحه کلید و صفحه نمایش اما هیچ چیز تغییر خواهد کرد در رایانه خود تجربه کنید. آنها خواهد شد به دنبال در صفحه نمایش خود را با همه آنها آشنا برنامه هایی مانند Office, Outlook و غیره. آنها قادر خواهد بود برای صرفه جویی به “من اسناد” و درایوهای دیگر به صورت عادی.

ابر شرکت مدیریت خواهد شد مراقبت از تجهیزات مایکروسافت, نرم افزار, صدور مجوز, آنتی ویروس, دادن, فیلتر, امنیت, امن, پشتیبان سرور و دسکتاپ مجازی مانیتورینگ و دیگر آن سردرد است که شما نه نگران. آن را آسان برای اضافه کردن دسکتاپ به عنوان شما رشد می کنند و یا آنها را دور فقط به عنوان به راحتی اگر شما نیاز به کوچک پرداخت برای آنچه شما نیاز دارید.

7.محاسبات ابری و آن فرد /گروه

نمونه آن فرد در کار و یا برای یک شرکت هزینه تا 80 درصد از وقت خود را به نگه داشتن چیزهای بالا و در حال اجرا – عدد دیسک های سخت, به روز رسانی به نرم افزار های آفیس, ویروس, دادن مسائل مربوط به حفاظت از. آن را “شلوغ کاری” که هیچ کاری نمی کند برای بهبود عملکرد شرکت. با محاسبات ابری راه حل یک شرکت نیست که به صرف زمان در این فعالیت ها است. زمان بیشتری را می تواند صرف فعالیت های است که حمایت از کسب و کار; و یا اگر مناسب کارکنان را می توان قطع یا مستقر کرده.

8.می توانید محاسبات ابری ذخیره پول ؟

از آن آسان است برای فراموش کردن چقدر فناوری اطلاعات هزینه شده است. و همچنین به عنوان “هزینه های سخت” مانند هزینه های سخت افزار و زیرساخت مجوز نرم افزار وجود دارد بیشتر نامحسوس “نرم هزینه های” مانند آن نیروی انسانی, عیب یابی, هزینه های انرژی برای اجرای سرور و دسکتاپ و خنک کردن اتاق سرور و ساختمان. به طور معمول شما باید به دنبال به طور کامل costed پس انداز در منطقه از 30-50 ٪ در سال است. با این سطح پس انداز یک صاحب کسب و کار باید حداقل به دنبال در محاسبات ابری در سازمان خود.

9.این افراد اغلب می گویند محاسبات ابری است که کمتر از امن در خانه و زیرساخت ها است. این درست است ؟

به طور معمول به دلیل امنیت فیزیکی و امنیت داده ها با استفاده از ابر حفاظت از امنیت است که تقریبا همیشه بسیار بهتر از بسیاری از شرکت های محلی شبکه های. امنیت از طریق اینترنت بسیار بالا با فایروال ها که به صورت موانع و هستند که تحت نظارت به طور مستمر. پیشرفته پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات حتی معنی یک فاجعه می تواند به سرعت از بهبود. و از آنجا که تمام اطلاعات شرکت های برگزار شده است در این شرکت سرور از راه دور است و نه برگزار می شود در همه جا (از جمله در محلی hard drives, thumb drives, و غیره.) احتمال نرم افزار و داده های آلودگی و سرقت کاهش می یابد.

10. چه اتفاقی می افتد اگر یک ابر سرور پایین می رود و یا وجود دارد فاجعه بار است از دست دادن داده ها ،

این موضوع بسیار مهم است. شرکت ها اغلب فکر می کنم که خود را اتاق سرور به نحوی ایمنی بدن از فاجعه و آنها نیز اغلب محزون می خوانی زیر-آماده برای یک فاجعه است. به سادگی با انجام نوار پشتیبان گیری از قرار دادن نوار در نسوز جعبه و روش های دیگر می تواند به یک از امنیت کاذب. واقعیت این است که اگر مصيبتى به شما نیاز به آخرین نسخه پشتیبان, بازیابی اطلاعات, فن آوری به طوری که شما می توانید به بالا و در حال اجرا در عرض چند دقیقه یا ساعت نه روز و یا هفته و یا هرگز! محاسبات ابری به طور معمول به افزایشی فوری حمایت کردن به مکان های مختلف جسمی در جای دیگر برای اطمینان شما خواهد بود و دوباره در حال اجرا بسیار به سرعت.

11.حرکت دفاتر اگر شما با استفاده از محاسبات ابری

حرکت دفاتر و یا امکانات بی اهمیت است هنگامی که یک شرکت به یک ابر رایانه راه اندازی. چرا که زیرساخت های آن در محل (جدا از قدیمی و جدید شرکت امکانات) اطلاعات را می توان از هر نقطه. در تئوری یک بار اتصال به اینترنت به محل جدید و در حال اجرا است کل شرکت می توانید به بالا و در حال اجرا و بازگشت به حالت عادی به عنوان سریع به عنوان نازک مشتریان می تواند متصل به اینترنت!

12.محاسبات تلفن همراه

با محاسبات ابری خود دسکتاپ مجازی را می توان در هر نقطه و در هر زمان. راه حل های دیگر نیاز به دفتر کار خود PC روشن شود و دفتر خود را با اتصال به اینترنت زندگی می کنند. ترین اینترنت دستگاه های متصل مانند لپ تاپ ها و قرص و تلفن های هوشمند را می توان مورد استفاده برای اتصال به دسکتاپ شما. تصور کنید که قادر به اجرا و اکسل و پاورپوینت و یا هر یک از کسب و کار خود و نرم افزار خاص از یک آی پد یا تلفن های هوشمند! و امنیت همچنان در سطح بالا برای دسترسی از راه دور پس تنها ضربه زدن به کلید و صفحه refresh فرستاده شده بین مرکز داده ها و دستگاه های هوشمند خود را, اما هیچ داده های واقعی.

به طور خلاصه مزایای حرکت به ابر بزرگ هستند. محاسبات ابری در حال حاضر به طور فزاینده ای در راه آن به کار گرفته و صاحبان بنابراین می تواند عاقلانه به نگاهی و در آغوش فن آوری در حال حاضر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top