متا داده ها ساختار آسیب در HP-سیستم عامل یونیکس

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on متا داده ها ساختار آسیب در HP-سیستم عامل یونیکس

متا داده ها ساختار آسیب در HP-سیستم عامل یونیکس

[ad_1]

یک unbootable هارد دیسک حجم یکی از مشکلات مواجه می شوند توسط کاربران کار بر روی HP-یونیکس سیستم عامل. چند دلیل اصلی مسئول برای یک unmountable رفتار سیستم فایل آسیب ابرداده ساختار فساد حمله ویروس ، یکی از پیامدهای عمده ای از یک unbootable هارد دیسک حجم است که عدم دسترسی به اطلاعات ذخیره شده در آن دوره خاص. برای دسترسی به داده های ذخیره شده در آن دوره بهترین راه ممکن است به بازیابی داده ها از یک به روز رسانی نسخه پشتیبان تهیه. اما اگر هیچ پشتیبان در دسترس است و یا نسخه پشتیبان تهیه می افتد کوتاه برای بازگرداندن اطلاعات مورد نظر و سپس شما نیاز به استفاده از پیشرفته HP-یونیکس نرم افزار بازیابی اطلاعات است که می تواند با موفقیت بازیابی خود را از دست داده است.

به عنوان یک مثال عملی شما روبرو می شوند در زیر پیام خطا زمانی که شما سعی به کوه خود را HP-مبتنی بر یونیکس سیستم:

“vxfs fsck: سیستم فایل به حال من/O error(s) on meta-data.

ورود به سیستم پخش در پیشرفت

فایل سیستم است نه حذف کامل fsck مورد نیاز

pass0 – چک کردن فایل های ساختاری

pass1 – چک کردن inode سلامت عقل و بلوک

vxfs fsck: fsck جزئیات شکست bno = 237640 خاموش = 0, len = 8192

فایل سیستم بررسی شکست سقط…”

پیغام خطا در بالا به نظر می رسد هر زمانی که شما تلاش برای سوار شدن سیستم شما.

علت:

ریشه علت پیغام خطا در بالا همانطور که در پیام خطای ورودی/خروجی خطا(ع) در فایل سیستم.

قطعنامه:

بهترین راه برای حل و فصل این فایل سیستم فساد HP-یونیکس سیستم عامل است که برای اجرای دستور FSCK (همچنین پیشنهاد کرد در این پیام خطا). اما در این مورد دستور FSCK نمی قادر خواهد بود برای حل این مشکل به این دلیل که فرمان نمی تواند حل و فصل ورودی/خروجی خطا است. دو راه برای غلبه بر مسئله فوق مورد بحث قرار زیر است:

تغییر هارد دیسک.

دوباره نصب HP-یونیکس سیستم عامل.

در مورد تازه دوباره نصب HP-یونیکس سیستم عامل تمام داده های ذخیره شده در هارد دیسک پاک می شود. برای بازیابی اطلاعات فرمت شده هارد دیسک و پارتیشن, شما نیاز به استفاده از HP-یونیکس نرم افزار بازیابی داده ها. این HP-یونیکس بازیابی برنامه های کاربردی با استفاده از روش های اسکن قدرتمند برای بازیابی اطلاعات فرمت شده هارد دیسک و پارتیشن. بازیابی چنین برنامه های کاربردی طراحی شده توسط بسیار با استعداد مهندسان و گنجانیده شده بسیار کاربر گرافیکی اسناد و مدارک است که باعث می شود آنها را آسان به درک و پیاده سازی است.

Stellar Phoenix HP یونیکس – بازیابی اطلاعات کارآمد HP-یونیکس نرم افزار بازیابی که HP-UX فایل نسخه مانند HP-UX 10.x 11 و 11i. آن را نصب شده بر روی ویندوز (2003, XP, 2000, NT3.51 و فوق, من, 9x) و تحت تاثیر قرار HP-UX هارد دیسک باید متصل شود به عنوان برده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top