فکر می کنم و رشد غنی و بی معنی!

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on فکر می کنم و رشد غنی و بی معنی!

فکر می کنم و رشد غنی و بی معنی!

[ad_1]

جالب اینجاست که آن را در آستانه تد Ciuba راه اندازی از “جدید فکر می کنم و رشد ریچ” من شنیده ام یکی دیگر از اینترنت, بازاریاب مت Bacak می گویند در teleseminar که اصلی فکر می کنم و رشد غنی باید پرتاب کردن و نه به نفع یک نسخه به روز شده. اما Bacak بود نه کاملا افشاگری در این کتاب افسانه ای که بسیاری گفته اند عمیقا تحت تاثیر قرار زندگی خود و کمک به آنها را به آن اعتصاب غنی است. مثلا W کلمنت استون, یک مولتی میلیونر و مربی به آمریکا مربی موفقیت جک کنفیلد گفت:

“یکی از مهم ترین روز زندگی من بود بعد من شروع به خواندن فکر می کنم و رشد غنی است.”

بین المللی نویسنده پرفروش از “شما متولد شدند غنی”, Bob Proctor, همچنین اعتبارات این کتاب برای کمک به موفقیت فوق العاده. و در اینجا من در حال گوش دادن به Bacak نشان می دهد که عنوان این کلاسیک حداقل باید دوباره کار می کرد به “عمل و رشد ریچ”.

به نحوی آن را ندارد همان حلقه به آن, اما من درک که در آن او از آینده است. وجود دارد بسیاری از بحث در مورد توسعه یک طرز فکر ثروت به منظور با موفقیت جمع آوری ثروت و به اعتقاد من این کاملا اساسی است. اما مت Bacak نقطه بود که بسیاری از مردم توقف کوتاه در اینجا. آنها اصلا به دنبال از طریق. آنها اقدام نکنید. من موافق با این عنوان است.

اما من همچنین فکر می کنم که اگر این مورد است, پس از آن وجود دارد یک قطعه گم شده در خود را به موفقیت شخصی, پازل است که به نحوی به تهویه روانی یا من باید می گویند روانی re مطبوع شده است کامل است. اگر آن را به حال شده است كه آنها را به عمل و انجام مراحل مورد نیاز برای ایجاد نتایج مورد نظر آنها در زندگی خود را.

اما آن را نیمه مانند مرغ و تخم مرغ تئوری. اگر شما بر این باورند که همه چیز آغاز می شود به عنوان یک فکر و یا یک ایده و سپس آن را به شرح زیر که فکر می کردم باید قبل از هر گونه اقدام که آیا آن منجر به فقر یا ثروت. بنابراین, ناپلئون هیل کتاب, هر چند منسوخ شده در برخی از مناطق و تد Ciuba به روز “سوپر شارژ” نسخه مناسب خود را در عنوان.

پس چرا موفقیت است بنابراین دست نیافتنی برای بسیاری از مردم است ؟ بیایید نگاهی به آنچه به منزله موفقیت است. وجود دارد بسیاری از تعاریف برای موفقیت اما یکی از مورد علاقه های شما است که از ارل بلبل:

موفقیت تدریجی تحقق شایسته ایده آل است.”

Bob Proctor, توصیف یک “ایده آل” را می توان به عنوان یک ایده است که شما سقوط در عشق با. اینجاست که برای اولین بار به عنوان نشانه به همین دلیل بسیاری از مردم موفق نیست. آنها به سادگی نیست “در عشق” با یا متعهد به ایده چیزی که آنها می گویند آنها می خواهند. آن را به خوبی خواهد بود برای رسیدن به آن است اما اگر نه هیچ معامله بزرگ است.

تعهد مهم است به دلایل دیگر. بدون آن شما نمی خواهد که به روانی و استقامت و مقاومت در برابر پتانسیل مخالفت با تمسخر و رد است که ایده های خود را ممکن است دریافت و به شما خواهد شد به احتمال زیاد کنار گذاشتن ایده های خود را در اولین پرش از روی مانع.

یکی دیگر از دلایل موفقیت می تواند گریزان است چرا که ما هنوز به طور کامل درک فرایند خلاق است. ما بیش از تکیه بر حواس فیزیکی ما. ما اعتقاد داریم که ما می توانید ببینید, بشنود, بو, طعم و مزه و لمس است.

“ایمان به باور آنچه شما هنوز نمی کنید; پاداش این ایمان است که به آنچه شما باور دارم.”

سنت آگوستین

آن است که یک مفهوم دشوار برای بسیاری از شرایط است که ما در حال تفکر خلاق مراکز. ما فراموش می کنیم که همه چیز در اطراف ما همه چیز وجود داشت اول به فکر یک ایده است. هنگامی که شما می توانید نگه داشتن یک ایده یا فکر را در ذهن شما ایجاد کرده است چیزی که شما در اولین هواپیما وجود.

این من به ارمغان می آورد به نقطه بعدی چرا گاهی اوقات ما موفق نیست. آن است که ما ناتوانی در برگزاری مداوم افکار. ذهن بسیاری از مردم در حال یک نبرد متضاد افکار و ایده های. چنین دولتی ایجاد آشفتگی; نه تنها در این است که ذهن فرد بلکه در بدن خود در نهایت منجر به بیماری است برای یک بیمار بدن است که به سادگی یک بدن است که در سهولت. چنین آشفتگی درونی نیز منجر به ناتوانی از اقدامات موثر.

هر کسی که تا کنون مدیتیت قدردانی خواهد شد که برگزاری یک فکر در ذهن یک کار چالش برانگیز است. اما مراقبه یکی از راه های که در آن به توسعه ذهنی خود را به شکیبایی.

“از آنجا که شما مقابله با اکثریت افکار خود را با افکار مخالف شما اعتقاد دارند که شما قدرتمند است. هنگامی که شما دیگر تقسیم جریان خود را از انرژی متناقض با افکار شما را می دانم که قدرت خود را.”

Abraham-Hicks

دکتر رابرت آنتونی نویسنده کتاب “راز انجام دهید” می گوید که ما فقط درک نمی قدرت افکار ما و بنابراین ما تمرکز بر اعمال ما با این نتیجه که

“اگر شما تجزیه و تحلیل آن 90% بسیاری از اعمال مردم در حال تلاش برای جبران نامناسب فکر می کردم.”

آن را مانند ما در تلاش هستند تا ما راه خود را از طریق زور و جهان مسخره ما هنگامی که ما انجام این کار است. اما هنگامی که کار ما با قوانین جهانی و سپس پیشرفت ما می شود عملا گردیده است. چیزهایی که مردم و منابع است که ما نیاز داریم به ما کشیده شده.

دکتر رابرت آنتونی همچنین به ما یادآوری می کند که اقدام آخرین مرحله در فرآیند ایجاد.

“اقدامات لازم هستند اما آنها آخرین جزء از ایجاد فرآیندهای. اقدامات نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر برای شروع نتایج به دلیل شروع تابع بودن پس فکر و سپس عمل است.”

مت Bacak درست بود ما نیاز به اقدام اما هنگامی که ما انجام این کار بدون سرمایه گذاری در فکر کردن در مورد آنچه که مورد نظر ما و در حال توسعه طرز فکر درست پس از آن ما به پایان رسید تا انجام بسیاری از کار با کوچک برای نشان دادن آن.

هنگامی که شما می توانید به طور کامل تراز خودتان را با انرژی ارتعاشی غنی بودن است که از طریق فکر و سپس اقدامات شما نیاز به گرفتن به شما داده می شود. کار سخت نهفته در تفکر است.

پس از آن به نظر می رسد که به “فکر می کنم و رشد ریچ” در هیچ حس مزخرف!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top