فن آوری کمک می کند تا ساده و مدارک خدمات

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on فن آوری کمک می کند تا ساده و مدارک خدمات

فن آوری کمک می کند تا ساده و مدارک خدمات

[ad_1]

جدید برای استفاده از تکنولوژی می توانید مراحل و مدارک برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی سریع تر در دسترس تر و بیشتر مقرون به صرفه از طریق بدون کاغذ و مدارک. بدون کاغذ و مدارک شده است در حال رشد در محبوبیت با مدارک تحصیلی تایید سازمان در طول سه سال گذشته به دلیل چرخش سریع تر زمان سهولت اجازه دادن به چند نفر دسترسی به اطلاعات و مدارک و کاهش سربار برای حفظ فایل های. اقدامات امنیتی باید در محل برای محافظت از اطلاعات اما بدون کاغذ و مدارک اجازه می دهد تا به خوبی و مدارک خدمات انعطاف پذیری لازم برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر گزارش ها و اطلاعات است.

این فرایند بدون کاغذ و مدارک و سنتی و مدارک یکسان است. ارائه دهنده منابع اطلاعات در یک نرم افزار و برخی از اسناد; های مختلف صدور مجوز تابلوهای مدارس و بیمارستان و کارفرمایان قبلی و دیگر سازمان های ذکر شده تماس دارد که بازگشت بیشتر تایید اسناد و مدارک. سازمان های دیگر مانند کمیته انضباطی نیز تماس به درخواست تایید مدارک. همه اینها وارد شده به یک فایل و استفاده می شود برای ایجاد یک گزارش حسابرسی در ارائه دهنده.

با paperless و مدارک همه گزارش ها اسناد و مدارک لازم هستند موفق و قابل دسترسی الکترونیکی. به عنوان تایید اسناد و مدارک ارائه شده از طریق مدارک روند آنها اسکن شده به پایگاه داده و ذخیره به عنوان فایل های تصویری. فن آوری ساده است برای یادگیری و استفاده از فایل های ذخیره شده در یک پایگاه داده استاندارد و در فرمت های رایج مانند TIF یا PDF. به گزارش سرویس دهنده ایجاد شده است و ذخیره شده تنها به عنوان یک پرونده الکترونیکی و در نهایت ذخیره به عنوان یک قفل فایل تصویر و همچنین. این گزارش ها دیده توسط مشتریان از طریق اینترنت از طریق یک مرورگر وب استاندارد دسترسی در هر زمان و به هر تعداد از کاربران بسیار آسان است. پس مشتریان می توانند دسترسی به گزارش های خود را بلافاصله زمانی که آنها به پایان رسید, در آن کوتاه و مدارک روند.

بدون کاغذ و مدارک ارائه می دهد بسیاری از مزایای بیش از روش سنتی:

  • روند سریع تر است چرا که پستی زمان در حال کاهش است.
  • روند ارزان تر است به دلیل آن است که کمتر از گران قیمت برای ذخیره و مدیریت فایل های الکترونیکی به جای اسناد کاغذی.
  • فایل ها امن تر و با کیفیت بالاتر پس از نسخه های متعدد را می توان ذخیره شده در مکان های مختلف بدون کاهش کیفیت از فتوکپی. خطر از دست دادن یا آسیب رساندن به اصل مقاله کپی شده است تا حد زیادی کاهش می یابد.
  • خوب مدارک خدمات ارائه خواهد شد تکمیل سند سازی برای همه از بررسی اسناد و مدارک نه فقط گزارش نهایی ایجاد شده توسط مدارک خدمات مورد ارائه دهنده. تمام مدارک اسکن شده و ذخیره شده با ارائه دهنده فایل های دیده شده توسط مشتری در سراسر وب. این اجازه می دهد تا مشتریان برای مشاهده تصاویر واقعی تایید اسناد و مدارک نه تنها اطلاعات از کسانی که اسناد و مدارک.

امنیت اقدامات احتیاطی باید گرفته شود و مدارک شرکت را به مطمئن شوید که اطلاعات خود را امن است:

  • تمام کاغذ کپی از مدارک و ارائه دهنده-عرضه اسناد و مدارک باید بلافاصله اسکن شده و ذخیره شده در پایگاه داده و نسخه سخت خرد شده و یا با خیال راحت نابود شده برای جلوگیری از دستکاری.
  • همه فایل ها باید قفل شده است زمانی که آنها در حال دریافت و یا گزارش در حال تکمیل و به طوری که هیچ کس نمی تواند تغییر تصاویر.
  • وجود دارد باید روزانه پشتیبان گیری از پایگاه داده است.
  • نوار پشتیبان گیری و یا دیسک باید ذخیره شده در یک محل جداگانه در صورت آتش سوزی از دست دادن یا آسیب.
  • سرور باید به طور منظم تعمیر و نگهداری از جمله ویروس اسکن.
  • دسترسی به وب باید محافظت منحصر به فرد اختصاص داده و نام کاربری و کلمه عبور.

بدون کاغذ و مدارک معرفی انعطاف پذیری به مدارک روند: آن را آسان تر است برای چند نفر به دسترسی به اطلاعات در یک زمان واحد بدون نیاز به نسخه; زمان چرخش بسیار سریع تر از فایل ها نیست و باید از طریق پست و تایید و بازگشت جسمی; کیفیت بصری از اسناد و مدارک بالاتر است. تاکید بر استفاده از فناوری های همراه با قوی اقدامات امنیتی به معنی مدارک خدمات سازگار است و بهتر قادر به خدمت به مشتریان در طول زمان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top