فروش Continuum

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on فروش Continuum

فروش Continuum

[ad_1]

آیا شما تا کنون شنیده ام از فروش استمرار? آیا شما می دانید که هنگامی که یک مشتری واقعا به فروش می رسد ؟ وجود دارد چهار مرحله به فروش پیوسته: شما به آنها بگویید که شما آنها را به فروش آنها به شما می گویند و می فروشند. هدف قرار دادن هر یک از این مراحل در طول فرایند خرید و فروش می تواند به شما کمک کند برای بستن قرارداد فروش خود را افزایش موفقیت و قفل در بازگشت مشتریان.

از شما به آنها بگویید’ مرحله

در سمت چپ شما رو شما به آنها بگویید مرحله. این جایی است که شما در حال برقراری ارتباط خود را ارزش. در اینجا است که یک اجرای خشک کالا و خدمات شما باید ارائه دهد — اما بدون شور و شوق. به یاد داشته باشید شور و شوق به فروش می رساند.

که شما آنها را به فروش’ مرحله

رفتن از چپ به راست بعد در استمرار است شما آنها را به فروش مرحله. این یک نی نی بهتر از شما به آنها بگویید مرحله. در حال حاضر شما در حال بیان گزاره ارزش خود را با عشق و شور و احساسات و ارتباط با مشتری بهبود یافته است.

این ” آنها بگویید که شما در مرحله

در ادامه از چپ به راست پس از شما به آنها بگویید و شما آنها را به فروش مراحل است آنها به شما بگویم مرحله. این خوب است مرحله به عنوان مشتری درک می کند و موقعیت خود را به اندازه کافی برای برقراری ارتباط از آن به شما.

این ” آنها فروش شما در مرحله

و در نهایت در سمت راست از فروش پیوسته است آنها به فروش شما مرحله. این است nirvana وقتی که می آید به پذیرش مشتری. این نقطه که در آن مشتری است که نوشیدن Kool-Aid به چنین درجه ای که آنها شما فروش بر روی کالا یا خدمات خود را. آنها پرشور در مورد آن. و شانس هستند آنها نه تنها در فروش, شما, اما آنها به احتمال زیاد فروش آن به دیگران است. این raving در فن مرحله.

هنگامی که شما مشتریان خود را به نقطه جایی که آنها در حال فروش شما در مسائل خود را — وای که هیجان انگیز است. هنگامی که شما می دانید که آنها در واقع به فروش می رسد.

چگونه می تواند به شما مطمئن شوید که برای سوار کردن فروش کل زنجیره? دریافت پرشور در مورد آنچه شما ارائه!

قانون #1 در فروش است که شما باید Drink the Kool-Aid. اگر شما پرشور در مورد ارائه خود را پس از آن چه در جهان است که مشتری برای رفتن به هیجان زده در مورد آن ؟ دریافت پرشور و مشتری خود را پرشور است.

که در آن شما در فروش استمرار? آیا شما و تیم فروش خود را حل تکنیک های فروش را ؟ آیا شما از این آموزش فروش و شور و شوق به طور مداوم overachieve و رشد کسب و کار ؟ بدون توجه به آنچه شما باید انجام دهید به یاد داشته باشید – شور و روند اعدام است. این است که مسیر خود را از طریق فروش کل پیوسته و راه خود را به موفقیت در فروش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top