غلبه بر محدودیت های پیوست های ایمیل با BoxNet

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on غلبه بر محدودیت های پیوست های ایمیل با BoxNet

غلبه بر محدودیت های پیوست های ایمیل با BoxNet

[ad_1]

آیا شما تا به حال یک نسبی مشتری یا فروشنده بپرسید: “شما نمی توانید فقط ایمیل که به من؟” البته. شما می توانید ایمیل هر چیزی حق است ؟ اشتباه است. اتصال تصاویر و دیگر فایل ها را به ایمیل های دارای محدودیت های آن و زمانی که شما بیش از آن محدودیت های گیرنده خود را ، برای کسانی که بار زمانی که شما نیاز به اشتراک گذاری فایل های بزرگ مانند گرافیک, عکس, فیلم ها و نمایش اسلاید سریع تر از شما می توانید فرمت رایت و تحویل سی دی/دی وی دی آماده با بیشتر انعطاف پذیر و آمرزنده گزینه: Box.net.

اکثر ارائه دهندگان ایمیل قرار دادن محدودیت حجم ایمیل فایل پیوست. حتی جیمیل به ظاهر سخاوتمندانه ترین آنلاین, ارائه دهندگان ایمیل محدودیت فایل پیوست به 25 MB. دیگران ممکن است محدودیت به عنوان کم 5 یا 10 مگابایت است که می تواند به جلوگیری از یک ایمیل با عنوان چند به عنوان سه با وضوح بالا تصاویر و یا یک دقیقه از فیلم را از رسیدن به گیرنده مورد نظر. Box.net نیست, ایمیل, اما آن را تقریبا به عنوان آسان و اجازه می دهد تا شما برای به اشتراک گذاشتن بسیار بزرگتر از فایل های به سرعت و ایمن.

چگونه کار می کند

با وجود برنامه های حساب را انتخاب کنید در Box.net از جمله یک نسخه رایگان است. اما واقعی به اشتراک گذاری فایل با قدرت می آید با فرد و طرح کسب و کار است که هزینه $7.95 و 15 دلار در هر ماه بود. با این برنامه شما توانایی به سرعت آپلود فایل ها به عنوان بزرگ به عنوان 1 GB-که 40 برابر حد اندازه از Gmail.

به عنوان به زودی به عنوان شما ایجاد یک حساب کاربری از شما خواسته می شود برای ایجاد یک پوشه. یک گزینه برای به اشتراک گذاری فایل در Box.net این است که به دیگران امکان دسترسی به پوشه خود را که در آن آنها می توانید مشاهده و یا دانلود اسناد و نظرات در مورد پروژه. و یا به سادگی ایجاد یک پوشه برای خودتان آپلود فایل های شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن و Box.net به طور خودکار ایجاد یک وب سایت منحصر به فرد آدرس آن فایل. هر کسی که تا به آن آدرس می توانید دسترسی به فایل بیش از حد.

تحویل ویژه

پس چه خواهد شد شما در مامان, طراح گرافیک, ویرایشگر ویدئو و دیگران را ببینید زمانی که آنها با کلیک بر روی لینک شما آنها را فرستاده? یک صفحه نمایش ساده در مرورگر وب خود است که نشان می دهد نام این سند نام پوشه که در آن شما در آن قرار داده شده و هر گونه نظرات شما نوشت: زمانی که شما آن را آپلود. آنها هم می تواند به سرعت پیش نمایش در مرورگر-دوستانه نسخه از این فایل و یا دانلود فایل کامل برای صرفه جویی در هر نقطه بر روی هارد دیسک خود را. با ارتقاء به “کسب و کار” طرح کلیک بر روی لینک بلافاصله راه اندازی فایل بدون واسطه دانلود صفحه.

وبلاگ همه چیز در مورد آن

اگر شما یک وبلاگ و یا وب سایت شرکت Box.net همچنین به شما اجازه به طور مستقیم ارسال, عکس, موسیقی کلیپ ها و فایل ها برای بازدید کنندگان به دانلود. همه شما نیاز است Box.net’s به طور خودکار ایجاد شده آدرس فایل و فایل باقی می ماند میزبانی Box.net به شما صرفه جویی در ارزشمند فضای ذخیره سازی.

کار دقیق

با استفاده از Box.net برای هیچ چیز دیگری اما آن قابلیت به اشتراک گذاری فایل است یک سرمایه گذاری خوب (به خصوص همیشه آزاد “به مطلب” نسخه). اما Box.net ارائه می کند بسیاری از ویژگی های دیگر از جمله:

  • آنلاین فایل همکاری و اظهار نظر
  • فایل مربوط به وظیفه تکالیف با ایمیل یادآوری
  • تلفن همراه دسترسی به فایل در مرورگر را فعال کنید و دستگاه های آی فون و برنامه های کاربردی شاه توت
  • دسترسی به نسخه تاریخ از فایل های
  • .و بیشتر

تمام این ویژگی ها بسیار آسان برای استفاده است که آن را تنها طول می کشد چند دقیقه به شروع همکاری با noobie همکاران و دوستان و خانواده. و آن 256 بیتی امن سوکت لایه (SSL) را فراهم می کند صنعت پیشرو رمزگذاری آپلود داده ها پس تنها شما و کسانی که شما اجازه خواهد دیدن فایل های خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top