طالع بینی در Wicca

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on طالع بینی در Wicca

طالع بینی در Wicca

[ad_1]

اکثر جادوگران برخی اعتقاد طالع بینی. قبول کنیم که موقعیت سیارات تأثیرات تولد ما است که تعیین می کند که ما که هستیم و ما در آینده زندگی می کند. نباید از یاد برد که آنها تنها تحت تاثیر عوامل دیگر مانند رایگان خواهد ژنتیک و شانس نیز در بازی.

به درک طالع بینی نمودار تولد خود را در یک جای خوب برای شروع است. خود را نمودار پس از وضع حمل است فرد خاص بر اساس تاریخ و محل تولد. یک ستاره شناس خواهد بود قادر به تفسیر بسیاری از چیزهایی که از این به دقت به شما بگویم همه چیز در مورد خودتان و زندگی خود را.

داشتن نمودار تولد خود را حرفه ای انجام می شود می تواند بسیار گران قیمت وجود دارد کتاب است که می تواند کمک به شما برای انجام کار خود را. نتایج می تواند بسیار آشکار است. نمودار پس از وضع حمل نیز می توان در اینترنت.

نمودار تولد خود را می تواند به شما کمک کند درک اگر شما زندگی می کردند. اگر خود را نمودار کرده است عدم سرنوشت آن را می تواند نشان دهد که شما یک روح جدید. بسیاری از کارما است آتش مطمئن شاخص از یک روح.

همانطور که چندی پیش به عنوان 30000 سال قبل از میلاد انسان های اولیه بوده است نمودار ستاره. کلدانیان از آشور برای اولین بار ثبت شده است که ستاره زد در یک منظور خاص است در حالی که سیارات در اطراف نقل مکان کرد. به عنوان سیارات گذشت در مقابل ثابت, ستاره های صور فلکی حوادث انسان به نظر می رسید به لینک با سیاره درگیر است. زمانی که مریخ قابل مشاهده بود انسان به نظر می رسید آماده برای نبرد در حالی که زمانی که زهره قابل مشاهده بود به نظر می رسید برای ترویج صلح است. مریخ شناخته شده به عنوان خدای جنگ و ونوس الهه عشق. طالع بینی به عنوان ما آن را می دانم امروز آغاز شد در حدود 700 سال قبل از میلاد.

بیش از دوره های طولانی تر از زمان بیشتر روابط بین موقعیت ستاره ها و سیاره ها مشاهده شد و تایید شده. مشخص شد که این پیش بینی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک مزیت برای حاکمان کشورها و امپراطوری. طالع بینی است که در اینجا به ماندن بگیرید.

خورشید نشانه تسلط بر همه چیز است. آن است که بخشی از خود را که شما به دیگران نشان می دهد و سخت است برای پنهان کردن. خود نشانه خورشید است یکی از شما در روزنامه ها خوانده در مورد فال خود را. شما قادر به اشتراک گذاشتن برخی از ویژگی های علامت بعدی برای شما اگر شما در آستانه, به عنوان مثال. چند روز به دور از نشانه های نزدیک به شما.

آسمان تقسیم شده است 12 هر بخش شناخته شده به عنوان یک خانه. خانه پوشش هر منطقه از توسعه انسانی است. بسته که در آن سیاره یا صورت فلکی نهفته است که در آن ما می تواند جمع آوری سرنخ ها به منطقه ای که تحت تاثیر خواهد شد. این سیاره در خانه نشان می دهد که چگونه چیزی را آشکار خواهد کرد در حالی که این صورت فلکی را نشان می دهد شیوه ای از تجلی آن است.

خانه نمایندگی

خانه 1 – تولد

شخصیت اصلی سلامت جسمی ظاهر فیزیکی و راه را به شما نشان می دهد خودتان را به دیگران

2-خانه – اموال

ثروت و اموال مواد وسایل شخصی و احساسات

3 خانه – ذهن

ارتباطات چگونه شما خود را بیان کنید و چگونه شما فکر می کنم در مورد جهان

4 خانه – صفحه اصلی

که در آن شما زندگی می کنند, ریشه های خود را اصل و نسب و پدر و مادر و خانواده

خانه 5 – خلاقیت

لذت تفریح و معاشرت

6 خانه – کار

اشتغال, کسب و کار, فرصت های شغلی و روابط کاری

7 خانه – قلب

روابط و امور عشق و ازدواج و دراز مدت همکاران

8 خانه – های

نگرش sexپول و ایده های. نشان می دهد سخاوت و یا عدم

9 خانه – عقل

آموزش, آموزش و پرورش, تربیت و همچنین مطالعه به عنوان یک فرد بالغ

10 خانه – جاه طلبی های شخصی

آمال و رویاها و اهداف و آرزوهای و درایوهای

11th خانه – دوستی

دوستان سرگرم کننده و اجتماعی آشنایان بلکه راه شما افراط در لذت شخصی

12 خانه – فرار از واقعیات

انزوا و تنهایی و مرگ و ناخودآگاه. این نشان دهنده ترس خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top