سن دیگو جاذبه برای کودکان و نوجوانان

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on سن دیگو جاذبه برای کودکان و نوجوانان

سن دیگو جاذبه برای کودکان و نوجوانان

[ad_1]

بالا بردن یک خانواده می تواند گران قیمت و بسیاری از صرفه جویی در تمام طول سال برای تعطیلات خانواده. در عین حال والدین اغلب یک زمان دشوار در محل مقصد است که مقرون به صرفه هستند و در نتیجه اغلب به دنبال مکان های که رایگان فعالیت های کودکان است. در حالی که بسیاری از مطلوب شهرستانها باید برای کودکان جاذبه برای چند بسیاری از فعالیت های رایگان است که کودکان در سنین مختلف را پیدا کنید لذت بخش است. که نه مورد در سن دیگو. علاوه بر آب و هوا ایده آل های متعدد در سواحل عمومی و محل مناسب است که راحت به دیگر مناطق تفریحی سان دیگو تعدادی از کودکان متمرکز فعالیت های است که شما لذت تمام خانواده. علاوه بر این بسیاری از هتل سان Diego باید بسته به کودکان اجازه می دهد به ماندن و خوردن رایگان و غذای رایگان را برای کودکان نیز می توان در سالن های مختلف در سراسر شهرستان.

رایگان همه چیز برای انجام در سن دیگو: فعالیت های کودکان

اغلب آن را سخت به نگه داشتن بچه ها سرگرم در زمانی که در تعطیلات به ویژه در هنگام سفر در بودجه رشته کفش است. سن دیگو است که فقط جایی برای دیدار, اگر به دنبال به اندازه کافی فعالیت های کودکان و جاذبه های برای نگه داشتن تمام اعضای خانواده را سرگرم. برخی از بالا, سن دیگو, خانواده, جاذبه های ذکر شده در زیر.

• موزه کودکان جدید – رایگان دومین یکشنبه هر ماه به تمام بازدید کنندگان موزه طراحی شده برای کودکان با تمدید ساعت و در این روز ارائه می دهد ویژه اجرای برنامه ها و فعالیت های در علاوه بر این به دوستدار کودک نمایشگاه تعاملی نمایش و فضای بازی بزرگ.

• U. S المپیک مرکز آموزش – این 150 هکتار مجتمع اختصاص داده شده به آموزش المپیک آینده و با موفقیت فرستاده تعدادی از ورزشکاران به بازیهای المپیک پس از آن ساخته شده بود در سال 1995. تورهای رایگان از مرکز که شامل این فرصت را برای کودکان (و بزرگسالان) به صحبت کردن با برخی از مربیان/مربیان و ورزشکاران در حال ارائه سه شنبه – پنج شنبه (تماس برای بار) و خود هدایت تورهای مجاز 9:00 am – 5:00 pm 7 روز هفته.

• شهر قدیمی پارک دولت – رایگان تورهای آموزشی ارائه شده در این پارک بزرگ است که محل اصلی پایه های این شهرستان است. چندین ساختمان های مورد علاقه باقی می ماند در این منطقه است اما تا کنون مورد علاقه کودکان در تمام سنین است Whaley House, اتهام ترین خانه خالی از سکنه در آمریکا است.

• سن دیگو کتابخانه های عمومی – سن دیگو شهرستان و کتابخانه های شهرستان ارائه انواع فعالیت های برای کودکان و یک گزینه مناسب برای روز زمانی که شما ممکن است احساس کمی سوخته در بدون توقف هیجان. وجود دارد و شاخه های متعدد که یکی از آنها محدود می شود نزدیک به ماندن هر کجا که شما هستند و هر کدام ارائه می دهد تعدادی از گزینه های مختلف از جمله هنر و صنایع دستی و زمان داستان کودکان, کارتون و فیلم, نویسندگی خلاق, در میان دیگران. اجازه دهید کودکان لذت بردن از خود را در یک محیط امن در حالی که شما چک کردن آخرین پرفروش فقط استراحت با یک مورد علاقه. در بسیاری از شاخه های نیز ارائه تنقلات برای کودکان است.

• جهان دریای آتش کار می کند – نکته مهم در مورد آتش بازی است که آنها نمی در یک نمایش قرار داده تا راه را تا بالا. این به این معنی شما می توانید آنها را به صورت رایگان اگر شما می توانید پیدا کردن یک خوب منطقه در حال مشاهده. و ماموریت خلیج است فقط یک منطقه مشاهده است که از آن برای به دست آوردن یک نمای کامل از نمایش های دیدنی و جذاب قرار داده و در دریای جهان از مارس تا سپتامبر.

• خیال پرستی در Rueben H. ناوگان مرکز علوم – در اولین چهارشنبه هر ماه لوله تلسکوپ در حال راه اندازی در زمینه ناوگان مرکز علوم در هوای گرگ و میش تا کمی ستاره شناسان می توانید ببینید که این ستاره به عنوان آنها برای اولین بار شروع به نشان می دهد و سپس انتخاب کردن ستاره ها و سیارات به عنوان یک راوی آنها منجر طریق قابل رویت ستاره سازند. کودکان را تشویق به سوال بپرسید و این برنامه در نظر گرفته شده است به تعاملی برای حفظ کودکان علاقه در سراسر. در تمام سنین از جوانان به بزرگسالان هستند خوش آمدید به شرکت به صورت رایگان در طول سال است.

این لیست باید به ارائه برخی از ایده های برای کمک به ساختار تعطیلات خانواده به سن دیگو است که در آن با به اندازه کافی فعالیت های به نگه داشتن بچه ها خوشحال در حالی که شکستن بانک. مطمئن شوید که به تماس فردی جاذبه های یا سایت قبل از عزیمت به عنوان وجود دارد بسیاری از سان دیگو جاذبه برای کودکان و نوجوانان است که خاص به فصل و یا در تعطیلات. مهم نیست که چه زمان از سال شما تصمیم به بازدید از این سن دیگو قطعا هر عضو خانواده لبخند بر لب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top