سلامت Ximo بررسی حقیقت در سلامت Ximo شما نیاز به دانستن

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on سلامت Ximo بررسی حقیقت در سلامت Ximo شما نیاز به دانستن

سلامت Ximo بررسی حقیقت در سلامت Ximo شما نیاز به دانستن

[ad_1]

Ximo بهداشت و درمان مجلس با هدف تقویت بیشتر خود را در بازاریابی شبکه ای کسب و کار ، در آنجا یک احتمال است که شما در حال خواندن این بررسی در جستجوی حقایق قبل از تبدیل شدن به یک Ximo سلامت توزیع کننده. چرا خواندن کل این بررسی برای حفاظت از خود را قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری.

وجود خواهد داشت چهار مولفه به این ارزیابی یکی بودن این شرکت و مدیریت جبران ساختار بازار خود را بالقوه به عنوان به خوبی به عنوان سوال که آیا آنها را در منافع خود را در قلب.

مدیریت

در نوامبر 1, 2010 این شرکت را بر عهده گرفته توسط مالک جدید و مدیر عامل اریک حوضچه. که هیچ غریبه ای به صنعت اریک حوضچه شروع به کار خود را در بازاریابی شبکه ای در سال 1992 با E’OLA تغذیه ای شرکت خارج از سنت جورج یوتا است. بین پس از آن به سال 2003 او بیش از نیم میلیون نفر از توزیع کنندگان در سازمان خود را که فروش ثبت بین 25-50 میلیون در سال. یک شاهکار قابل توجهی با استانداردهای.

او با موفقیت انتقال را در راس یک شرکت مشترک تاسیس یک شبکه موفق بازاریابی شرکت SendOutCards در سال 2003. در میان قابل توجه ترین دستاوردهای بود که رای دادند و فینالیست برای Earst و کارآفرین جوان سال 2009 و ذکر شده این شرکت به شماره 158 در 500 صفحه سریعترین رشد شرکت ها توسط Inc. مجله که در همان سال است.

موقعیت خود را در سلامتی و صنایع خود را در مسیر جدید را شامل معرفی محصولات جدید و بهبود بسته بندی برای امضای خود محصول Ximo طلا نوشیدنی های انرژی است.

پتانسیل بازاریابی

در حال حاضر Ximo سلامت بازارهای خود را امضا نوشیدنی سلامت Ximo طلایی انرژی است. یک نوشیدنی ارائه انرژی متمرکز و ممکن است از دست دادن وزن برای مشتریان خود. چه بزرگ در مورد Ximo طلایی انرژی آن نزاکت 2-مرحله که به طور موثر با انتشار طبیعی خوبی از مواد تشکیل دهنده کلیدی چای سبز و افدرا.

با این مفید مواد طبیعی گزارش شده است به عنوان یک آنتی اکسیدان کمک می کند تا مبارزه با رادیکال های آزاد باعث کاهش فشار خون و همچنین کلسترول و همچنین تقویت سیستم ایمنی بدن. از همه مهمتر نوشیدنی کاربردی است و کمک می کند تا ایجاد انرژی و کاهش وزن در یک فرآیند طبیعی است.

داشتن ذکر است که کافئین طبیعی کاتالیزور به آن مواد تشکیل دهنده فعال است تا خانم ها برنامه ریزی می شود کسانی که باردار و شیرده توصیه به خودداری از نوشیدن آن است.

با این چشم انداز سلامت Ximo قطعا باید اسیر منافع بازار که عمدتا از سلامتی و کاهش وزن بخش. واقع بینانه محصول که ایجاد وزوز برای عملکرد آن و سادگی.

جبران ساختار

چرا ما به پرارزش ترین جزئیات. توزیع کننده خود را جبران کند. سلامت Ximo unilevel طرح اجازه می دهد تا شما را به 4 راه مختلف از درآمد آنها پرداخت می شود در زمان های مختلف در هر ماه است.

پیوستن به عنوان یک توزیع کننده است که با یک نظم اولیه از محصولات و حفظ ماهانه autoships. اولین درآمد خرده فروشی درآمد خواهد اجازه می دهد تا شما را فوری کمیسیون هنگامی که شما به فروش محصولات. راه دیگر برای دریافت پرداخت می شود توسط بزرگ خود را شروع جایزه که به عنوان نام دلالت می تواند به دست آورده و با حمایت مردم است. این خواهد بود که در 35% کمیسیون در خرید اولیه برای مردم شما به طور مستقیم حامی و 15 درصد از مردم حامی آنها.

سوم درآمد از unilevel کمیسیون که در آن تعیین شده است autoship ثبت نام, از به بعد به 8 سطح تعیین رتبه خود را. خوب است به یاد داشته باشید که اگر وجود داشته باشد و غیر فعال فرد خط فشرده و در هر زمان درآمد بر اساس 8 سطح از اعضای فعال.

و در نهایت شما نیز می تواند واجد شرایط برای استخر جایزه جهانی یک جایزه رهبری بر کل فروش شرکت است که تا 3 درصد از فروش جهانی حجم.
به عنوان یک ماده در واقع طرح خود را به نظر می رسد بسیار سخاوتمندانه با توجه به حق فرد است.

به طور خلاصه

در نتیجه وجود دارد هیچ انکار که سلامت Ximo یک شرکت خوب است. رهبری ثابت شرکت آس با در عمق تجربه در صنعت. این محصول به نظر می رسد قرار است به خوبی در بازار تقاضا و نسبتا سخاوتمندانه طرح پرداخت غرامت. به نظر من آنها با ارائه یک پایه خوب برای شروع یک کار با ارزش در بازاریابی شبکه ای. آن را شایان ذکر است که حتی با این عوامل در دسترس نیست به اندازه کافی برای موفقیت است.

اگر چه روشن است داشتن یک شرکت معتبر بسیار مهم است برای کسب و کار خود را در پایان روز شما موفقیت در Ximo سلامت به شدت متکی بر توانایی خود را برای حمایت از افراد جدید خرده فروشی محصولات خود را به مشتریان و ایجاد یک تیم سازنده.

این قطعات موفقیت به انجام رساندن این با داشتن این توانایی به بازار و تولید منجر و چشم انداز. توصیه من این است که برای شما به استفاده از یک ثابت جاذبه های بازاریابی سیستم است که اجازه خواهد داد که شما برای نام تجاری خود را ایجاد آگهی پول حتی زمانی که مردم نمی پیوستن به کسب و کار و حمایت مردم در به عقب پایان.

اگر شما قادر به ترکیب نام تجاری شخصی با آنلاین بازاریابی جاذبه در همان زمان داشتن یک جامد آفلاین سیستم خود را Ximo سلامت موفقیت است که تقریبا یک *جامد* تضمین کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top