سفارشی راه حل یادگیری الکترونیکی برای شرکت های شرکت های بزرگ

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on سفارشی راه حل یادگیری الکترونیکی برای شرکت های شرکت های بزرگ

سفارشی راه حل یادگیری الکترونیکی برای شرکت های شرکت های بزرگ

[ad_1]

در چند سال گذشته e-learning خدمات به دست آورده اند کشش در بخش شرکت ها از آنجا که آنها بازی نقش مهمی در آموزش حرفه ای شرکت ها و نگه داشتن مهارت های خود را تا تاریخ. اینها ترجیح داده شده توسط بی حد و حصر سازمان ها در سراسر جهان بیش از استاندارد کلاس درس جلسات آموزشی از آنجایی که آنها آسان تر به میزبان است و می تواند سفارشی برای هر گروه از زبان آموزان است. بنابراین شرکت می تواند با موفقیت فرو کردن مهارت های لازم در پرسنل طبق نیازهای خاص بخش است. برای مثال آنها می توانید انتخاب کردن برای سفارشی e-learning solutions برای بازاریابی و منابع انسانی و عملیات و بخش های دیگر.

سفارشی سازی یک ابزار مفید برای شرکت های که به طور منظم با استفاده از e-learning solutions, پس از آن را قادر می سازد آنها را به تغییر جنبه های متنوع از راه حل به عنوان در هر مورد نیاز خود را. در نتیجه آنها می توانند با استفاده از سفارشی e-learning محصولات را با توجه به محتوای خود را تحویل حالت, برای مثال, آموزش کامپیوتر مبتنی بر (CBT), آموزش مبتنی بر وب (WBT) و رهبری مربی آموزش (ILT). اما بزرگترین سود از جمله خیاط ساخته شده راه حل های سطح سفارشی سازی های درگیر در مطالب خود را. کاربران می توانند تغییر محتوا مطابق با نیازهای خود را اعم از محصول و فرایند و مهارت های نرم افزاری برای انتقال دانش لازم در مورد موضوع بحث در میان زبان آموزان.

محتوای خیاط ساخته شده e-یادگیری راه حل های توسعه را می توان با ارائه ویژگی های ارزش افزوده است که افزایش سطح تعامل با کاربر. از جمله ویژگی های شامل صدای بیش از و شاخه های ویدئویی است که می تواند کمک به زبان آموزان در درک موضوع مورد بحث بیشتر به راحتی با استفاده از صوتی مبتنی بر گرافیک و رسانه ها. در سفارشی آموزش برنامه محتوا تبدیل و ترجمه محتوای بومی سازی و همچنین به عنوان محتوای استاندارد در میان رئیس ارزش افزوده ویژگی های است که خود را افزایش سودمند برای کاربران شرکت های بزرگ. از جمله راه حل های موفقیت در ایجاد یک محیط است که منجر به سمت یادگیری و همچنین کاربران را قادر می سازد برای نظارت بر نرخ رشد زبان آموزان.

از لحاظ تعامل با کاربر می تواند شرکت را از تصمیم به ادغام حالت های جدید یادگیری یعنی بازی مبتنی بر تلفن همراه و راه حل های آموزش الکترونیکی خود را سفارشی راه حل یادگیری. با سابق این شرکت می تواند به پرورش یک محیط که در آن حرفه ای می توانید اطلاعات در مورد این موضوع با استفاده از تک و چند بازیکن بازی و کمک به ساخت رفاقت در میان آنها است. به همین ترتیب دومی یک گزینه عملی برای کسانی که مایل به ارائه لازم e-learning محتوای حرفه ای خود را در حرکت می کند. محتوا را می توان به راحتی تحویل در انواع دستگاه های استفاده می شود که در بخش شرکت ها از جمله گوشی های هوشمند و دستگاه های تلفن همراه است که سازگار با سیستم عامل ها مانند اندروید, iOS, سیمبیان و ویندوز تلفن. بنابراین سفارشی e-learning solutions ارائه می کنند جانبه شرکت های بزرگ آموزش و پرورش مزایای کسب و کار شرکت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top