سالانه پیش بینی & فنگ شویی برای درمان 2006 : سال یانگ Red Fire Dog – برای ثبت نام موش

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on سالانه پیش بینی & فنگ شویی برای درمان 2006 : سال یانگ Red Fire Dog – برای ثبت نام موش

سالانه پیش بینی & فنگ شویی برای درمان 2006 : سال یانگ Red Fire Dog – برای ثبت نام موش

[ad_1]

طالع بینی چینی باستان است که نه تنها جذاب بلکه کاملا دقیق است. این صورت فلکی است که بر اساس 12 نشانه یک چرخه 12 سال هستند و پس از 12 نمادین حیوانات : موش صحرایی (یا موس) گاو (یا گاومیش یا گاو و یا گاو) ببر, خرگوش (یا خرگوش یا گربه), اژدها, مار, اسب, بز (یا گوسفند یا قوچ), میمون, خروس (یا مرغ یا خروس یا مرغ یا ققنوس) سگ و خوک (یا گراز یا خوک).

خود چینی نجوم زودیاک حیوانات نشانه ای است بر اساس قمری چینی سال تولد. سال نو چینی متحرک است و می تواند شروع در هر نقطه بین 21st ژانویه و فوریه 20, بسته سال است.

اگر تاریخ تولد خود را می افتد به هر یک از این زیر ذکر شده قمری چینی سال پس چون شما متولد سال موش (یا موس) شما هستند نمادین شناسایی به عنوان یک “موش صحرایی (یا موس)” :

از 31 Jan 1900 تا 18 فوریه 1901

از 18 فوریه سال 1912 به, 05 فوریه 1913

از 05 فوریه سال 1924 به 24 Jan 1925

از 24 Jan 1936 تا 10 فوریه سال 1937

از 10 فوریه 1948 به 28 Jan 1949

از 28 Jan 1960 تا 14 فوریه 1961

از 15 فوریه 1972 02 فوریه 1973

از 02 فوریه 1984 تا 19 فوریه 1985

از 19 Feb 1996 به 06 فوریه 1997

در Hsia, تقویم سال 2006 است 4703rd سال و همچنین سال سوم جدید Fengshui زمین شانس دوره 8. جدید قمری چینی سال است از 29.01.2006 به 17.02.2007. در اینجا سالانه پیش بینی و پیشنهاد فنگ شویی کریستال & راه حل های که شما ممکن است برای آینده “جدید سال 2006 : بینگ زو سال یانگ Red Fire Dog” :

حرفه ای :

یک سال رضایت بخش در بسیاری از راه. بیکاران را دریافت کنید استخدام; استخدام را ترویج کنید و یا مهاجرت به یک کار بهتر. گرفتن این است که شما باید خود را پایین تر بیش از انتظارات بدون به خطر انداختن در جاه طلبی های خود را و کار واقعا سخت است. بیشتر تلاش های شما را بیشتر به شما پاداش درو خواهد کرد. لحن خوب شما کیفیت و وقف خود نيازهائي در محل کار. قبول مسئولیت های خود را با یک نگرش مثبت است. شما اجرا خواهد شد و آنها را با سهولت و راحتی هر چند با بسیاری از کار سخت است. شما حتی می توانید ادعای حمایت از مافوق خود را اگر شما مراقب باشید با ارتباطات خود را. آماده سازی خوبی برای خنثی کردن ناکامی و مقابله با مشکلات است.

فکر می کنم متفاوت و طرح های احتمالی برای حالات مختلف. جلوگیری از درگیری. استدلال در دفتر همواره منجر به حرفه ای آسیب برساند. بحث با دوستان و بستگان خود می تواند منجر به افسردگی و از دست دادن آرامش روانی. یک مداد شکل لاجورد Lazouli آویز کریستال به شما کمک کند در این. کسانی از شما که مرتبط با پلیس, قانون, قوه قضائیه, کلید, تصمیم گیری, مدیریت آتش نشانی و خدمات تادیبی موسسات پزشکی, مواد غذایی و نوشیدنی ها را انجام دهید خیلی بهتر از دیگران است.

برای کسانی از شما در کسب و کار آن است که روشن : سال خواهد بود و مشغول سخت و طاقت فرسا. خواهد بود وجود دارد کاملا چند یو پی اس و فراز زندگی. سازماندهی و اجرای نظم و انضباط. فکر می کنم سه بار قبل از شروع جدید/پروژه های بزرگ. اجتناب از مصرف عمده و مهم تصمیم گیری در این سال است. موانع را محصول در مکان های غیر منتظره و بار. در هیچ حساب گرفتن کلید های میانبر. نمایش تصویر سبز تارا و ترکیب مجسمه اژدها & Phoenix برای غلبه بر موانع. پشت سلاح سرد می تواند رخ دهد از تمام سطوح. محل تصویر یا آیکون از Kuan کونگ در شمال غرب برای حفاظت و به موقع راهنمایی.وجود دارد می تواند همانند مشکلات برای برخی از. جای یک مجسمه عقاب یا یک جفت Kirins رو به ورودی.

پول :

Moneyflow خواهد بود بسیار خوب است اما ممکن است سازگار باشد بنابراین برنامه ریزی بودجه خود را. خود را زودتر سرمایه گذاری خواهد شد و نتیجه نهایی در حال حاضر. بسیاری از دوستان خود را به نفع شما به آنها بود. پس انداز کمک خواهد کرد که شما ایجاد یک حساب کاربری که مورد نیاز خواهد بود بعد از آن. برخی از شما خواهد شد و نتیجه نهایی وام های عقب افتاده به راحتی. وجود دارد می تواند برخی از هزینه های غیر منتظره بیش از حد, اما شما می توانید از طریق بدون حد از یک مشکل است. هیچ کس نمی تواند از بین بردن منابع مالی خود را در این سال — به جز شما ! جلوگیری از بیش از حد زیاده روی و بیش از سخاوت. حفظ کردن سرمایه گذاری های مخاطره آمیز. آیا سرمایه گذاری در پروژه های غیر اخلاقی. برای کمک به شما در صرفه جویی در پول شما می توانید حمل مجموعه ای از PaKua فال سکه و یا نگه داشتن یک مجموعه ای از اژدها & ققنوس سکه در صفحه اصلی.

سلامت :

توجه به بهداشت شخصی خود را. خونریزی با توجه به کاهش می تواند رخ دهد – اهدای خون است. نگاهی به مراقبت شدید زمانی که شما مسئولیت رسیدگی به اشیاء نوک تیز مانند چاقو. برخی از شما ممکن است مجبور به انجام عمل جراحی است. دریافت به دندان های خود را تمیز کردن. جلوگیری از پرماجرا و ورزش های مخاطره آمیز مانند کوه نوردی, غواصی, چتربازی, و غیره. دور ماندن از آب بدن. را هشدار هنگامی که شما مسافرت و رانندگی. لذت بردن از مواد غذایی خود را, اما مطمئن شوید که از این کوانتومی و با کیفیت – در غیر این صورت شما می توانید تا پایان با بسیاری از مشکلات معده است. اگر شما در حال حاضر باید مشکلات مرتبط با قلب سر و یا اندام های آن می تواند بدتر. کار سخت و استرس از اعضای خانواده می تواند یک ماده از نگرانی. استراحت هر زمان که شما می توانید. بررسی سقف های خود را برای نقص : تراوش آب و یا لکه ها و ترک ها و یا لایه برداری. اگر شما پیدا کردن هر گونه رفع آنها بلافاصله. قطع یک, اصلی, واقعی, چینی, خواه-لو در اتاق خواب (در بالین طرف) به تخلیه بیمار انرژی است. برای جلوگیری از حوادث ممکن است شما یا در قطع یک فلز طلایی خواه-لو خود را در نزدیکی ورودی اصلی و یا در داخل ماشین خود را. اگر شما یک موش حامله را به دقت.

عشق :

خوب دوست دارم موفق باشید. یک سال خوب برای ازدواج و حل و فصل کردن. سعادت غالب است. فقط اجازه ندهید که خود را possessiveness دریافت بیش از حد است که می تواند فلج حاضر معادله است. نگه داشتن در تماس با شریک زندگی خود را و به حضور او نیاز دارد و بدون شکست است. پرداخت توجه شخصی به دیگر اعضای خانواده خود را بیش از حد (به خصوص به پدر و مادر سالمند خود را/پدر و مادر بزرگ) برای جلوگیری از مشکلات داخلی. در صورت هر گونه درگیری توقف استدلال و حل مسئله بلافاصله. جای نماد سه نسل لاک پشت یا سه نسل اژدها سر لاک پشت ها در شرق است.

مفید کریستال : Chalcedony, 2006

رابطه خوب با : موش Dragon & میمون برای سال 2006

درگیری با : اسب و خرگوش و بز برای سال 2006

یین/یانگ : یانگ

توجه داشته باشید در مورد درمان : فوق تجزیه و تحلیل پیشنهاد برخی از درمان/درمان برای کاهش تاثیر منفی انرژی و حرارت خاصی از بدن برای افزایش و بهبود بر انرژی مفید. برای درمان/افزایش دهنده موثر باشد آنها باید پاک, انرژی, پر برکت و برنامه ریزی شده نه تنها برای فرد خاص/خانواده بلکه برای هدف خاص/مشکل. آنها همچنین باید قرار داده شده در این محل نشان. هر یا همه این درمان را می توان مورد استفاده مجدد قرار برای آمدن سال جدید تنها چیزی است که برخی از آنها ممکن است قرار گیرند با توجه به خاص در سال جدید است.

این کار کپی رایت. مجوز اعطا شده به انتشار مجدد (هر دو در رسانه های الکترونیکی و همچنین رسانه های چاپی) این مقاله را در تمامیت آن تنها شامل بیوگرافی کامل از نویسنده و لینک. همه لینک ها باید “قابل” لینک. اذعان ایمیل از Republishers قدردانی خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top