زمانی که ویندوز بوت نمی, در اینجا چه باید بکنید!

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on زمانی که ویندوز بوت نمی, در اینجا چه باید بکنید!

زمانی که ویندوز بوت نمی, در اینجا چه باید بکنید!

[ad_1]

چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما کامپیوتر نتواند به بوت?

من مطمئن هستم که شما می خواهم خودم استفاده از کامپیوتر خود را برای بسیاری از دلایل مختلف مانند: گوش دادن به موسیقی و تماشای فیلم چک کردن ایمیل و کار و بیشتر. زمانی که ویندوز بوت نمی, به نظر می رسد که تمام عمر خود را چشمک می زند در مقابل چشمان شما!

من به همراه شش تن از شایع ترین مشکلات است که می تواند کامپیوتر خود را به بوت. این مراحل را امتحان کنید هر زمان که شما تجربه این مشکل را با کامپیوتر(ع):

1.) بازرسی خود را از آداپتور یا کابل برق

زمانی که ویندوز معتاد بوت من همیشه چک کنید کابل برق واقع در پشت کامپیوتر (دسکتاپ). هنگامی که لپ تاپ من نیست بوت من همیشه نگاه آداپتور برق برای اولین بار برای اطمینان از اتصال درست است هر دو به دیوار و طناب از دیوار متصل به واحد. شما ممکن است فکر… “DUH” اما شما نمی خواهد باور اکثریت قریب به اتفاق افرادی که عدم بوت شدن رایانه به سادگی با توجه به سست طناب! هنگامی که شما تایید قدرت روان است به کامپیوتر شما, شما می توانید اقدام به چک کردن چیزی که بعد از.

2.) بازرسی خود را از منبع تغذیه ولتاژ سوئیچ

احتمال دیگر برای عیب یابی سیستم که ویندوز معتاد راه اندازی شده است چک کردن ولتاژ قدرت واحد. منابع قدرت ولتاژ سوئیچ است که می تواند تغییر به ولتاژ مناسب برای منطقه خود را از این سیاره است. مثلا اینجا در آمریکای شمالی ما با استفاده از 115V گزینه در حالی که در اروپا و مناطق اطراف آن شما نیاز به استفاده از 230V گزینه است.

باور کنید یا نه من چند نمونه که در آن مشتری می خواهد با ما تماس بگیرید به “تعمیر” کامپیوتر خود را تنها به تحقق بخشیدن به یک دقیقه پس از ورود به محل فرد را به سوئیچ ولتاژ نیاز به تغییر و نه هیچ چیز دیگر! همیشه مطمئن شوید که به بررسی کنید که سوئیچ یا در خود قدرت آداپتور (لپ تاپ) و یا منبع تغذیه (رومیزی) قبل از رفتن هر بیشتر در عیب یابی.

3.) آیا شما از دیدن هر چیزی در مانیتور ؟

اولین چیزی که شما به طور طبیعی انجام دهد زمانی که عیب یابی کامپیوتر مشکل است که به دنبال در مانیتور خود را. بیایید کمی بیشتر درگیر در توجه به مانیتور (یا صفحه) در این مورد. آیا شما هر چیزی در همه در مانیتور و یا آن را “سیاه” ؟ شما نگاه کنید به “قدرت نور” روشنایی? آن چشمک می زند? آن سبز رنگ و یا رنگ زرد?

توجه داشته باشید: چشمک زدن قدرت نور بر روی یک مانیتور نشان می دهد چند چیز نه محدود به: مانیتور است یا در خواب زمستانی/خواب حالت قطع است از خروجی ویدیو یا نادرست قطعنامه تنظیم شده است. آیا شما حدس می زنم که بسیاری از مردم شکایت دارند که ویندوز معتاد بوت کردن تنها برای پیدا کردن که مانیتور شده بود یا نه طراحی شده یا نشده متصل به کامپیوتر به درستی!

در خلاصه همیشه توجه به آنچه که سرنخ مانیتور شما ممکن است ترک شما در هنگام عیب یابی.

4.) آیا شما با شنیدن یا دیدن هر فن در حال چرخش و یا چراغ چشمک زن?

هنگامی که شما به نوبه خود بر روی کامپیوتر خود را هر از طرفداران در حال چرخش? آیا دیسک سخت کامپیوتر فعالیت نور چشمک زدن برای نشان دادن فعالیت ؟ اگر شما متوجه هیچ طرفداران ریسندگی و هیچ دیسک سخت جنبش (که شما هم می توانید برای گوش دادن و یا بررسی توسط به دنبال در دیسک فعالیت های نور بر روی PC) شما ممکن است یک سخت افزار مربوط به موضوع و یا ممکن است یک موضوع را با اتصال برق (با سیم/آداپتور) و یا خود را به خروش محافظ و یا خود را به خروجی AC (یا ترکیبی از همه اینها).

قبل از شما وحشت تفکر ویندوز معتاد بوت های خود را چک کنید کابل برق برای اولین بار, از آنجایی که آنها معمولا دلیلی برای کامپیوتر که اصلا قدرت با موفقیت. هنگامی که کامپیوتر خود را ندارد فن جنبش است که ساخت هیچ برای تلفن های موبایل و در غیر این صورت بوت نمی وجود دارد این است که یک سخت افزار مسئله ای است که باید بازرسی های حرفه ای و یا تکنسین با تجربه برای جلوگیری از آسیب بیشتر است.

5.) توجه نزدیک به (بسیار خوب) beeping برای تلفن های موبایل

هنگامی که شما مشکلات خود را با کامپیوتر شناسایی شده است توسط BIOS (Basic Input Output System) وجود خواهد داشت یک سری از beeping برای تلفن های موبایل بلافاصله پس از روشن کردن کامپیوتر خود را. کدهای بوق متفاوت و در فواصل و مدت beeping اما هر beeping برای تلفن های موبایل نیست که رخ می دهد به طور معمول (مانند سریع بوق پس از بوت شدن) که همیشه جادوها یک سخت افزار مسئله ای است که نیاز به خطاب.

دلایل متداول برای شنیدن این بوق ها می تواند شامل (اما محدود به):

  • بد حافظه (RAM)
  • یک گرمای بیش از حد کامپیوتر
  • یک پردازنده (CPU) است که رفتن بد و یا در حال حاضر شکست خورده
  • ناسازگار تنظیمات بایوس (Setup منوی تنظیمات)
  • اضافه کردن-در کارت(s) نیاز به متصل شود تنگ تر (کارت ویدئو)

یک قاعده کلی این است که برای اقامت به هر beeping هنگامی که شما قدرت کامپیوتر شما. شما فقط شنیدن “مشکل بوق” هنگامی که یک مشکل وجود دارد که نیاز به ثابت, بنابراین مطمئن شوید که شما پرتاب نمی دور و یا جا گذاشتن کامپیوتر خود را صاحب دستی (یا مادربرد owner’s manual); آن را در مفید آمده است هنگامی که شما نیاز به کمک بدانند کسانی که مخوف بوق!

6.) آیا کامپیوتر شما قدرت بر آن بار ویندوز با موفقیت

مدت کوتاهی پس از روشن کردن کامپیوتر خود می بینید یک لوگو در همه ؟ کامپیوتر همه از طریق پست; همچنین می دانیم به عنوان یک قدرت در خود آزمون, زمانی که آنها در حال بوت. در این مرحله یک کامپیوتر شناسایی تمام سخت افزار مورد نیاز برای عملکرد و همچنین به عنوان دیگر چک برای اطمینان از عملکرد مناسب. در پست شما معمولا می توانید فقط یک لوگو و متن بر روی صفحه نمایش معمولا در چند رنگ و یا سفید. اگر شما به این صفحه نمایش کامپیوتر شما است حداقل بوت – تبریک!

اگر کامپیوتر شما نمی توانید گذشته پست روی صفحه نمایش و یا می شود “گرفتار” قبل و بعد از و یا در طول لوگوی ویندوز نشان دادن آن است اما بوت ویندوز لود نشده. اگر کامپیوتر خود را ری استارت تعطیل, یخ در سیاه و سفید یا خاکستری روی صفحه نمایش و یا BSODs (صفحه نمایش آبی رنگ) مشکل خود را توسط نرم افزار (ویندوز) مرتبط و نه لزوما مربوط به سخت افزار. هنگامی که یک کامپیوتر یک نرم افزار مشکل آن را معمولا می توان ثابت توسط یک فرد با تجربه بدون نیاز به منظور سخت افزار گران قیمت.

آیا می دانید که اگر شما از ویندوز ویستا و یا ویندوز 7 نصب دیسک شما می تواند اجرا شود “راه اندازی تعمیر” اگر شما تجربه این مشکل ؟ همچنین اگر شما از ویندوز XP وجود دارد “تعمیر نصب و راه اندازی” تابع است که اجازه خواهد داد که شما را به راحتی تعمیر کامپیوتر خود را به بار ویندوز با موفقیت! اگر شما لازم نیست که دیسک نصب برای سیستم عامل خود شما هم می توانید قرض گرفتن یک یا اجازه دهید یک فرد با تجربه نگاهی به آن به کشف مشکل است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top