رویای آن, سپس آن را انجام دهد: پیدا کردن تو رفتگی در دیوار شما در زندگی: قسمت 1 از 3 قسمت سری

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on رویای آن, سپس آن را انجام دهد: پیدا کردن تو رفتگی در دیوار شما در زندگی: قسمت 1 از 3 قسمت سری

رویای آن, سپس آن را انجام دهد: پیدا کردن تو رفتگی در دیوار شما در زندگی: قسمت 1 از 3 قسمت سری

[ad_1]

رویای بلند رویاهای شما و رویای بنابراین باید به شما تبدیل شده است. دیدگاه خود را به وعده آنچه شما باید یک روز بود خود هویت نبوت از آنچه که شما باید در آخرین پرده.” جیمز آلن از “به عنوان یک انسان گمان”

این قسمت 1 از 3 قسمت سری بررسی این که چگونه ما در کنترل زندگی ما و چگونه ما می تواند آموزش و خودمان و خودمان را به آنچه که ما از زندگی می خواهید. در این مقاله من خواهد شد به بررسی قانون جاذبه و چگونگی تاثیر آن بر زندگی ما چگونه انرژی است که ما نمایشگاه را به خود جذب مانند انرژی های مثبت یا منفی.

بسیاری از افراد تعجب می کنم که چگونه دیگران شده اند قادر به پیشبرد موفقیت در زندگی و مشاغل در حالی که آنها می تواند رسیدن به موفقیت در زندگی خود را, مهم نیست چقدر سخت آنها سعی می کنند. این است که چرا ؟ موفقیت شما بستگی به نگرش شما نسبت به زندگی همراه با انرژی شما را در آن قرار داده که از قانون جاذبه با کمال میل reciprocates. به سادگی گفت: این افراد نسبت به آنچه که آنها در تمرکز بر به طور کلی تولید بیشتر از همان نتایج گذشته به دلیل “مانند مانند جذب.” آنها به طور مستقیم یا غیر مستقیم مسئول همه چیز است که اتفاق می افتد به آنها. شما از زندگی دقیقا آنچه شما به آن را بیشتر و یا کمتر. اگر این افراد را به یک نگاه سخت در زندگی خود آنها را ببینید که چگونه آنها را به خود جلب چیز های شگفت انگیزی همراه با آن نامطلوب چیز است. آنها فکر شده اند و طرح ریزی انرژی روزانه. این انرژی جذب مانند انرژی و نتایج آنها انشعابات. راه یک فرد فکر می کند را تعیین می کند آنچه که او خواهد شد و که در آن او خواهد شد در فردا. این قانون جاذبه در مورد تمام جنبه های زندگی هر کس.

پس از آن وجود دارد آن دسته از افراد که کاملا راضی فقط برروی آن بکشید همراه از طریق زندگی پر کردن در برخی از سوله های در طول راه پذیرش هر سرنوشت است عطا بر آنها. به عنوان یک نتیجه از این ذهن-مجموعه آنها بسیار به ندرت هر جسمی یا روانی تلاش برای افتراق خود را از موجود بودن, به رهبری, سرنوشت, مثل یک عروسک خیمه شب بازی در یک رشته در انتظار ساخته شود به رقص است. آنها خیال یا ظالمان. آنها عدم تمایل به تسبيح خود را بالاتر و فراتر از دولت خود را به منظور ایجاد تغییرات به بهبود وضعیت خود و یا به جلو حرکت می کند تا خود را در جهان باقی مانده است ، به درجه ای مگر در مواردی که فرد خود را تغییر و یا منطقه خود را از تفکر آنها همیشه محدود به یک دنیای کوچک است. تمایل نیروی محرکه است که انگیزه برای رسیدن به دستیابی یا در اختیار داشتن چیزی است که در دسترس است. این عنصر کلیدی است که تبدیل به یک خیال باف به یک عامل که در نهایت منجر آنها را به که پس از اتفاق در زندگی که آنها همیشه مورد نظر است. تمایل به دستیابی به انگیزه است که با قدرت تمام عمل انسان و بدون آن نمی توانید به دور است.

به عنوان سرکوبگر ابرها از آب و هوای فعلی اقتصادی ماوس بر ما بسیاری از مردم در حال خفه روزانه دولت از اضطراب و وحشت. پس از پول شدن است کمیاب و اعتباری است که بسیار سخت تر است, عدم اطمینان در اقتصاد ما باعث می شود آن را بسیار سخت برای بسیاری از رویای تبدیل شدن به ظالمان. این امر به ویژه زمانی که مردم در حال مبارزه با حمایت از خود و خانواده خود را با تورم و یا پس از پیوست تورم صفوف بیکاران. این همه باعث شده است که تنش و بی خوابی شبانه برای بسیاری باعث آنها را به ماندن در یک منفی و ترس قاب از ذهن است. اگر چه برخی از مردم و امید برای بهترین آنها هنوز هم واقعا انتظار بدترین. البته این بدترین حالت همیشه اتفاق می افتد به آنها را در نهایت از آن است که قوی ترین اعتقاد است که بر ذهن خود را. با اجازه نامطلوب ارتعاشات و انرژی برای حمله و کنترل خود را زیر آگاهی آنها جلوگیری از خود را از شنیدن و دیدن و یا تجربه هر چیز مثبت است که ممکن است با ارائه یک راه حل برای مشکلات خود را.

من معتقدم که هر فرد دارای یک هدف مشخص در زندگی وجود دارد و آن این است که جایگاه ویژه ای برای آنها محفوظ است که آماده است برای حک شده بود. پس دو نفر را اشغال نمی همان نقطه در همان زمان تنها یک نفر قادر خواهد بود برای پر کردن این فضای کاملا. این منطقه که به نام “تو رفتگی در دیوار” که تعریف شده است به عنوان یک “مکان مناسب برای کسی یک موقعیت یا فعالیت است که به ویژه مناسب کسی استعداد و شخصیت.”

برای برخی از مردم به پیدا کردن یک تو رفتگی در دیوار می تواند گردیده وظیفه این ادعا یک پناهگاه امن که در آن آن را بسیار آسان تر برای آنها را به این باور نسبت به کافر. برای دیگران آن را کاملا دشوار است. بنابراین این است که چرا ؟ اجازه بدهید به شما یک زن و شوهر از نمونه هایی که در آن چالش های خاصی می تواند مانع یک فرد از پیدا کردن و این ادعا که گریزان تو رفتگی در دیوار یک تو رفتگی در دیوار است که آنها که نفس نفس تعقیب بعد از این همه سال.

گریزان تو رفتگی در دیوار: Catch Me If You Can

به منظور پیدا کردن تو رفتگی در دیوار شما نیاز به معرفه هدف و قاطع در جهت شما را انتخاب کنید. این می تواند تعیین شده توسط خودتان دو سوال: “چه چیزی است که من می خواهم” و “کجا می خواهم بروم؟” این دو پرسش را به شما انگیزه شما نیاز به تجزیه و تحلیل خود را در راه صادق باشید. شما نیاز به رسیدن به اعماق ذهن و قلب خود را به کشف آنچه که در خواب و یا اهداف شما واقعا می خواهید برای رسیدن به. پیدا کردن آنچه که شما در مورد پرشور و یک برنامه را از وجود دارد.

در فرایند تجزیه و تحلیل خود را این امر می تواند بهترین به نوشتن همه از نقاط قوت شخصیت شما و تمام چیزهایی که شما در اکسل. سپس نگاهی به تمام نقاط ضعف خود را به عنوان به خوبی. این ضعف ایستاده بین شما و قابل توجه يافته است. لیست آنها را یکی یکی با تمرکز بر روی مناطقی که نیاز به بهبود. در بخش 2 این 3 قسمت من لیست چند مشترک و نقاط ضعف که بر بسیاری از کسانی که باقی می ماند به عنوان خیال به جای دستاوردهای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top