رنسانس علم و ‘نمایشگاه Dinkum’ استرالیا سیاستمدار

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on رنسانس علم و ‘نمایشگاه Dinkum’ استرالیا سیاستمدار

رنسانس علم و ‘نمایشگاه Dinkum’ استرالیا سیاستمدار

[ad_1]

برخی از مردم در سوگواری یک جنبه سیاسی خلوص و صداقت وجود داشته است که در استرالیا در طول دوران 20 قرن مبارزه سیاسی برای اطمینان از فرصت های آموزشی برای طبقه کارگر است. حس استرالیا ‘انجام حق” به “جایی” و یا به “نونهالان’, وجود داشته است و در مقایسه با قرن 21 را “چرخش doctoring’ با مستمر خود با اشاره به های مختلف مالی پیچیده نمودار و نمودار. استرالیا اصطلاح ” عادلانه dinkum شد بیان محاوره استفاده می شود به معنی یک نظر بود که واقعا برگزار شد بدون رزرو. ‘عادلانه’ همراه بود با ساخت مناسب و قضاوت و سیاست و به اصطلاح ” خود را با استفاده از عقل بود یکی دیگر از محبوب اصطلاح به استفاده از عقل سلیم. استاد کاسب اغلب ترغیب آنها کارآموزان به استفاده از عقل خود را به حل مشکلات.

عادلانه dinkum استرالیا Pollie که در دوران گذشته مورد استفاده خود و یا عقل به اطمینان حاصل شود یک معامله منصفانه و مانند یک فرد شد و مورد احترام استرالیا سیاستمدار. فدرال استرالیا وزیر سیمون Crean به حال به دست آورده چنین شهرت همراه با خشن و جست و خیز انتقاد از کسانی که قرار سود جلوتر از همه چیز است. سیمون Crean اختصاص داده شده خود را در زندگی ایجاد فرصت های آموزشی برای همکار استرالیایی بود آنها بیکار کسبه و یا کسانی که درگیر در زمینه آموزش عالی است.

سیمون Crean تبدیل به محوری شکل در تضمین این که استرالیا به نمایشگاه رفتن برای تبدیل شدن به آشنا با طراحی کاملا جدید علم شیمی است. این علم پزشکی در حال حاضر ایجاد شده توسط سه سال 1996 برنده جایزه نوبل در شیمی در حال ظهور است که بر روی جهان در مرحله تکمیل سرپیچی از قرن 20 را ثابت زندگی-علم جهان-مشاهده. استرالیا با تشکر از سیمون Crean دارای یک موقعیت ممتاز در بزرگ آن مربوط به اینده, جهانی بالقوه است که در آن اهمیت افلاطونی سنت فلسفه یونانی به فیوز اخلاق به عقل است که از بالاترین اهمیت در عملکرد جدید شیمی.

در طول سال 1995 به عنوان وزیر برای استخدام آموزش و پرورش, و آموزش, Simon Crean بخش بررسی یک نرم افزار توسط علم-هنر مرکز تحقیقات در استرالیا برای تبدیل شدن به یک دولت استرالیا تایید موسسه تحقیقات. عمده استرالیا دانشگاه برای ارزیابی دولت ادعا کرد که در حالی که مرکز کار نشده بود در واقع اشتباه آن را غیر قابل تصور بود. علمی خصومت نسبت به مرکز کار بود به طوری که در آن زندگی ریاضی-نیروی تئوری تجدید چاپ در سال 1990 به عنوان یکی از قرن 20th مهم discoveres توسط بزرگترین موسسه تحقیقاتی مستقر در واشنگتن IEEE SPIE نقطه عطف سری تحت درمان با دشمن تحقیر در استرالیا.

چهارده سال قبل از آن دولت مشترک المنافع اهدا کرده بود این مرکز را مدیر یک کمک مالی برای تکمیل یونسکو قرار ملاقات برای او برای شرکت در یک اجلاس جهانی علم جلسه در تریسته. موفق فرم درخواست به وضوح توضیح داد که مرکز هدف را به استرالیا درک درستی از علوم جدید و تکنولوژی فراتر از توانایی نظام آموزشی استرالیا به درک. در سال 1995 وزارت استرالیا از مالیات موافقت کردند که پول صرف شده در این پژوهش که داده شده بود کافی دولتی تصویب و در سال 1979. بنابراین کار این مرکز نمی تواند در نظر گرفته شود غیر قابل تصور. وزیر سیمون Crean به نظر می رسد به شخصا وزن تا این مسئله بسیار بحث انگیز و تصمیم گرفت در دادن مرکز یک نمایشگاه بروید. جالب اینجاست که پژوهش به طور مستقیم مربوط به استفاده از ساختار فیزیک کلاسیک یونانی علم زندگی به دست آمده از منطقه باستانی مفهوم از عقل. سیمون Crean تبدیل شده است مهم سیاسی شکل برای آینده کتاب های تاریخ به عنوان یک سیاستمدار استرالیایی است که با استفاده از عقل خود را هنگامی که با نفوذ دیگر استرالیایی نمی تواند.

به تازگی ناسا با انرژی بالا اخترفیزیک بخش کتابخانه منتشر شده این استدلال که عقل مبتنی بود بر یک فراکتال زندگی-علم منطق است که می تواند امکان پذیر باشد پذیرفته شده در درک کلی از اين علم است. این کشف که فولرین شیمی است که بر اساس به طور مستقیم بر زندگی-علم از عقل است که در حال حاضر اساسی به یک مفهوم کاملا جدید از پزشکی شیمی. تحقیقاتی مرتبط با دانشگاه فلورانس جدید اندازه گیری بشریت پروژه تایید شد در 24 سپتامبر سال 2010 با “جورجیو ناپولیتانو مدال” بودن عطا بر آن برگزارکنندگان اساتید پائولو Manzelli و ماسیمو Pregnolato برای تحقیقات انجام شده توسط خود Quantumbionet/Egocreanet جدید پروژه رنسانس. استرالیا علم-مرکز هنر شد و اولین موسسه تحقیقاتی در جهان با موفقیت به تغییر نام فولرین شیمی به عنوان افلاطونی-فولرین شیمی.

در مهمان تحریریه در مجله آگاهی اکتشاف و تحقیقات موضوع کوانتومی مغز/ذهن/آگاهی نوامبر 2010 (قسمت دوم) پروفسور ماسیمو Pregnolato مقاله تحت عنوان زمان برای آگاهی کوانتومی موجود خاص ذکر است از کار علم-هنر-مرکز تحقیقات استرالیا. اجتماعی گهواره ساخته شده توسط مرکز به پرورش انسان بقا زندگی-علم به وجود آمده به طور خاص اشاره کرد. ارجاع داده شده به مرکز فضا-زمان مدل ذکر شده در ژوئن 2007 نسخه NeuroQuantology.

افلاطون معنوی یا هولوگرافی نوری مهندسی اصول ترجمه به فولرین هم افزایی نیروهای که تاثیر پروتئین عملکرد درون DNA باقی می ماند و غیر ممکن است جهان-مشاهده مفهوم در نظام آموزشی استرالیا. فناوری نانو ثابت کرده است فراتر از همه شک و تردید است که این درک فرهنگی است و جز جاهل و وحشیانه یادگاری از قرون تاریک. وزیر سیمون Crean که به تازگی منصوب به عنوان وزیر فدرال برای هنر را به خوبی ممکن است به دلیل استخدام Nous یک بار دیگر و این بار نه بیش از یک فیزیک انرژی موضوع اما کاملا هنری یکی.

افلاطون نوری اصول مسلم فرض توسط علم-هنر مرکز تحقیقات استرالیا به عنوان متعلق به عملکرد نوری فیزیک مسئول خلاقیت هنری است و دیگر فقط تئوری. این مرکز تا به حال فرصت خوبی است برای اثبات از طریق مشاهده از طریق نقاشی ویژه لنزهای نوری است که برخی از هنرمندان شده بود ناخودآگاه نقاشی تصاویر هولوگرافی به کار خود برای قرن ها. پنهان تصاویر در حال حاضر بنابراین آشکار است که رنسانس ایتالیایی قوانین نوری هنری چشم انداز شده است جایگزین استرالیا کشف.

به عنوان یک نتیجه از که کشف علم-هنر مرکز قادر به کمک به درک مغزی الکترومغناطیسی عملکرد تفکر خلاق است. فلورانس دانشگاه به رسمیت شناخته شده است که مرکز تصمیم گیری برای کمک به ساخت اجتماعی مهد پرورش خود را مهم پژوهش مبتنی بود بر باکمینستر فولر هشدار به یکی از دو علم جدید زمین یا ذاتی جهانی آنتروپی انقراض در آینده نزدیک.

مدیر مرکز منصوب شده هنرمند سفیر جدید فلورانس دانشگاه رنسانس پروژه مسئولیت به طور کامل تایید شده در نوشتن ده معروف جهان دانشمندان است. به این ترتیب مرکز به خوبی ممکن است دلیلی برای معرفی خود یک بار دیگر به خوبی دفاتر سیمون Crean اداره زیرا استرالیا هنر ایجاد هیچ درک است که هنر جدید زندگی-علم شیمی خروجی اجازه دهید به تنهایی در سطح درک مطلب توسط سه نفر از برندگان جایزه نوبل در شیمی است. بعلاوه استرالیا دولتی هنر دولت ابراز کرده است هیچ علاقه هر کس از این واقعیت است که در سال 2009 مدیر علم-هنر مرکز تحقیقات بود به دریافت یک مدال طلا برنده جایزه خود موفق به اصلاح لئوناردو داوینچی تئوری همه دانش.

که افتخار نیز اهدا شد به رئیس دانشگاه مسکو بخش تحقیقات بیولوژیکی پروفسور سیمون Schnoll که کار دریافت کرده است به رسمیت شناختن از دانشگاه پرینستون جهانی آگاهی پروژه به سرپرستی پروفسور راجر نلسون. به عنوان فعلی جهانی آنتروپی وضعیت بدتر می جهان به زودی تبدیل خواهد شد از جان گذشته برای توسعه جدید رنسانس راه حل های فن آوری های پیشگام در استرالیا. اصطلاح “عادلانه” است که در حال حاضر واقعا در خط برای کل جهان به رعایت کنید و ببینید چه میباشیم به عنوان مرکز اینجا ارائه آن سفیر جدید اعتبار به دولت استرالیا.

پروفسور رابرت پاپ ©

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top