راه های هوشمند به بازار راه اندازی کسب و کار آنلاین و آفلاین

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on راه های هوشمند به بازار راه اندازی کسب و کار آنلاین و آفلاین

راه های هوشمند به بازار راه اندازی کسب و کار آنلاین و آفلاین

[ad_1]

آنلاین

هر روز میلیون ها نفر از مردم گشت و گذار در وب در وقت آزاد خود را. اکثر صرف وقت خود را در شبکه های رسانه های اجتماعی سایت هایی مانند Facebook و توییتر در حالی که دیگران فقط فهرست آنلاین برای محصولات و یا ایده ها و اطلاعات است. با یک شماره مانند این وجود دارد یک بازار بزرگ کشش در سراسر جهان است که اگر شما با موفقیت می تواند به شیر می تواند به معنای امکانات بی نهایت برای کسب و کار شما.

سایت

وجود دارد بسیاری از خدمات میزبانی رایگان سایت های اطراف که در آن شما می توانید خود را در وب سایت شرکت. اما برای بیشتر احساس حرفه ای, خرید, دامنه خود را انتخاب کنید و یک نام جاذب است که آسان به خاطر داشته باشید. مردم به طور کلی دهانه توجه کوتاه وقتی که می آید به خواندن همه چیز آنلاین بنابراین اگر شما یک نام دامنه پیچیده تمایل وجود دارد که ممکن است آن را فراموش نکنید. Punchy, نام, از سوی دیگر را در ذهن خود چوب و حتی اگر آنها فقط آن را دیده اند و یا شنیده می شود آن را یک بار. مطمئن شوید که نام وب سایت خود را روابط با نام شرکت خود را اگر شما استفاده از همان برای هر دو. اگر شما با داشتن مشکل چیدن یک شرکت و یا نام دامنه به pickydomains.com برای برخی از کمک.

Facebook

این روزها ایجاد یک وب سایت کافی نیست. شما باید برای ایجاد یک Facebook صفحه و به اشتراک گذاری آن با مشتریان بالقوه است. آنها را به دوست و به اشتراک گذاشتن صفحه خود را به طوری که آنها می توانید دریافت به روز رسانی در مورد اخبار در مورد محصولات و خدمات شما ارائه. درخواست دوستان برای دوست و به اشتراک گذاشتن صفحه خود را به طوری که دوستان خود را می توانید به اشتراک گذاری آن بیش از حد. خود را در Facebook صفحه می تواند منجر مردم را به واقعی وب سایت شرکت و در نتیجه ایجاد ترافیک بیشتر و افزایش فروش.

توییتر

در بازاریابی اینترنتی, کمتر بیشتر است, به ویژه هنگامی که می آید به توییتهایی. در اینجا شما می توانید به عنوان خلاق به عنوان شما می خواهید با استفاده از محدود شخصیت های موجود در یک صدای جیر جیر. کوتاه, شیرین, ساده و مستقیم به نقطه شعار شماست برای گرفتن است. جاذب و قابل توجه توییتهایی خواهد بود بازتوییت شده توسط طرفداران و هنگامی که شما به دست آوردن پیروان بیشتر آنها بیش از حد می تواند خود را چند برابر fanbase زمانی که آنها repost توییتهایی. مطمئن شوید به لینک خود را در توییتر به خود را در Facebook صفحه به طوری که از آن خواهد شد به روز رسانی هر زمان که شما صدای جیر جیر.

MyLife پلت فرم آنلاین

MyLife

برخی از افراد ممکن است ترجیح می دهند با استفاده از دیگر سایت های شبکه های دیگر از زندگی من است. اما چیزی که آنها نمی دانند این است که این عمل به عنوان یک پلت فرم آنلاین که در آن شما می توانید مدیریت خود را به دیگر سایت های شبکه های اجتماعی و حتی ایمیل ها را در یک داشبورد. آن است که کمتر از یک بدون هیچ زحمتی نسبت به افتتاح انواع حساب های رسانه های اجتماعی بر روی زبانه های مختلف. شما حتی می توانید با مراجعه MyLife را با کد پستی و فهرست و استفاده از آن برای پیدا کردن کسب و کار تماس با ما و یا مشتریان بالقوه در نزدیکی منطقه شما و یا اگر شما در حال برنامه ریزی توسعه در سراسر کشورهای مختلف.

آفلاین

اگر چه بازاریابی اینترنتی است که بیشتر مقرون به صرفه این روزها کمی-چاپ رسانه ها هنوز هم کمک می کند تا در بازاریابی راه اندازی کسب و کار.

کارت های کسب و کار

کارت های کسب و کار ضروری است به خصوص وقتی که می آید به ملاقات با مشتریان جدید است. این کمک می کند تا ایجاد حرفه ای روابط و موجب صرفه جویی در شما را از دنبال آن سیار تکه کاغذ و قلم بنابراین شما می توانید از نوشتن جزئیات تماس خود را. کارت کسب و کار شما باید شامل نام شما, شرکت, سایت, شماره تلفن همراه و ایمیل و آدرس دفتر اگر شما یک. باید آن را چاپ شده در آسان به خواندن فونت فقط در اندازه مناسب.

روابط عمومی در بازاریابی

آزادی مطبوعات

بسیاری بر این باورند که این روزنامه و دیگر چاپ شده رسانه ها از مرگ یک رسانه است. اما هنوز هم هستند کسانی که ترجیح می دهند به برگزاری یک روزنامه واقعی به جای الکترونیکی یکی. منتشر شده در مطبوعات هستند یک راه عالی برای ساختن کسب و کار خود و شناخته شده برای جامعه محلی در منطقه شما. شما همچنین می توانید پست خود را آزادی مطبوعات در وب سایت خود را پس از آن منتشر شده است. اگر شما یک دوست کار خود را در روزنامه های محلی شاید او می خواهم برای مصاحبه با شما در مورد کسب و کار خود را.

این امر می تواند مانند برخورد دو پرنده با یک سنگ از او دریافت خواهد شد مقاله خود و در همان زمان شما می توانید برای تبلیغ کسب و کار شما. گذشته از بازاریابی آنلاین و روش های سنتی در تبلیغات یک راه عالی را به نفع مشتریان است برای ارائه به عنوان وعده داده شده چه ذکر شده در آگهی های تبلیغاتی خود را. ارائه رضایت مشتری به معنی شانس بیشتری از مشتریان بازگشت. کلمه از دهان معارفه آنلاین نیز گسترش مانند آتش سوزی بنابراین در ادامه ارائه عالی خدمات و یا محصولات و شرکت خود را به تدریج خاموش و تبدیل به یک موفقیت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top