راهنمای Kopp – آیا ارزشش را دارد ؟

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on راهنمای Kopp – آیا ارزشش را دارد ؟

راهنمای Kopp – آیا ارزشش را دارد ؟

[ad_1]

World of Warcraft یک بازی پیچیده. وجود دارد هیچ دو نظرات در مورد این. به همین دلیل بسیاری از علاقهمندان به بازی ترجیح می دهند به استفاده از آماده راهنماهای برای تسطیح: برو سنگ زنی و طلا درآمد و حتی برای استعداد ساختمان. این طراحی شده است برای کمک به شما را از طریق بازی پیشرفت به طور موثر تر و سریع تر است. یکی از مهمترین و به طور گسترده ای شناخته شده راهنماهای راهنمای Kopp.

آنچه در آن است

کل نام راهنمای Kopp است برایان Kopp را داد راهنمای تسطیح. عنوان توضیح می دهد که هدف اصلی این کتاب است. این طراحی شده است برای کمک به شخصیت های اتحاد را از طریق بازی پیشرفت.

این راهنما با تمرکز بر: برو و استراتژی های بسیار کمی راهنمایی برای سنگ زنی. این طراحی شده است به شما را از طریق سطح 1 به سطح 80. شما را پیدا خواهد کرد خاص: برو استراتژی و دستورالعمل برای هر داد کلاس.

راهنمای Kopp به روز شده است برای استفاده با Wrath of the Lich King. نویسنده وعده داده است که او را به روز رسانی آن را در خط با تمام آینده الحاقات از این بازی است.

ویژگی های قابل توجه

جدا از ارائه گوشیهای داد: برو استراتژی راهنمای می آید با یک انتخاب گسترده ای از راهنمایی که می تواند به بهبود بازی خود را.

هنگامی که شما این کتاب شما قادر خواهید بود به استفاده از یک افزونه طراحی و توسعه توسط Kopp. آن است که یک نوع از نقشه وزارت دفاع است که اجازه می دهد تا شما را به دیدن خود مختصات و نقشه مختصات مکان که شما نیاز به رسیدن به.

همه صاحبان راهنمای Kopp مجاز به دریافت این نویسنده به روز رسانی بدون هیچ هزینه اضافی. این بیانیه رسمی ساخته شده است.

منافع و مزایای

سود اصلی این است که مغز Kopp را داد راهنمای تسطیح است که می تواند شما را از طریق سطوح 1 تا 80 کاملا به سرعت. آن را نیز می تواند آسان تر برای شما به تصویب هر سطح با موفقیت به عنوان تقریبا همه حدس و گمان است به طور خودکار حذف شده است.

شاید بزرگترین مزیت این راهنمای آن است که به روز شده برای آخرین WoW فرمت. در این راه شما می توانید این بازی حتی بیشتر از موفقیت. داده است که شما حق را به تمام به روز رسانی, شما قادر خواهید بود برای بهبود بازی خود را به طور مداوم.

اشکالاتی

محدودیت اصلی راهنمای Kopp است که آن را برای استفاده توسط پارسه با داد شخصیت های تنها. یک نقطه ضعف عمده این است که تنها وجود دارد: برو استراتژی. سنگ زنی ثابت کرده است که موفق تر از رویکرد برای برخی از کلاس ها.

این راهنمای تسطیح اجازه می دهد تا سریع پیشرفت اما دیگران وجود دارد که می تواند شما را از طریق سطوح بازی سریعتر. به طور کلی پیشرفت سریع ممکن است یک نقطه ضعف عمده خود را به عنوان شخصیت خود را ممکن است به اندازه کافی دنده و/ یا مهارت برای رسیدن به سطوح بالاتر است.

راهنمای Kopp برای طلا درآمد

این راهنما با تمرکز بر: برو بیشتر می پردازد و توجه بسیار کمی به طلا درآمد. این است که شاید آن نقطه ضعف اصلی. به منظور پیشرفت در عجب شما نیاز به دنده ارزشمند و مهارت های که هزینه زیادی است. هنگامی که شما را از طریق سطوح با سرعت بیشتری به شما این فرصت برای به دست آوردن تمام آیتم های با ارزش شما نیاز دارید. به نوبه خود, شما می توانید کسب طلا به اندازه کافی برای حمایت از آینده خود را بده.

به طور کلی, راهنمای Kopp خوب است اما اگر شما می خواهید به تمرکز بر روی طلا کسب درآمد است که قطعا یک روش عالی شما باید به دنبال استراتژی های با ارزش طلا, کشاورزی و تجارت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top