راهنمایی برای موفقیت خلاص شدن از شر بواسیر

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on راهنمایی برای موفقیت خلاص شدن از شر بواسیر

راهنمایی برای موفقیت خلاص شدن از شر بواسیر

[ad_1]

آن کاملا معمول است برای زنان باردار به منظور توسعه بواسیر در مراحل بعد از بارداری خود را. این است که به علت فشار بر روی عروق خونی در ناحیه رکتوم. هل دادن یک مادر به تحمل در طول زایمان می تواند به بدتر شدن هموروئید. این مقاله می تواند به شما کمک کند جلوگیری از این بیماری دردناک.

نوشیدن مقدار متوسط کافئین خوب است برای نگه داشتن شما انرژی و کمک به کنترل بواسیر است. کافئین می تواند باعث تحریک روده و کمک به جلوگیری از یبوست و یا سفت مدفوع که به نوبه خود تشویق می کند تشکیل بواسیر است.

یکی از بهترین راه ها برای سهولت فعلی خود را بواسیر و نگه داشتن آنهایی که جدید از برداشت تا به نوشیدن آب بیشتر است. نگه داشتن بدن خود را هیدراته ترویج سالم دستگاه گوارش از جمله روده حرکات. مدفوع سخت می تواند آسیب بواسیر یا آسیب های موجود. نوشیدن حداقل هشت لیوان آب در هر روز است ساده ترین راه برای تشویق نرم اجابت مزاج.

مصرف روزانه یک عدد مولتی ویتامین ممکن است به ارائه برخی از دراز مدت کمک بواسیر است. این چیزها می تواند کمک به پر کردن شکاف در سیستم های بدن خود را به سطح نرمال. Venapro بسیار عالی و مکمل های غذایی که ممکن است باعث کاهش شانس خود را از هموروئید.

علت اصلی هموروئید overexerting عضلات در داخل و اطراف منطقه از اسفنکتر. اگر شما از بواسیر رنج می برند اغلب شما باید در نظر نیروی که شما با استفاده از طول خود را libations و فعالیت های دیگر.

اگر مقدار کمی از خون موجود در مدفوع نگران نباشید این طبیعی است نشانه ای از هموروئید. منبع اصلی هموروئید خونریزی مدفوع سخت مالش در برابر هموروئید آنها به عنوان خروج از هموروئید.

نوشیدن آب آلوئه ورا می تواند به شما کمک کند با اجابت مزاج. نوشیدن بیش از حد آب در بیش از حد می تواند باعث شود شما را به ناراحتی معده.

شما می توانید کاهش درد بواسیر است. اجازه دهید آب سرد و استفاده از آن به عنوان شما می توانید هر تنقیه آماده سازی است که یک بار در هر روز.

اگر شما از یبوست رنج می برند سعی کنید در نظر گرفتن یک پیاده روی قبل از استفاده از دستشویی. راه رفتن کشش بدن خود را و کمک می کند تا روده خود را به حرکت می کند. شما می توانید اجتناب از زور زدن که بواسیر خود را بدتر و یا تحریک به انجام این کار. پیاده روی برای حدود 10-15 دقیقه اگر در همه ممکن است.

در حالی که بواسیر به احتمال زیاد علت شما باید این تایید شده توسط پزشک. خون در مدفوع و یا خونریزی از راست روده می تواند نشانه بیماری های جدی تر و حتی سرطان است. دریافت به بیماری شما تشخیص داده شده توسط پزشک بنابراین شما در برخورد با.

سعی کنید با استفاده از داروهای خانگی قبل از هدر رفتن پول در هموروئید داروها. پس از اجابت مزاج خیس کردن به مدت 15 دقیقه در وان حمام. هموروئید می تواند خارش مانند دیوانه, اما شما می خواهید برای جلوگیری از خاراندن چون این فقط باعث بدتر شدن این منطقه بیشتر است. سعی کنید با استفاده از یک بیت از نارون کوهی برای تسکین موقت از زمانی که خود را بواسیر خیره کننده. خوردن مقدار زیادی از غذاهای با فیبر و مطمئن شوید که شما نوشیدن حداقل هشت لیوان آب در هر روز. این را حفظ خواهد کرد شما را از بیش از زور زدن هنگام اجابت مزاج.

این کوسن طراحی شده است برای ارائه حداکثر راحتی را برای شما پایین است.

اجتناب از خوردن غذاهایی که باعث یبوست یا گاز برای کاهش میزان درد ناشی از هموروئید. هموروئید می تواند تحریک شده با زور زدن در حالی که انتشار گاز.

هنگامی که شما در حال درمان بواسیر, شما باید نگاهی ویژه هستند برای جلوگیری از افشای ملتهب و تحریک بافت به هر شخصی محصولات بهداشتی که حاوی رایحه اسانس یا رنگ در آنها است.

دیدن دکتر بلافاصله اگر شما درد و ناراحتی است.

شما می توانید کاهش بواسیر با خوردن یک رژیم غذایی که شامل غلات سبوس دار برنج قهوه ای, برنج قهوه ای, unsalted دانه ها و آجیل و غلات برای به حداقل رساندن بواسیر خود را. یک رژیم غذایی خود را افزایش سطح راحتی.

خمیر که شامل آب و پودر مر می تواند به کاهش تورم و درد است. قرار داده و این در هموروئید و اجازه نشستن به مدت 30 دقیقه. شما می توانید از پودر مر را در فروشگاه که فروش آرایشی و بهداشتی فروشگاه.

برخی از مردم دریافته اند که گوجه فرنگی تازه برش می تواند به کاهش اندازه موجود بواسیر است. اسیدی ترکیب گوجه فرنگی می تواند به کاهش تورم که آن را اعمال می شود به تورم منطقه است.

یک راه خوب برای تسکین درد و ناراحتی ناشی از بواسیر است یک وان حمام پس از هر اجابت مزاج هنگامی که شما با داشتن هموروئید مسائل. این کاهش خارش و سوزش اجابت مزاج می شود. پس از حمام خشک پت باسن خود را به جای مالش آنها.

درک بواسیر است که بخش بزرگی از یادگیری به آنها را مدیریت کند. بواسیر از لحاظ فنی یک شکل از اعصاب است که متورم و حساس.

شما می تواند به کاهش تورم و درد از هموروئید با مصرف روغن دانه انگور. از آن خواهد شد کمک به محافظت در برابر عفونت و کاهش خونریزی.

Witch hazel یک محصول بزرگ برای استفاده برای تسکین بواسیر است. شما می توانید خرید نارون در بسیاری از هر داروخانه فروشگاه در منطقه محلی خود.

نگاهی به مدفوع نرم کننده به طور منظم. هل دادن بی ارزش در طول حرکات روده را افزایش می دهد و منجر به بیشتر مستعد ابتلا به مسائل است.

یخ می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک وسیله برای کاهش درد هموروئید. بواسیر معمولا شامل بسیاری از درد است. یک بسته یخ کمک خواهد کرد که به کاهش درد و درد. جایگزین بسته های یخ و کمپرس گرم. شما می توانید کمک به بواسیر خود را با در نظر گرفتن یک حمام گرم قبل از استفاده از یک بسته یخ را ملتهب منطقه است.

اگر افزایش مصرف فیبر را ارائه نمی دهد به اندازه کافی امداد سعی کنید با استفاده از مدفوع به استراحت پاهای خود را در زمانی که شما در حال ساخت یک اجابت مزاج.

آیا نشستن در کمد تا زمانی که شما نیاز به رفتن. در حالی که برخی از مردم می خواهم به خواندن و استراحت در توالت, شما ممکن است زور زدن بدون تحقق آن. گرانش نیز می تواند به بدتر شدن بواسیر, بنابراین مطمئن شوید که شما در حال حاضر نیاز به رفتن به زمانی که شما نشستن.

به عنوان شما را دیده اند, بواسیر شايع در دوران بارداری در شش ماه گذشته و می تواند بدتر با اثر زور زدن به هنگام زايمان. شما می توانید جلوگیری از آنها را با نوشیدن آب خوردن الیاف و اجتناب از فشار بر روی قسمت پایین بدن خود را. اطلاعات در این مقاله به شما کمک خواهد کرد یاد بگیرند که برای کاهش احتمال خود را از هموروئید توسعه پایین است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top