راهنمایی برای انتقال بازگشت به خانه پس از جدایی زناشویی

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on راهنمایی برای انتقال بازگشت به خانه پس از جدایی زناشویی

راهنمایی برای انتقال بازگشت به خانه پس از جدایی زناشویی

[ad_1]

هنگامی که شما از هم جدا شده اما شما نمی خواهید به داشتن همسر خود را بازگشت به خانه است که احتمالا شایع ترین خود را خواب. احتمالا چیزی که شما می خواهید بیش از هر چیز دیگری اگر چه ممکن است بار وجود دارد زمانی که شما جرات نمی به امید چون شما از ترس اینکه نا امید. همسر خود را به خانه است, برای بسیاری از همسران از هم جدا, که نور در انتهای تونل. اکثر ما فقط فکر می کنم که اگر ما می توانید وجود دارد و سپس آن را صاف قایقرانی از آن نقطه. و ما پیش بینی است که هنگامی که ما می توانید ببینید که بعد از آمدن ما در نهایت می توانید شروع به استراحت.

واقعیت همیشه نمی مانند رویای هر چند. هنگامی که روز نزدیک است که همسر شما ممکن است در واقع به خانه همه چیز را می توان بی دست و پا و ترسناک است. شما می توانید نگران باشید که او نمی تواند راحت و یا مشتاق. شما می توانید نگران باشید که شما هر دو توسعه عادت های جدید است که نمی خواهد با هم مش. و یا شما ممکن است برخی از اضطراب در مورد جنگ آینده را دوباره و دوباره.

یک زن ممکن است می گویند: “من و همسرم از هم جدا شده اند حدود سیزده هفته است. از آن شده است افتضاح است. من شده اند تا تنهایی و من صادقانه بوده است می ترسم که ما از رفتن به طلاق گرفته است. سه هفته اول بود فراتر از افتضاح. ما به سختی صحبت می کرد. ما شروع به صحبت می کنند بسیار پراکنده حدود یک ماه به آن و پس از آن بسیار به آرامی ما شروع به صحبت کردن به طور منظم. از وجود ما دگرگون و به طور منظم با دیدن هر یک از دیگر. این روند آهسته اما ما احساس می کنید و تشویق می شود. پدر و مادر من داشتن طلایی سالگرد عروسی ماه آینده. من شوهرم گفت که آن را خوب خواهد بود اگر او بودند نقل مکان کرد و در آن زمان بنابراین ما می تواند میزبان مهمانی در خانه ما و باید آن را پس واضح است که ما می شده است داشتن مشکلات. او گفت: این ممکن است شدنی. اما من می توانم بگویم که ما هر دو تا حدودی نگران انتقال. من نگران که آن را نمی خواهد به خوبی و که این همه از هم جدا می افتد ما به پایان خواهد رسید تا در طلاق دادگاه در این زمان. ما چگونه با موفقیت انتقال پس از جدایی?”

من تا به حال این نگرانی خودم را در طول خود من جدایی. در واقع من خیلی می ترسم از چیزی اشتباه رفتن که من منتظر برای بسیار طولانی تر از بسیاری از مردم احتمالا قبل از من مطرح این موضوع است. من نمیفهمد که پس از من شاهد بهبود پس از یک مدت زمان طولانی از دیدن چیزی که به من امید من قرار بود به نشستن در آن بهبود در حالی که کاملا مطمئن شوید که آن را واقعی و درست شد. تا آنجا که من می خواستم به درخواست شوهر من به حرکت بازگشت به خانه (و من می خواستم که به شدت) من خودم مجبور به صبر کنید تا زمانی که او خواسته است که سوال. و سپس من منتظر کمی بیشتر به مطمئن شوید که آن را درست.

ما در نهایت دگرگون خوب است. و من فکر می کنم که وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که کمک کرد با این. اول ما را ندارد تغییرات ناگهانی. شما می توانید تصور کنید که چگونه آن را بی دست و پا خواهد بود اگر شما تا به حال صرف هر شب و تعطیلات آخر هفته و یا مدت زمان طولانی را با شوهر و سپس او را به حال فقط حرکت در تمام زمان.

مردم توسعه عادات جدید و رسیدن به آسایش. به همین دلیل آن را یک ایده خوب به او اقامت بیش از آخر هفته و برای مدت طولانی چندین بار قبل از او در واقع “حرکت به عقب است.” چرا که در آن زمان آن را باید احساس بسیار راحت است.

این مهم است زیرا آن کمک خواهد کرد که شما اعتماد به نفس است که شما در حال ساخت تصمیم درست است. اگر شما عجله نیست فقط مطمئن هستید که این بی دست و پا, انتقال, اما شما ممکن است در برخورد با افرادی که در شک و تردید جدی در مورد اینکه آیا یا نه این آشتی است رفتن به کار می کنند. و این که هیچ راهی برای شروع.

چیز دیگری که شما می خواهید در نظر بگیرید که آیا یا نه شما خطاب برجسته مسائل. اغلب این فیل در اتاق است. هر کس می داند که بهبود در روابط شکننده هستند. و بنابراین هیچ کس می خواهد برای آوردن چیزهای ناخوشایند. اما اگر هر یک از مسائل خود را هنوز هم وجود دارد آنها را ناخوشایند در راه بازگشت. به خصوص اگر آنها مسائل که لازم جدایی در وهله اول. و این متداول شدن راه ساخت هر یک فکر می کنم “در اینجا ما دوباره” به طوری که شما یک بار دیگر بر روی یخ نازک نسبتا به سرعت.

آن زمان برای رفع این مسائل در حال حاضر. زمانی مطلوب است که قبل از شما قرار داده و استرس اضافی در رابطه با حرکت پشت در. و بله در حال حرکت در می تواند استرس زا به سادگی از آنجا که هر کس می داند که وجود دارد بسیار در خطر است.

من متخصص نیستم من بهترین توصیه این است که برای انجام این کار به تدریج. باید شوهر خود را صرف تعطیلات آخر هفته در خانه. باید هر بار از او باقی می ماند بیش از گذشته کمی طولانی تر. متوجه هر چیزی که در محصولات زراعی در آن زمان و آدرس آنها را بلافاصله. که در راه شما خواهد شد آگاه از هر گونه مشکلات بالقوه قبل از او حرکت می کند در. ایده این است که در زمان او می کند, شما در حال حاضر استفاده می شود به صرف زیاد زمان زیر سقف همان دوباره و شما در حال حاضر پیمایش مسائل است که ممکن است سفر شما را تا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top