راهنمایی برای افزایش ویدیو یوتیوب خود را Views

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on راهنمایی برای افزایش ویدیو یوتیوب خود را Views

راهنمایی برای افزایش ویدیو یوتیوب خود را Views

[ad_1]

مردم را به تماشای ویدیو یوتیوب خود را خلق اول شما نیاز به درک چرا آنها تماشای فیلم در وهله اول. در وسیعترین مفهوم از این آنها کنجکاو در مورد آنچه که شما ایجاد کرده است چرا که خود را به عنوان و یا موضوع دارای شیفته آنها و یا کسی آن را فرستاده به آنها به نگاهی که در آن افزایش حس کنجکاوی خود را و سطح آنها را انتخاب کنید برای بررسی از خلقت خود را به دلیل این کنجکاوی. بنابراین دانستن این شما خواهد بود مایل به استخدام استراتژی است که مردم را تشویق به اشتراک گذاری تولیدات خود را و ساده ترین راه برای انجام این کار از طریق یک “فراخوان به عمل” – از آنها بخواهید برای به اشتراک گذاشتن آن را اگر آنها آن را دوست دارم یا آن را ترمیم و آسان برای آنها را به انجام این کار.

در مورد موضوع خود بهترین bandwagons در هنگام ایجاد یک جدید تصویری است که برای ایجاد چیزی است که مربوط به چیزی است که در حال حاضر روند. با استفاده از ابزار مانند گوگل کمک می کند تا با این, تماشای آنچه که مردم به tweeting در مورد و یا ارسال به پینترست یا Facebook به شما می دهد بینش به عنوان به خوبی. اگر چه شما در مورد در یوتیوب عمومی است و یا به اندازه کافی انعطاف پذیر شما می توانید پرش در این روند و به مردم جستجو voraciously آنلاین جدید در حال حاضر محتوای مربوطه شما باید یک فرصت خوب برای گرفتن یک تکه از عمل.

این نوع از محتوا است که می تواند ویروسی اگر شما را مدیریت برای گرفتن حق امواج. ترفند این است که قادر به پرش در جلوتر از منحنی در یک خلقت است. آمار adopters اولیه/بینندگان که به دنبال برای اولین بار در بچه بلوک, به دانستن چیزی و سپس اضطراب برای به اشتراک گذاشتن اکتشافات خود را با Facebook, دوستان, واقعی, دوستان, همکاران, و غیره. ویدئوها از این نوع اغلب در کوتاه مدت مشاهده عاقلانه اما در حالی که آنها را “داغ” آنها پرواز بالا و سریع می باشد.

بعد می آید, بیشتر, خود, خدمت, آموزش, انواع ویدئوها. مردم می خواهید برای افزایش دانش خود را در برخی از مناطق به طوری که آنها می تواند موفق تر خود را که می تواند شامل پیدا کردن راه های پول بیشتر بهتر است در شغل خود را که مایل به پیدا کردن ابزار آنلاین برای تدریس به کودکان خود را با که مایل به رسیدن به سطح بعدی در حال حاضر روند بازی های آنلاین (همپوشانی با ارابه موسیقی اصل چه روند و همچنین). در اینجا شما می توانید قرار داده و از محتوا است که ادامه خواهد داد به مخاطبان بیش از مدت طولانی. اطلاعاتی خود را ویدئوها را توان دوباره و دوباره در طول سال با همیشه در حال رشد مشاهده پایگاه های اگر شما ایجاد محتوا است که timelessly مربوطه. شما لازم نیست به پرواز به عنوان بالا و یا به عنوان سریع به عنوان شما می توانید با ایجاد روند موضوع ویدئوها اما رشد خود را باید ثابت در طول زمان به عنوان بیشتر و بیشتر مردم آگاه شدن از مطالب خود را.

در حال حاضر که شما انتخاب کرده اید جهت برای فیلم های شما می خواهید برای ایجاد, برای دریافت, مردم برای تماشای آنها شما باید برای ایجاد محتوای با کیفیت است که مردم می خواهید به تماشای. وجود عناصر مختلف شما نیاز به کار برای اطمینان از این کیفیت وجود دارد.

ارزش سرگرمی: شما نیاز به اطمینان حاصل شود که شما گرفتن توجه خود را به سرعت و پس از آن نگه دارید اگر شما در حال تلاش برای رسیدن به آنها را در یک سرگرمی سطح. شما باید به طور مستمر در طول ویدئو های خود را فشار جالب یا جذاب محتوای آنها و یا آنها را با کلیک کردن و رفتن به جای دیگر. و این طول می کشد تا برنامه ریزی برای رسیدن به.

آشکار ارزش محتوا: اگر هدف شما این است که ارائه دانش جامد بهبود ارزش, شما باید مطمئن شوید که مطالب خود را به اندازه کافی عمیق به آنها ارزش واقعی است که در واقع به آنها مفید است و یا شما از دست دادن آنها را به عنوان یک پیرو – بنابراین هر خلقت شما ساخت تا به عمق. قرار نیست چیزی سطحی وجود دارد و یا شما ممکن است آنها را از دست بدهند و هرگز به آنها پشت کنید.

ارزش عاطفی: بهترین تصویری خلاقیت در یوتیوب حاوی یک سطح خوبی از ارزش عاطفی می رسد که بیننده. برای سرگرم کننده و/یا روند ویدئوها شما می خواهید به ضربه عاطفی خاصی دکمه در یک فرد مانند خنده و احساسات و پیوند با مردم و حیوانات, کودکان و…. خواسته – مانند زندگی ثروتمند, زندگی سالم, زندگی, لاغر, سفر, و غیره. برای دانش ویدئوها احساسات عبارتند از: داشتن پول برای پرداخت صورتحساب سفر بازنشسته و…. محبوب تر و معروف و یا حتی متوجه حل یک مشکل آزار دهنده – موفقیت یا رسیدن به چیزی ، بهتر است شما می توانید ارتباط عاطفی به مردم در خلاقیت خود را بیشتر از آنچه که شما ایجاد خواهد شد به تماشای.

عنوان: نگاهی به زمان برای ایجاد عناوین خوب برای شما ایجاد. آیا فقط ایجاد یک عنوان است که مطلوب یا فقط توصیف محتوای خود را در برخی از “وانیل” شیوه سعی کنید برای ایجاد چیزی است که می تواند گرفتن چشم یک فرد. برای مثال یک وانیل عنوان برای بهبود وب سایت شما ممکن است “خود را بهبود سایت برای جستجوگرها”; یکی بهتر خواهد بود “وب سایت خود را صالح با موتور جستجوی گوگل”. دوم یکی را گرفتن بیشتر در چشم بیننده است. بزرگ صفت کمک به بهبود مشاهده نتایج.

نام تجاری و ثبات: دریافت تم رفتن تا مردم بدانند چه انتظار می رود هر زمان که شما در حال قرار دادن یک ویدئو جدید. این می رود برای نام تجاری و همچنین – ساخت یک نام تجاری قابل تشخیص است که مردم می توانند به یاد داشته باشید و نقطه به راحتی به عنوان آنها در حال گشت و گذار برای محتوای به تماشای. قوام با نام تجاری و تم را دریافت کنید کسانی که مطالب خود را برای مشاهده نسخه بعدی در سری. آن را نیز ایده خوبی است برای ایجاد لیست پخش های مختلف برای تولیدات خود را به طوری که هر لیست پخش می توانید باقی می ماند سازگار در یک موضوع و جدید به نظر می رسد در هر لیست پخش به عنوان قسط بعدی در سری. اگر کسی را پیدا می کند یک ویدئو با برچسب “قسمت 9 – محتوا عنوان” برای مثال و مانند آنها را در آن آنها می خواهند برای رفتن به سازمان دیده بان قسمت 1-8 نیز به مطمئن شوید که آنها از دست رفته نیست هر چیزی که در این سری است. پس از ساخت به خوبی تعریف شده لیست پخش های سازگار به تم و انتشار ویدئوها در یک سری – این کمک می کند تا زودتر ویدئوها را تماشا می کردند و مردم در انتظار نسخه بعدی در این سری به طوری که آنها می توانید به تماشای آن نیز پس از آزادی.

تماس با اقدامات: آن را آسان برای مردم برای دیدن فیلم های دیگر در سری خود را. استراتژیک YouTube “کارت” و حاشیه نویسی در تولیدات خود را که نقطه مردم به لیست پخش خود را به طوری که آنها می توانید تمام خود را مربوط به خلق و یا به ویدیو بعدی در سری. توجه داشته باشید: من مانند همیشه با استفاده از “باز کردن در یک پنجره دیگر” گزینه در هنگام اضافه کردن این به مردم این فرصت را به پایان برساند تماشای موجود خلقت نیز هست. این راه نیز سود اضافه شده بهبود خود را در ویدئو مشاهده آمار.

اینها فقط چند ایده در بررسی اجمالی که به شما کمک خواهد کرد بهبود ویدئو های خود را مشاهده آمار در یوتیوب. زن و شوهر این استراتژی موثر با تصویری تکنیک های ارتقاء و ایجاد محتوای خوب را دریافت کنید قرار گرفتن در معرض در یوتیوب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top