دیجیتال فرمت های ویدیویی – کدک های فشرده سازی تصویری و دوربین مدار بسته

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on دیجیتال فرمت های ویدیویی – کدک های فشرده سازی تصویری و دوربین مدار بسته

دیجیتال فرمت های ویدیویی – کدک های فشرده سازی تصویری و دوربین مدار بسته

[ad_1]

ویدئویی دیجیتال است که بسیاری از فرمت های بسیار مفید ابزار. کسب و کار می تواند شیر را به آن غفلت قدرت برای بازاریابی اینترنتی (فرایند ترویج فروش و توزیع یک محصول یا خدمات 24/7 بر روی اینترنت). هیچ راه بهتری برای فروش در بازار جهانی است که باعث می شود خرید 24 ساعت شبانه روز با بیش از یک وب سایت خوب طراحی شده که شامل این ابزار سودمند. آن نیز در بسیاری از دادخواهی است و به سرعت پیدا کردن راه خود را به اتاق دادگاه در سراسر جهان است.

در پاراگراف زیر هدف من این است برای کمک به شما را در درک تصویری دیجیتال با توجه به سیستم های تلویزیون مدار بسته و بسیاری از فرمت های.

در ساده ترین شرایط, ویدئو دیجیتال می تواند تعریف شده به عنوان یک تصویری که ثبت شده است با استفاده از یک برنامه نرم افزاری و دیجیتالی ذخیره شده در کامپیوتر است. دوربین مدار بسته سیستم های کامپیوتری است. که اطلاعات دیجیتالی را می توان از یک کامپیوتر و نمایش داده به طور مستقیم بر روی مانیتور کامپیوتر.

تمام زمان های دیجیتال فرمت های فایل های ویدئویی که در زیر ذکر شده بر اساس PCM یا پالس مدولاسیون کد. PCM دیجیتال نمایندگی از یک سیگنال آنالوگ که در آن قدر از سیگنال نمونه برداری به طور منظم در فواصل یکنواخت و سپس تدریجی به یک سری از نمادها در یک عددی فرم (معمولا بر اساس کد باینری).

در اینجا مختصری از فروشگاه دیجیتال تصویری انواع فایل بنابراین شما بهتر درک کنند که چگونه از آن استفاده شود.

CCIR 601 (یا دوباره 601) یک فایل استفاده می شود برای ایستگاه های پخش تلویزیونی به دلیل آنالوگ و دیجیتال تلویزیون تبدیل. این ویدئو دیجیتال تبدیل فرمت فایل و کد بسته آنالوگ سیگنال های ویدئویی به ویدئو دیجیتال.

در روز تبلیغات تلویزیونی برای اولین بار توزیع شده در آنالوگ برای اولین بار, سپس, دیجیتال, نوار. امروز, آگهی های بازرگانی تلویزیون می توان به توزیع بیش از شبکه های بی سیم به صورت الکترونیکی با استفاده از فناوری ویدیویی دیجیتال.

خدمات مانند SpotMixer اجازه می دهد کسب و کار برای ایجاد تبلیغات خود را بر روی خط و توزیع آنها را بیش از مجموعهای از رسانه ها از جمله تلویزیون و اینترنت است.

MPEG-4 خوب برای توزیع آنلاین از ویدئوها و فیلم ضبط شده را به فلش مموری. این یک فرمت دیجیتال استفاده می شود برای ویدئو آی پاد و آپلود به یوتیوب و دیگر شبکه های رسانه های اجتماعی, اما نگه داشتن خواندن.

MPEG-2 (مورد استفاده برای دی وی دی) دیجیتال فرمت فایل مورد استفاده برای ایجاد دی وی دی. یک دیجیتال MPEG-2 فایل تصویری سوخته بر روی یک دی وی دی بازی های ویدئویی بر روی یک دی وی دی پلیر و کامپیوتر ارائه شده کامپیوتر دارای توانایی برای پخش دی وی دی. برخی از رایانه با دی وی دی تکنولوژی را در خواندن دی وی دی که سوخته شده با تکنولوژی جدیدتر.

MPEG-1 استفاده می شود به صورت ویدئو سی دی و اولین دیجیتال فرمت های تصویری که انبوه به بازار عرضه شده. آن است که به ندرت استفاده می شود امروز اما گاهی اوقات میآید. بسیاری از دی وی دی بازی خواهد کرد MPEG-1, اما نه همه می توانید در ادامه این فایل دیجیتالی با فرمت.

H. 261 اول بود واقعا عملی دیجیتال تصویری برنامه نویسی استاندارد. در واقع پس از آن همه بین المللی را پشتیبانی می کند مانند MPEG-1, H. 262, MPEG-2, H. 263, MPEG-4 و H. 264 (MPEG-4 Part 10) بوده و بر اساس نزدیک H. 261, طراحی است که در حال حاضر به ندرت استفاده می شود.

H. 263 یک کدک های ویدئویی استاندارد در اصل طراحی شده به عنوان یک کم نرخ بیت فرمت فشرده به صورت ویدئو کنفرانس. H. 263 از بسیاری از برنامه های کاربردی در اینترنت: مقدار فلش تصویری محتوا (به عنوان استفاده می شود در سایت های مانند YouTube, Google Video, MySpace و غیره.) کد گذاری شده است در این قالب است.

نسخه اصلی تصویری واقعی (که توصیه من به شما فرار از) بود و بر اساس H. 263 تا انتشار تصویری واقعی 8. به عبارت دیگر من به شما بگویم در مورد H. 263 بنابراین شما می توانید ببینید میراث.

H. 264, همچنین شناخته شده به عنوان MPEG-4 Part 10 و یا به عنوان AVC بعدی پیشرفته کدک برای توسعه های دیجیتال ویدئو در اینترنت. H. 264 فراهم می کند یک بهبود قابل توجه در توانایی فراتر از H. 263. H. 263 استاندارد در حال حاضر در درجه اول یک میراث طراحی (اگر چه این توسعه های اخیر است).

جدید ترین ویدئو کنفرانس محصولات در حال حاضر شامل H. 264 و همچنین H. 263 و H. 261 قابلیت های. Primeau محصولات با استفاده از H 264 دیجیتال و تصویری در یک نرم افزار Quicktime فرمت برای ارسال به مدیران سایت برای استفاده در رمزگذاری فلش ویدئو در مشتری وب سایت.

در اینجا این است که خط پایین: فایل های بالاتر ایجاد می شوند با استفاده از رایانه-از جمله سیستم های دوربین مدار بسته-و می توان با نرم افزار ویرایش فیلم و ویدئو دیجیتال فایل مبدل شده است.

H. 264 تکنولوژی شروع بسیار عالی فرمت فایل برای ایجاد فلش تصویری. نرم افزار ویرایش فیلم برنامه می توانید خروجی اندازه های مختلف از H. 264 و توان راه های مختلفی:

1. یک منبع دیجیتال فایل تصویری به ایجاد یک ویدیو فلش برای وب سایت شما

2. دیجیتال فایل تصویری است که می تواند ایمیل فرستاده

3. دیجیتال فایل تصویری است که می تواند آپلود به رسانه های اجتماعی مانند یوتیوب و یاهو و در سایت خود

4. برای مشاهده و تبدیل دوربین مدار بسته کدک های ویدئویی در دادگاه

فلش تصویری مبتنی بر وب دیجیتال دستگاه پخش ویدئو. این پلت فرم متقابل است به همین دلیل است که توصیه من استفاده از آن برای ویدئو دیجیتال تحویل محتوا در وب سایت خود را.

اگر چه بسیاری از برنامه های در حال ویرایش مانند Final Cut وگاس و برتر هستند قادر به صادرات تمام محصولات ویدئو در فلش تصویری (.FLV) وجود دارد بیشتر به ایجاد یک کامل فلش تصویری از فایل تصویری.

هنگامی که یک دیجیتال فایل تصویری ایجاد شده است مانند H. 264 (کد گذاری شده به مشخصات زیر 10 دقیقه و 1Gig) و آپلود به YouTube, Yahoo, MetaCafe و در سایت خود از فایل H. 264 تبدیل به فلش ویدئو در طول آپلود روند.

بسیاری از خدمات است که پست روابط عمومی ویدئو بر روی وب سایت خود را در حال حاضر تنها قبول Flash Video (.FLV) فایل های. HTML 5 است و تقریبا مصرف بیش فلش, اما آن را هنوز هم یک راه برای رفتن است.

اگر شما علاقه مند به ارسال یک فلش ویدئو در وب سایت ذیل قطعات شما نیاز به در علاوه بر این به.FLV فایل تصویری:

1. The.html بخش – html صفحه وب است که بارهای فلش پلیر

2. The.swf بخش – های گردآوری شده فایل فلش برای وب سایت (شامل فلش پلیر تصویری)

3. The.flv بخش واقعی فایل تصویری به صورت فلش پلیر

4. ac_runactivecontent.js -فایل جاوا اسکریپت که بارهای بازیکن به مرورگرها

غیر-تصویری-تولید نرم افزار مبتنی بر برنامه های ساخته شده توسط نرم افزار Adobe به نام فلش استفاده می شود برای ایجاد گرافیک و ویدئو برای وب سایت.

ویدیو فلش یک فایل با فرمت مورد استفاده برای ارائه تصویری از طریق اینترنت با استفاده از ادوبی فلش پلیر. این فرمت به سرعت خود را به عنوان قالب انتخاب برای ویدئو های جاسازی شده در وب است. قابل توجه کاربران از فلش فرمت های تصویری شامل YouTube, Google Video, Yahoo, MetaCafe در سایت خود, Reuters.com و بسیاری دیگر از ارائه دهندگان اخبار.

فلش تصویری قابل نمایش بر روی اکثر سیستم عامل ها از طریق به طور گسترده ای در دسترس Adobe Flash Player.

در نهایت Theora استاندارد است که هنوز هم در توسعه و استفاده نمی اغلب اما هنوز به ذکر کامل درک خود را از فرمت های فایل های مختلف در دسترس است.

مهم دور است که درک درستی از فرمت های فایل و استفاده های متعدد برای ویدئو دیجیتال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top