در اهمیت طراحی رابط کاربر خوب

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on در اهمیت طراحی رابط کاربر خوب

در اهمیت طراحی رابط کاربر خوب

[ad_1]

به نظر می رسد آشکار, اما آن است که اغلب نادیده گرفته شده است. یک رابط کاربری خوب طراحی می تواند طلسم تفاوت بین پذیرش از یک محصول نرم افزاری و شکست آن در بازار است. اگر کاربران نهایی پیدا کردن نرم افزار به بیش از حد دست و پا گیر یا دشوار است به درک و سپس در غیر این صورت محصول بسیار عالی می تواند محکوم به شکست است. توسعه دهنده هدف باید به نرم افزار به عنوان حرفه ای به دنبال و آسان برای استفاده که ممکن است.

متاسفانه من در بر داشت که بسیاری از شرکت های–به خصوص کوچک و یا بسیار تخصصی نرم افزار شرکت–پرداخت توجه کمی به مکانیک خوب رابط کاربری سبک. “تا زمانی که کار می کند این چیزی است که مهم است!” به نظر می رسد خود را سرود با توجه به کمی ناراحتی که این تحمیل در کاربر.

خوشبختانه که ما چگونه کار در شرکت ما است. تیم ما از توسعه دهندگان سرمایه گذاری تلاش قابل توجهی به ساخت رابط های کاربری به عنوان بصری و ادم که ممکن است از آنجایی که ما می دانیم که این چیزی است که مشتریان خود را درک. من اغلب در مورد هم تیمی های من برای به رسمیت شناختن است که تعالی است که ارزش پیگیری است.

بازگشت به موضوع… من نمی تواند به یاد داشته باشید که چگونه بسیاری از بار من مواجه می شوند نرم افزار که کار طراحی شده بود اما با توجه به کمی برای سهولت استفاده. اگر این نرم افزار نیروهای اپراتور به طور مداوم مشورت با یک کاربر و یا یک ورق تقلب و سپس آن را خیلی خوب نشان می دهد که رابط کاربری نیاز به بهبود. به طور مشابه, نرم افزار باید اجازه می دهد تا کاربر را به انجام کارهای به سرعت و کارآمد بدون به خطر انداختن قدرت و انعطاف پذیری. این به نظر می رسد بصری و در عین حال این ملاحظات هستند که اغلب فاقد است.

بخش غم انگیز این است که این کاستی ها اغلب می توان با استفاده از چند دستورالعمل ساده. برای مثال اگر کاربر می تواند با وارد کردن داده ها با استفاده از دکمه ها و لیست جعبه به جای تایپ کردن آن را با دست. این کمک می کند تا اگر نرم افزار فراهم می کند pop-up جعبه محاوره ای به راهنمای کاربر در طول راه. حتی عاقلانه انتخاب آیکون ها و دیگر گرافیک می تواند به نوبه خود یک شیب منحنی یادگیری به یک شیب ملایم.

که برای ماده, حتی چنین مسائل بی اهمیت به عنوان املا و دستور زبان سزاوار توجه است. ضعیف تعبیر دستورالعمل می تواند به شدت مانع اپراتور–و حتی اگر آنها نمی, آنها را منعکس ضعیف در توسعه دهندگان از این نرم افزار است.

خیلی بیشتر وجود دارد که می توان گفت در مورد مکانیک طراحی رابط کاربر خوب اما این موضوع که کل کتاب می شود (و شده است) نوشته شده است. کافی است که یک شرکت است که تلاش برای تعالی باید با توجه به عناصر نرم افزار قابلیت ها و انعطاف پذیری. این عناصر حیاتی از نرم افزار تعالی و آنها به دنبال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top