داریم 1 است که به دور از مرده

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on داریم 1 است که به دور از مرده

داریم 1 است که به دور از مرده

[ad_1]

فروشندگان آنلاین که ساخته شده است کسب و کار خود را بر روی داریم نسخه 1.X تایید می توانید برای قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری و بهره وری از این پلت فرم تجارت الکترونیک.

پس از همه, آنها نمی توانسته اند به لیست محصولات و مدیریت سفارشات و همچنین پرداخت های خود را آنلاین و در فروشگاه های مختلف بازار مانند آمازون و eBay از یک صفحه نمایش تک شده است در ویژگی های گسترده ای داریم 1.

بنابراین هنگامی که کلمه به اطراف کردم که نسخه یک را متوقف خواهد کرد برای دریافت پشتیبانی و به روز رسانی آن قرار داده شده و بسیاری از فروشندگان در حالت وحشت.

این یک چیز خوب داریم به سرعت پا به جلوگیری از چنین بی اساس اطلاعات از demoralising مشتریان خود را.

پشتیبانی مستمر برای مگنتو 1

بر خلاف شایعات مطرح شده هیچ برنامه ای برای پایان دادن به پشتیبانی از نسخه 1.X در هر زمان به زودی و وادار کردن آن به کاربران برای ارتقا به Magento 2.

آنها ساخته شده است که شفاف و واضح در یک پست وبلاگ که آنها منتشر شده در وبلاگ رسمی خود در ماه گذشته.

اگر شما فروشگاه آنلاین است که هنوز بصورتی پایدار و محکم به لنگر داریم 1 قرار داده و ذهن خود را برای استراحت و حمل با فعالیت های روزانه خود را به عنوان آن را به 18 ماه قبل از اجرای داریم جدید سیستم پشتیبانی.

که بدان معنی است که می گویند نسخه 1 ادامه خواهد داد برای دریافت به روز رسانی های امنیتی تا زمانی که داریم به طور رسمی اعلام کرد و خود را پشتیبانی جدید قوانین.

ما در زیر گزیده ای از پست های وبلاگ از Jason Woosley معاون ارشد رئیس جمهور از محصول و تکنولوژی در داریم:

“داریم می ایستد پشت مشتریان و هرگز ترک مشتری پشت – شما می توانید بقیه مطمئن باشید که ما باید خود را در هر نوبت. داریم 1 شده است و ادامه خواهد داد به پشتیبانی برای آینده قابل پیش بینی. ما به هیچ وجه قصد انکار دسترسی به جهان ما-کلاس نرم افزار و می دانم که کسب و کار خود و متکی بر داریم به رشد و تمايز خود را با نام تجاری.”

آیا شما آماده برای مگنتو 2?

در حالی که اطمینان حاصل کرد که او را تشویق می کند تا کاربران داریم 1, Woosley یافت باز در مقاله خود به فشار شرکت خود را گل سرسبد جدید محصول داریم 2 که شما هشدار داده بودند در برابر ارتقاء را به دلیل نابهنگام انتشار در 2015.

Woosley نوشت که نسخه 2 ظرفیت به منظور افزایش عملکرد وب سایت را دید بهتر و نتایج کسب و کار.

شکی وجود ندارد که داریم 2 خواهد بود که بیشتر در تقاضا پلت فرم تجارت الکترونیک در طول زمان است که می تواند سه سال یا پس از در حال حاضر.

مگر این که باگ امنیتی که تشخیص داده شد توسط DefenseCode و دیگر ویژگی های مستند نشده در نسخه 2 را با موفقیت ثابت ما فکر می کنیم که کاربران از نسخه یکی در حال رفتن به نگه کردن مهاجرت خود را کمی طولانی تر.

افکار خود را در زندگی توسعه یافته داریم 1 و جانشین آن?

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top