خلاصه driving Theory Test – کشف یک جایگزین ارزان تر به استاندارد بریتانیا در آزمون رانندگی تئوری

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on خلاصه driving Theory Test – کشف یک جایگزین ارزان تر به استاندارد بریتانیا در آزمون رانندگی تئوری

خلاصه driving Theory Test – کشف یک جایگزین ارزان تر به استاندارد بریتانیا در آزمون رانندگی تئوری

[ad_1]

این ‘خلاصه’ driving theory test معرفی شد و در اکتبر سال 2009 توسط شرکت بین DSA به عنوان بخشی از تعمیرات اساسی به انگلستان رانندگی آزمون تئوری. آزمون به امن کاربران یک فرصت برای تکمیل یک نسخه کوتاه از استاندارد آزمون در هزینه کاهش می یابد. آن را ثابت کرده بود موفق ابتکار در گرفتن بیشتر کاربران برای به دست آوردن “امن جاده جایزه کاربر’

برای واجد شرایط برای ‘خلاصه’ آزمون یادگیرنده رانندگان باید با موفقیت به اتمام داوطلبانه دوره – که پيش از راننده صلاحیت در امن جاده با استفاده از’ دوره – که معرفی شد در ژانویه 2009 و در زمان نوشتن (10 ژوئن 2014) در حال حاضر در دسترس در 10 مکان در سراسر انگلستان و اسکاتلند ،

کسانی که با موفقیت این دوره صادر خواهد شد با امن جاده جایزه کاربر اجازه را ‘خلاصه’, ماشین, نظریه ، وجود دارد بسیاری از مزایای مرتبط با مصرف این آزمون است.

اولا, ‘خلاصه’ ویژگی های نسخه کاهش تعداد سوالات چند گزینه ای. به جای استاندارد 50 سوال و نیاز به جواب 43 درستی, ‘خلاصه’ driving theory test داوطلبان لازم است برای پاسخ به 35 سوال چند گزینه ای پاسخ به 30 به درستی.

با این حال, ‘خلاصه’ driving theory test نامزدها هنوز تست شده بر روی 14 کلیپ های درک خطر در همراهی با استاندارد انگلستان نظریه ،

هنگامی که داوطلبان صادر شده با امن جاده جایزه کاربر آنها نیاز نیاز به خلاصه ماشین آزمون تئوری در عرض سه سال از گرفتن این جایزه از درجه اعتبار ساقط می شود و این روند نیاز به شروع دوباره.

در مرحله دوم, ‘خلاصه’ آزمون هزینه های کمتر در مقایسه با استاندارد آزمون تئوری هزینه فقط £24. نامزدهای ایستاده برای نجات £7 و باید به نفع یک جایزه معتبر و مدارک آنها را به عنوان یک راننده امن.

امن جاده جایزه کاربر توسعه داده شد به منظور ایجاد نگرش مثبت به استفاده از جاده و کمک به رانندگان جوان به مسئولیت برای استفاده از انگلستان جاده با خیال راحت. هدف از این ابتکار عمل است که به کاهش تعداد مرگ و میر در میان رانندگان در سنين 17 و 25 که تبدیل به یک معضل در کامپیوتر بیش از 10 سال گذشته به گفته برخی از مفسران.

به پرس و جو در مورد ‘خلاصه’ امتحان توصیه می شود که شما مشورت شخص ثالث خدمات رزرو و یا بازدید رسمی دولت بریتانیا وب سایت. هر کدام از این خدمات نیز می توان به کتاب امتحان است.

با استفاده از سایت رسمی دولت نیاز شما را به انجام رزرو در حالی که بهره گرفتن از خدمات از یک شرکت ثالث معنی خواهد بود که آنها را کتاب آزمون از طرف شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top