حوزه در عرصه بازی تست

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on حوزه در عرصه بازی تست

حوزه در عرصه بازی تست

[ad_1]

صنعت بازی های ویدئویی شاهد قیام مانند قبل از هرگز بیش از چند سال گذشته است. رکود اقتصادی اخیر از 2008-2009 دیدم 50 میلیارد دلار در صنعت بازی باقی می ماند به طور کامل و بی ریا.

هر شرکت تلفن همراه در جهان است تلاش برای ترکیب تازه و اصلی بازی در محصولات خود است. به طور مشابه لپ تاپ ها و رایانه های خانگی در حال تولید برای حمایت از بازی های مختلف ویژگی های. نه به ذکر است, با تکنولوژی بالا کنسول های بازی به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک خشم است. بازی بازی تبدیل شده است کمتر از یک وسواس برای بسیاری از مردم است.

گمراه شدن انسان است; طبیعی است که برخی لغزش-یو پی اس و یا محاسبات غلط خواهد بود ساخته شده توسط توسعه دهندگان بازی. هنگامی که شما بازی به تازگی راه اندازی بازی و یا یک است که تا به حال یک به روز رسانی مهم است, بیشتر از شما خواهد آمد در سراسر یک چند سکسکه و یا اختلال در عملکرد. یکی ناخوشایند انتقاد (در چاپ ها و غیره.) در مورد قطعی خواهد شد در نتیجه ضرر و زیان به این بازی محصول شرکت های.

یک دهه پیش زمانی که عرصه بازی هنوز هم بسیار جدید و دامنه بازی محدود بود آن هم فقط به توسعه دهنده و یا یک یا دو تست که مسئول تمام تست. اما به عنوان بازی تبدیل شدن بیشتر و بیشتر پیچیده و چند وجهی قابل توجهی از QA منابع به نام تضمین کیفیت مهندسین بسیار مهم تبدیل شد. مسئولیت تست بازی کمتر نسبت به کسانی که از توسعه دهندگان بازی یا طراحان. شد آن را برای تست به پیدا کردن خطاهای بازی آزاد به بازار ممکن است نا امید پارسه در صورتی که موفق به اجرای صحیح کاهش فروش در این صنعت است.

وجود دارد بسیاری از مفاهیم preconceived در مورد کار تستر بازی مانند:-

“تست بازی های ویدئویی می تواند بسیار هیجان انگیز است!” درست است: اگر چه تست ظاهر قطره از بسیاری از مردم انتظارات اولیه این کار می تواند بسیاری از سرگرم کننده است. تست کار طولانی و خسته کننده ساعت, اما از آن است که در یک محیط آرام با افرادی که علایق و سلایق مشابه. برای کسانی که لذت بردن در شناسایی و از بین بردن همه چیز را پیدا عملکرد قادر به مقابله با گسترده ساعات کار و لذت بردن از یک فضای رسمی کار تستر بازی می تواند بسیار پرارزش به عنوان یک ورودی در سطح حرفه ای.

“بازی تست بازی بازی های ویدئویی در تمام روز!” غلط: اگر شما به طور جدی می خواهید برای ایجاد یک حرفه ای در صنعت بازی و سپس باید یک چشم انداز روشن در مورد این کار; بازی تست کار است و نه فقط در مورد بازی. تمرکز این کار برای تست یک بازی به صورت جامع در هر دو فنی و گرافیکی راه برای ارائه تجربه بهتر به مشتری است. هر کس فکر می کند که یک بازی تست کار هیجان انگیز است اما تست بازی باید به طور مداوم به پخش همان سطح از همان بازی اغلب به منظور بررسی مشکلات و یا مسائل خاص. آن را می تواند به اثبات می شود و نه خسته کننده به یک بازی در چنین شرایط است.

“بازی ویدیویی تستر مشخصات نمی کند نیاز به هر گونه مهارت!” غلط: بازی تست مشخصات نیز نیاز به یک مجموعه خاص از مهارت ها مانند خوب تمرکز ذهن تحلیلی خوب نوشتن گزارش, مهارت های ارتباطی, مهارت شور و شوق برای بازی و غیره.

مشاغل زیر ارائه شده توسط صنعت بازی:

بازی های ویدئویی برنامه نویسی شغل (طراحی تصویری پخش)

بازی های ویدئویی شغل تست

مدیر هنری

مفهوم هنرمندان

سطح هنرمندان

3-D هنرمندان

انیماتور

کلید صلاحیت به یک بازی موفق تستر این است که وسواس و مشتاق علاقه به بازی کردن بازی های کامپیوتری. پس از صنایع بازی در حال ارائه تمام وقت شغل تست این فرصت را برای ثبات و موفقیت حرفه ای در صنعت بازی تبدیل شده است.

تست بازی نیز شبیه به یک محصول و یا وب سایت نرم افزار تست. در این آزمایش موارد زیر را به خاطر داشته باشید:-

برای اولین بار ما در تجزیه و تحلیل قوانین بازی و رفتار خود ما به عنوان مطالعه و تجزیه و تحلیل مورد نیاز در نرم افزار تست. ما باید برای به دست آوردن آگاهی کامل از این بازی است به طوری که ما می تواند شناسایی استثنایی رفتار است.

ما برای تست اینکه آیا این بازی است به درستی کار می کند به عنوان آن قرار است به. در تست اصطلاحات ما می گویند که ما باید برای انجام تست عملکرد.

ما برای تست سازگاری با بازی های مختلف در OS/Browser ترکیب دستگاه به عنوان کاربر نهایی می تواند با استفاده از یک مجموعه متنوع از دستگاه های بازی.

اگر یک بازی آنلاین پس بازی تست باید بررسی کنید که آیا این بازی می تواند هموار رسیدگی به مشتریان ، به عبارت دیگر تست بازی باید انجام تست عملکرد در سایت های بازی.

در یک بازی چند نفره, بازی, تستر نیاز به بررسی کنید که همه بازیکنان موفق با توجه به قابلیت ها و توزیع عادلانه منابع بازی انجام شده است به همه بازیکنان است.

گزارش اشکال نیز از جنبه های قابل توجهی در بازی تست بود و در هر نوع دیگری از تست. در تست بازی نیز گزارش اشکال نیاز به ایجاد و ارسال شده از طریق گزارش اشکال در سیستم است.

پس از اشکال ثابت شده است که در آن نیاز به تایید توسط تست به اطمینان حاصل شود که هیچ تاثیر بیشتر بر قابلیت های این بازی است.

بازی تست همراه با کیفیت نرم افزار در حال حاضر تبدیل به یک پی حرفه ای با تاکید بر به دست آوردن دانش است. بازی تست شغل در نظر گرفته می شوند گزینه های خوبی برای امروز نسل جوان که مشتاق و علاقه مند به قرار دادن در ساعت های طولانی در یک شغل علاقه خود را که شامل پول خوب بیش از حد.

با توجه به نحوه بازی می توانید نگه پایان توجه کاربر را برای یک دوره طولانی از زمان بازی در حال شروع به استفاده می شود نه فقط برای سرگرمی بلکه برای مناطق دیگر مانند آموزش و پرورش (مختصری در این وبلاگ در: http://www.qainfotech.com/blog/2011/08/gaming-technology-in-education-%e2%80%93-a-new-career-option-in-software-testing/ ). بسیاری از تحقیقات در حال حاضر در حال انجام را ببینید که چگونه بازی را می توان با موفقیت اهرمی در این مناطق است. در نتیجه پتانسیل در این دامنه نامحدود است و ما مطمئن شوید که برای دیدن برخی از تغییرات انقلابی در این صنعت این دهه آینده ارائه گزینه های شغلی خوبی را برای رشته های مختلف از جمله نرم افزار تست کیفیت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top