حل و فصل بدهی – چه درصدی از بدهی است که به طور معمول پذیرفته شده در حل و فصل ؟

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on حل و فصل بدهی – چه درصدی از بدهی است که به طور معمول پذیرفته شده در حل و فصل ؟

حل و فصل بدهی – چه درصدی از بدهی است که به طور معمول پذیرفته شده در حل و فصل ؟

[ad_1]

من اغلب پرسیده شده توسط مشترکین “چه درصدی از بدهی است که به طور معمول پذیرفته شده توسط طلبکاران اگر من انجام بدهی حل و فصل؟”

در زیر یک زمان و لیست دقیق از متوسط واقعی اسکان صنعت پیشرو شرکت حل و فصل بدهی و شرکت های حقوقی مذاکره بدهی نا امن است.

اول, اجازه دهید من ارائه چند کلید مهم در مورد وضعیت خود را خواهد کرد که تعیین آنچه شما می توانید انتظار برای حل و فصل:

1) “که” خود را طلبکار است.

که طلبکاران خود هستند باعث می شود یک تفاوت بزرگ در مقدار متوسط حل و فصل و آنچه شما باید انتظار داشته باشید. برخی از طلبکاران تهاجمی هستند و شما ساده نیاز به پرداخت بیش از شما خواهد با دیگر طلبکاران. این “تهاجمی” طلبکاران تغییر در طول زمان و نیز رفتار متفاوت با توجه به دولت خود را از محل اقامت.

2) خود را “تاریخ پرداخت”.

سابقه پرداخت شما بسیار مهم است بخشی از اعتبار خود را. اما تفاوت بین یک کامل سابقه پرداخت (هرگز گزارش 30 روز دیر / بدون موهن موارد) و گم شده خود را پرداخت برای اولین بار است که بزرگترین تفاوت است.

آن را به عنوان اگر گم که اولین پرداخت می زند نمره خود را از آسمان, اما پس از آن هر اضافی پرداخت اواخر کمتر و کمتر از منفی تحت تاثیر قرار دهد.

اگر شما در حال حاضر در بدهی های خود را, سپس شما باید عملا هیچ شانسی برای اقامت کمتر از تعادل کامل. اگر شما می خواهید به حل و فصل بدهی های خود را کمتر از آنچه شما مدیون شما باید پشت در بدهی. که زمان قابل توجهی بر بدهی نا امن “تضعیف” روند مذاکرات برای متخلف بدهی شما در حال تلاش برای حل و فصل.

اگر شما پشت در بدهی شما در حال تلاش برای حل و فصل, اما شما در حال حاضر در دیگر قابل توجه بدهی نا امن (با توازن $500+) و سپس طلبکار شما پشت در و مذاکره حل و فصل ممکن است با دیدن شما در حال حاضر پرداخت 100 ٪ از آنچه شما مدیون به علاوه علاقه به دیگری بستانکار خواهد شد و تمایلی به حل و فصل برای یک مقدار کم و یا ممکن است در همه. بنابراین شما باید در همه بدهی نا امن به منظور با موفقیت حل و فصل حساب های خود را برای مقدار کم من در مورد به لیست.

استثنا: شما ممکن است باقی می ماند در حال حاضر در انواع خاصی از بدهی نا امن و بدون آسیب رساندن مذاکرات خود را. استثنا شامل فدرال اتحادیه های اعتباری و نظامی حساب.

در حالی که خوب در شهرک های ساخته شده می تواند پس از تنها 30-90 روز گذشته به دلیل ما معمولا بهترین شهرک پس از یک حساب کاربری است که “متهم” معمولا پس از 180 روز در اواخر و به خصوص هنگامی که آن را پس از آن فروخته شده به یک شخص ثالث جمع آوری بدهی.

اتهام “خاموش” است و یک مدت حسابداری که به معنی طلبکار است و گرفتن مالیات-فرار در حساب به عنوان “بدهی های بد”. این devalues حساب بستانکار شروع به “دریافت در خلق و خوی برای حل و فصل”. هنگامی که این اتفاق می افتد اگر شما یکجا در مقدار ذکر شده در زیر شما می توانید به احتمال زیاد حل و فصل.

اغلب طلبکاران فروش حساب به شخص ثالث جمع آوری بدهی پس از آن متهم شده است و ارزش از دست رفته. متوسط مبلغ پرداخت شده برای “بدهی های بد” در سال های اخیر است $0.034 تعادل بدهکار است. که 3.4 سنت دلار.

3) وضعیت حقوقی.

دعاوی همیشه خطر در هنگام تلاش برای حل و فصل بدهی. در عرض یک سال از اساسنامه محدودیت ها (3-10 سال بسته به ایالت) دعاوی بسیار نادر است و به طور معمول اتفاق می افتد در حدود 2-5 ٪ از حساب های برگزار شده با شرکت های معتبر. بیش از نیمی از این موارد در حال حل و فصل قبل از رفتن به دادگاه به دلیل مشتریان باید بودجه موجود به حل و فصل. پس از یک احضاریه دریافت کرده است و قبل از تاریخ دادگاه (معمولا 30 روز از پنجره فرصت برای حل و فصل به دلیل طلبکار را معمولا می خواهید به حل و فصل و جلوگیری از هزینه های اضافی و خطرات درگیر در تحت پیگرد شما. شما ممکن است اغلب بهتر از میانگین شهرک پیش از دعاوی. بنابراین اقدام قانونی می تواند به عنوان یک فرصت حل و فصل اگر شما از منابع مالی موجود برای حل و فصل.

هنگامی که شما را به مقدار ذکر شده در زیر… این یک smokin’ مقابله به طلبکار یا جمع. برنده-معامله برد-برد برای همه است.

در حال حاضر با این عوامل کلیدی در ذهن نگاهی به آنچه مذاکره کنندگان حرفه ای در بالا حل و فصل بدهی شرکت ها در حال حاضر در حال دیدن:

(شرح بدهی / برآورد بازپرداخت %)

 • کارت های اعتباری کارت فروشگاه 40%
 • سیتی بانک حساب 65%
 • کشف حساب 65%
 • تلفن های همراه (مجموعه بیش از 750 دلار) 50%
 • آپارتمان اجاره Re-اجازه هزینه 40%
 • بدهی های پزشکی مجموعه 50%
 • قضاوت/Garnishments, Repossessions 80%
 • پرداخت وام های روز, امضا, وام 40%
 • مجموعه تعادل بیشتر از $750 شهرک 40%
 • مجموعه توازن تحت $750 شهرک و نزدیک به 85 درصد
 • بدهی های بین $750-1000$در 60%
 • بدهی کمتر از $750 80%

* این “معمولی” نتایج در واقع کمی “خالی”. بهترین مذاکره کنندگان باید حتی بهتر درصد در دمای اما این اعداد نشان دهنده معتبر اگر چه نادر حرفه ای به عنوان یک کل.

** شرایط خود را مشکلات مالی نقش بزرگی در مذاکرات است.

این اعداد نیز به صورت حرفه ای مذاکره کنندگان به نمایندگی از بسیاری از مشتریان که ممکن است میلیون ها دلار در بدهی بدهکار به طلبکار در مذاکرات در یک بار. شما نمی باید انتظار این اعداد خود را, اما بسیاری از مشترکان را گزارش کرده اند بسیار بهتر (غیر معمولی) درصد به عنوان کم به عنوان 10% با طلبکاران است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top