حقوقی همایش شما باید از دست ندهید

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on حقوقی همایش شما باید از دست ندهید

حقوقی همایش شما باید از دست ندهید

[ad_1]

حقوقی صنعت حوادث نگه اهمیت عمده ای برای وکیل جامعه برای شبکه و اقامت به روز شده در مورد قوانین جدید است که باید به اجرا در آمده است در سراسر جهان. این وقایع نیز به وکلا یک فرصت برای توسعه روابط تجاری بلند مدت در سراسر جهان است. بیایید نگاهی به برخی از مهم حقوقی در کنفرانس برای وکلا که شما باید از دست ندهید.

جهانی IP Confex

جهانی IP Confex یک رویداد مهم است که با تمرکز بر یکی از مهم ترین جنبه های کسب و کار – مالکیت معنوی. به عنوان پیشرفت تکنولوژی و جهانی همکاری میان کسب و کار افزایش است وجود دارد افزایش مداوم در مقابله ساخت کسب درآمد و ایجاد اشکال مختلف IP ارزش دارایی. مالکیت معنوی می تواند راننده را از رشد برای کسب و کار و آن است که اغلب با توجه اهمیت حیاتی در حالی که تشکیل اتحاد بین شرکت ها.

IP نیز مهم است در دیگر جنبه های کسب و کار است که شامل ترکیب و ادغام افزایش سرمایه و استراتژی های خروج. جهانی IP Confex به دست آورده است اهمیت بیشتری در حوزه تغییر ما سیستم ثبت اختراع. جهانی IP Confex به رسمیت می شناسد و چالش های ثبت اختراع اصلاحات در حال حاضر به کسب و کار جامعه. این رویداد یک پلت فرم بزرگ برای یادگیری در مورد بهترین شیوه ها و تحریک ایده های در مورد موضوعات مانند کپی رایت و مالکیت معنوی ثبت اختراعات علائم تجاری و حقوقی برون سپاری.

که حضور جهانی IP Confex

جهانی IP Confex است با حضور بیش از 100 خانه IP وکلا 35+ نوار انجمن و بیش از 400 IP حقوقی و نمایندگانی از آمریکا و کشورهای دیگر است.

جهانی حقوقی Confex

دادخواهی موارد به طور قابل توجهی در حال افزایش است و بسیاری از کسب و کار در حال تجربه در هزینه های قانونی. دادخواهی مدنی موارد و بیشتر به طور منظم بررسی هستند که منجر به کاهش هزینه های دادخواهی برای شرکت. در ارزش بالا موارد در خانه بخش حقوقی و خارج از مشاور حقوقی نیاز به کار دست در دست برای اطمینان از انطباق مدیریت ریسک در شیوه ای بهتر و اجرای شرط شیوه های مدیریت طرح دعوی موارد در دنیای مدرن است.

جهانی حقوقی Confex به ارمغان می آورد با هم شرکت های حقوقی, حقوقی ادارات و تکنولوژی/ارائه دهندگان برون سپاری به بررسی استراتژی است که کمک خواهد کرد که شرکت با موفقیت به حرکت دادخواهی. این حقوقی صنعت رویداد نیز یک پلت فرم جهانی که در آن شما می توانید ملاقات نمایندگان دولت در خانه مشاوره خصوصی عمل وکلا و تکنولوژی/برون سپاری حرفه ای به بحث در مورد فرصت ها و چالش های مواجه شده در حالی که ارائه خدمات است.

این کنفرانس دارای چندین آموزشی و شبکه های جلسات برای افراد مشغول به کار در بخش حقوقی. شما نیز فرصت را به شنیدن سخنرانی از قریب الوقوع شخصیت در موضوعاتی مانند پیروی از مقررات e-discovery مدیریت ریسک کسب و کار و آن را برون سپاری و حقوقی دیگر موضوعات.

که حضور جهانی در همایش تخصصی حقوقی و قانونی

جهانی حقوقی کنفرانس است که با حضور بیش از 500 حقوقی مشاوره در خانه مشاوره از سازمان های مشهور, نوار, انجمن ها و شخصیت های برجسته از زمینه های مختلف.

حقوقی همایش بزرگ مکان برای جمع آوری آخرین اطلاعات در مورد تغییر چارچوب قانونی و دیدار با کارشناسان حقوقی ارائه خدمات در کشورهای مختلف است. این پلت فرم است که مفید به خودتان آشنا به بهترین شیوه های قانونی است که به شما کمک خواهد کرد ارائه خدمات در شیوه ای بهتر. جهانی کنفرانس نیز می تواند بهترین مکان برای تبلیغات شما تخصص حقوقی و خدمات به شرکت های چند ملیتی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top