حرفه ای نقد کتاب – 101 اسرار موفقیت شغلی توسط Rashika فرناندو – جامع استخدام, مدل

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on حرفه ای نقد کتاب – 101 اسرار موفقیت شغلی توسط Rashika فرناندو – جامع استخدام, مدل

حرفه ای نقد کتاب – 101 اسرار موفقیت شغلی توسط Rashika فرناندو – جامع استخدام, مدل

[ad_1]

فعلی ایالات متحده بیکاری حاکم در حدود 9.5 درصد و حداقل 14 میلیون بیکار آمریکایی است. آمار نشان می دهد حدود 5 متقاضیان برای هر کسی در دسترس است. اقتصاددانان پیش بینی چند سال تجربه بالاتر از حد معمول ایالات متحده بیکاری است. بازار جهانی امروز است که تجدید ساختار فرصت های شغلی. آن را به چالش کشیدن. در حال حاضر با داشتن رزومه کامل و دانستن پاسخ به “سخت” سوالات مصاحبه دیگر تضمین کار. بسیاری از کسانی که در حال کار احساس نشده تمایل به تغییر شغل و در عین حال تردید برای دلایل مختلف.

پس از سه مقاله به طور خلاصه “101” حرفه ای کتاب های منتشر شده توسط دوره های فن آوری است. نویسنده های مختلف برجسته آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به موفقیت حرفه ای در قرن 21 برای هر کتاب. در اینجا این تاجر Rashika فرناندو. کتاب جدید خود تحت عنوان 101 اسرار موفقیت شغلی.

فرناندو ورزشی چشمگیر, شرکت, شغلی, کار در درجه اول در امور مالی جهانی است. پیام خود را فراتر از شرکت های بزرگ جهان پرداختن به مشاغل به طور کلی در این که آیا شما شاغل یا بیکار. “101 اسرار” ارائه می دهد یک رویکرد جامع به اشتغال یکپارچه سازی هر دو شخصی و حرفه ای خود حضور. در بازار امروز بیشتر به این دو جهان همگرا شادتر خواهید بود. فرناندو 101 حرفه ای اسرار پراکنده در میان 17 موجز نوشته شده فصل ارائه یک مصلحت, روشنگر بخوانید. در زیر نکات برجسته از چهار فصل است.

هدف/معنی. فرناندو می پرسد: “چرا شما زندگی می کنند و به کار می کند؟” هر یک از ما دارای یک هدف در زندگی در حال انتظار برای کشف شود او می نویسد. هنگامی که ما می دانیم که هدف ما در زندگی هر چیز دیگری را به محل سقوط. او معتقد است که ما به طور کلی شادی شامل این عناصر: 1. شاد با زندگی است که ما داریم. 2. اطمینان از ادامه زندگی است. این امر شامل procreating یا کمک به نسل های آینده داوطلبانه اتخاذ/حمایت از کودکان یتیم ، 3. افزایش زندگی با اهدای به علل ارائه کلمات آرام به کسی که رو به یک چالش دشوار ،

پیدا کردن هدف ما می تواند یک سفر منحصر به فرد به ما بودن. در نهایت ما انتخاب حرفه ای باید ما را خوشحال در حالی که گرفتن پرداخت به آن را انجام دهد. ترکیب یک ماموریت خود را با هدف; در آن اعتقاد دارند و آن را اجرا. به عمل در هدف خود را, شما نیاز به یک استراتژی است. این اجازه می دهد تا شما را به اتصال سطح بالا رویاهای به عملی برنامه. موفقیت شغلی راز: “مایل به درک هدف زندگی خود را بزرگترین گام رو به جلو شما می توانید به سوی موفقیت است.”

حرفه ای/زندگی استراتژی. مسلما بهترین فصل در کتاب استراتژیسازی حرفه و زندگی” بر اهمیت برنامه ریزی است. استراتژی رویکرد شما را برای بستن فاصله بین جایی که شما و جایی که شما می خواهید. آن را به ارمغان می آورد گزینه های به عمل است. هیچ فرمول برای استراتژی به عنوان هر یک از اهداف خود منحصر به فرد است. ما استراتژی هر روز در یک سطح ساده تر (نقشه مسیر سفر روزانه به انجام لیست و غیره.) دستیابی به رویاهای بزرگ است دشوار و پیچیده است. استراتژی به ارمغان می آورد رویاهای ما به سطح دیگر روز به روز واقعیت. در حالی که هیچ استراتژی فرمول وجود دارد یک چارچوب برنامه ریزی استراتژیک: تعریف-نوشتن مشکل را حل کند و هدف این است که در خدمت به عنوان یک نقطه مرجع برای برنامه ریزی است. داده ها/تحلیل-ضبط آنچه شما در حال حاضر می دانیم در مورد مشکل یا هدف تجزیه و تحلیل انجام داده اید و یا هر مفروضات. استراتژی-تدبیر رویکرد خود را برای به دست آوردن این هدف است. تاکتیک/منابع– شناسایی کوچکترین جزئیات برنامه های خود را نظارت- بررسی پیشرفت در طرح خود را. موفقیت شغلی راز: “بسیار مهم است که شما را به یک انتخاب به جای پنهان شدن پشت و تحلیل.”

فعال بودن. فعال مردم به طور فعال شرکت کنند و پیش بینی های مختلف انحرافات در برنامه های خود مؤثر بر تغییر نسبت به اهداف خود. فعال بودن ایجاد کیفیت بهتر نتایج و کیفیت بهتر زندگی. هر گونه تلاش برای رسیدن به موفقیت خواهد شد عبارتند از رقابت. پیش بینی و برنامه ریزی برای اجتناب ناپذیر رقابتی موقعیت. در سفر خود به سوی موفقیت توسعه توانایی برای دیدن آنچه که اتفاق خواهد افتاد در چند سال آینده. “شما همیشه می توانید ببینید نشانه فردا امروز می گوید:” فرناندو. در مورد نیروی کار پیش بینی مستمر پیشرفت های تکنولوژیکی است. “به آنچه که شما می دانید برای یادگیری آنچه شما نمی دانید.” موفقیت شغلی راز: “فعال بودن ایجاد اعتماد به نفس خود.”

شبکه. موفقیت ما بستگی به روابط ما. به موفقیت ما نیاز به یادگیری هنر شبکه و احساس راحتی آن را انجام می دهند. شبکه اساسا اینکه یک دوست خوب به دیگران است. موجود ما, تماس با ما و دوستان ما قدرتمند ترین شبکه ما. شبکه فراهم می کند و دوستی و عاطفی حمایت و تشویق. ارتباط با افراد دیگر شما کمک می کند تا درک خود را در موفقیت و ارزش این است که شما اضافه کردن. بهترین دلیل برای شبکه ثروت از فرصت های آن را به شما فراهم می کند. موفقیت شغلی راز: “شبکه یک فرایند تطبیق آن نقاط قوت خود را همسان با فرصت های جدید, افزایش شانس خود را برای موفقیت است.”

در میان کم خونی بازارهای کار و رسانه ها داستان های پریشانی ما فقط می توانیم با لينک مستقيم خود ما زندگی می کند. اگر شما ناراضی با حرفه ای خود را و یا ناموفق بیکار بخوانید “101 راز” فصل 4: “کنترل سرنوشت خود را.” بازار جهانی ارائه در حال تحول و اشتغال در چشم انداز. پیر صنایع محو به فاش کردن فرصت های شغلی جدید. تجربه موفقیت شغلی در بازار امروز نیاز به یک متناقض خودخواهی. تنها با درگیر شدن در امان درون گرایی (بدون در نظر گرفتن سن) با هدف به ادغام هر دو شخصی و حرفه ای خود که می تواند به شما بهترین کمک به جامعه. فرناندو رویکرد جامع به زندگی حرفه ای و زندگی ارائه می دهد و ثابت قدم مشاوره در پر سر و صدا امروز جهان است.

تکمیل فرناندو پیام با جی Miletsky را “101 راه برای موفقیت در بازار را به خودتان” و Carol A. سیلویس را “101 راه برای خودتان ضروری در محل کار” پرش به شروع زندگی حرفه ای خود را اعم از شاغل و بیکار چاشنی و یا تازه کار.

برای مشاهده جدول از محتویات برای 101 اسرار موفقیت شغلیبازدید http://rashikafernando.com/Book_Details.html.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top