حذف بدهی کلاهبرداری — یک مشکل رو به رشد برای مصرف کنندگان

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on حذف بدهی کلاهبرداری — یک مشکل رو به رشد برای مصرف کنندگان

حذف بدهی کلاهبرداری — یک مشکل رو به رشد برای مصرف کنندگان

[ad_1]

مصرف کنندگان به دنبال کمک بدهی مواجه هستند با یک طبقه بندی و سردرگم بدهی های شرکت, خدمات, برنامه, کتاب, کتاب های الکترونیکی و وب سایت است. چگونه به کلاهبرداری از مشروع گزینه ؟ هدف از این مقاله این است برای کمک به مصرف کنندگان به راحتی نقطه و هدایت و روشنی از یکی خاص کلاهبرداری است که در حال رشد از طریق شبکه و یا چند سطح بازاریابی طرح. آن می رود و تحت نام های مختلف مانند حذف بدهی, بدهی فسخ و یا کاهش بدهی. چنین نام قطعا می تواند درخواست برای برنامه های مشروع نیز هست و scammers به عمد نام خود را در برنامه ساختگی با قصد فریب مصرف کنندگان و سرقت آنها را دور از شرکت های مشروع. هدف از این مقاله من اشاره به آن به عنوان رفع بدهی کلاهبرداری, اما آگاه باشید که آن را ممکن است به نام چیزی متفاوت است.

پس چگونه شما می توانید بگویید این کلاهبرداری از مشروع رفع بدهی تکنیک ؟ این بسیار آسان است در واقع. کلاهبرداری است که بر اساس ساختگی “هیچ پول لنت” استدلال که در آن ادعا شده است که کارت های اعتباری بانک ها نمی توانند وام پول قانونی است. از طریق جهش عجیب و غریب از منطق scammers ادعا می کنند که کارت اعتباری بانک ها در واقع عامل به طور غیر قانونی و به طوری که شما هرگز واقعا قرض پول هر زمانی که شما استفاده از کارت های اعتباری خود را! بنابراین شما واقعا نمی نیاز به پرداخت هر چیزی. شما فقط باید به دنبال سیستم خود و بدهی خواهد برود چرا که بانک ها نمی خواهند این دانش بصورت عمومی!

من متوجه این صدا ممکن است مضحک در نگاه اول اما هنرمندان بسیار قانع کننده و با وجود ده ها تن از وب سایت های ترویج این کلاهبرداری خطرناک است. آنها با مراجعه به نشریات توسط فدرال رزرو هیئت مدیره Uniform Commercial Code حقیقت در وام, قانون و دیگر قوانین برای تقویت ادعای خود و به هاله ای از مشروعیت خود را به “برنامه است.” صحبت کردم با تعداد زیادی از مصرف کنندگان که conned از 2500$, $5,000 حتی تا به $15,000 چون به اعتقاد آنها اعتیاد به مواد مخدره که این مار-روغن فروشندگان نا مشخص شدند. اگر شما $30,000, 50.000 دلار یا $100,000 عمیق در بدهی کارت اعتباری می توان آن را بسیار وسوسه انگیز به این باور در یک قرص سحر و جادو. چه می شود اگر شما می تواند پرداخت کسی که 15 درصد از بدهی و بقیه بدهی ناپدید می شوند ؟

به عنوان مروج آن را صدا, حذف بدهی تکنیک با استفاده از آنها به سادگی کار نمی کند. در مورد تنها چیزی که آنها انجام گرفتن است شما شکایت توسط طلبکاران خود را. به عنوان شما ممکن است انتظار طلبکاران نفرت این کلاهبرداری و آنها را سخت بر مردم در تلاش برای استفاده از این ساختگی “هیچ پول لنت” سیستم. شما لازم نیست به حرف من را برای این. بررسی شکایات در ripoffreport.com در مورد آزادی منابع حذف بدهی کلاهبرداری بود که تعطیل در اوهایو. و یا انجام برخی تحقیقات در برگ جدید همکاران از فلوریدا یک کلاهبرداری بود که تعطیل فلوریدا دادستان کل پس از مصرف کنندگان پاره پاره کردن میلیون ها دلار. من شخصا به صحبت افرادی که در هر دو از این کلاهبرداری ها و همچنین به عنوان کسانی که درگیر در کلاهبرداری که هنوز تعطیل شده است.

من هم گاهی اوقات دریافت تماس یا ایمیل از مردم ترویج این سیستم است. چون من آسان برای رسیدن به و من شناخته شده بدهی متخصص به نظر می رسد آنها مجبور به متقاعد کردن من از ارزش و شایستگی از خود سیستم. اغلب مردم تماس با من نادان از طبیعت اومدی. چرا که این برنامه اغلب به فروش می رسد از طریق MLM یا بازاریابی شبکه ای سیستم و بسیاری از مردم به سادگی نمی دانید بهتر است. من پاسخ با ساخت یک درخواست ساده و هر “مؤمنان” در این سیستم که اتفاق می افتد به خواندن این مقاله می توانید این را به عنوان یک چالش. اکنون سوال من این است که برای یک واحد قابل اثبات در دادگاه که در آن یک قاضی موافقت با “پول لنت” استدلال و حکم به نفع بدهکار است. واقعا که ساده است. پس از پرسیدن این سوال برای چندین سال من هنوز در انتظار. چنین موردی وجود دارد و با وجود ادعاهای دروغین به خلاف. پاسخ این است که معمولا شرکت باید حفاظت از مشتریان و حریم خصوصی, اما آنها “صدها نفر از داستان های موفقیت” و رد “میلیون ها دلار” بدهی.

مزخرف! تنها راه این سیستم احتمالا می تواند کار این است که اگر یک قاضی حکم بر آن در دادگاه. و از آنجا که پرونده در دادگاه در حال رکورد های عمومی, تعریف حریم خصوصی نمی توان یک موضوع را در اینجا. “مشتری” داد تا هر گونه حق حریم خصوصی زمانی که او تلاش برای متقاعد کردن قاضی که 50 grand آنها بدهی در کارت های اعتباری خود را واقعا فقط “پول.” و در عین حال هنرمندان نمی تواند یک واحد منفرد مورد حمایت خود ادعا ظالمانه. (توجه داشته باشید به scammers: من وقت را تلف نکنید به من ایمیل خود را با تهدید و یا حقوقی خود را ورد و نامفهوم. من شنیده ام آن را قبل از همه. فقط به من ارسال مدنی دفتر ثبت دعاوی حقوقی تعداد تنها یک مورد که در آن خود را “مشتری” برنده در دادگاه با استفاده از این سیستم و شناسایی دادگاه محل بنابراین من می تواند نگاه کردن به مورد خودم آنلاین. ساده به اندازه کافی ، من نمی خواهد نگه داشتن نفس من هر چند.) در واقع “هیچ پول لنت” استدلال شده است به ضرب گلوله در دادگاه در موارد متعدد. هنگامی که مواجه با این واقعیت شرم آور کلاهبرداران به سادگی پاسخ که دادگاه بخشی از یک “توطئه” برای حفظ این اطلاعات از مردم!

عدم وجود هر گونه اسناد و مدارک قابل اثبات است پرچم قرمز است که به شما می گوید این طرح به سادگی کار نمی کند. اما اجازه دهید من این را یک گام دورتر. بیایید خود را کنار بگذارند برای یک لحظه تمام سوال از پایه و اساس قانونی برای “بدون پول لنت” استدلال. اجازه بدهید با یک احمقانه جهش برای یک لحظه و می گویند که سیستم معتبر است از منظر حقوقی. آن را هنوز هم نمی خواهید به کار برای مصرف کننده به طور متوسط! چرا ؟ دو دلیل. اول آن نیاز به مبارزه در دادگاه و به طور متوسط مصرف کننده می خواهد برای رفتن به دادگاه بیش از بدهی های مربوط به مسائل مورد تا آنجا که آنها می خواهم به چند ریشه-کانال بدون بیهوشی.

دوم هیچ چیز حل و فصل می شود این راه. من با هزاران نفر از مردم در حال مبارزه با مشکلات بدهی های جدی است. من صحبت کردن با مردم در این وضعیت هر روز. من نمی توانم فکر می کنم از یک نمونه که در آن فرد را در اولویت قرار بود هر چیزی غیر از به دست آوردن این موضوع حل و فصل به طور دائم. تکنیک های مورد استفاده توسط حذف بدهی scammers به دست نمی هر گونه قطعنامه در همه. حتی اگر بدهکار با موفقیت یک طلبکار به عقب نشینی از آن مجموعه تلاش همه است که اتفاق می افتد این است که طلبکار به فروش خواهد شد به حساب بدهی شرکت خرید, که خواهد شد و سپس سعی کنید به جمع آوری بیش از همه دوباره. بنابراین کل فرآیند را به تکرار دوباره و دوباره به عنوان بدهی فروخته می شود چندین بار پایین خط. هیچ قطعنامه ای در اینجا. فقط یک کیسه بی فایده کلاهبرداری. جوش آن پایین و در اینجا چیزی است که حذف بدهی scammers گفتن شما: پیاده روی به دور از بدهی های خود را پرداخت نمی و اردک و پوشش. که در آن است. این یک مقدار زیادی از هوای گرم و ساختگی مزخرف و آن را تنها به دلیل بدهی خسته مصرف کنندگان از جان گذشته برای راه حل.

اگر شما را تبدیل به قربانی حذف بدهی اومدی من مصرانه از شما را به اقدام. تقاضای بازپرداخت در نوشتن. شکایت به اداره بهتر کسب و کار که در آن واقع شده است (با فرض اینکه شما حتی می توانید آنها را پیدا کنید) شکایت خود را به دولت دادستان عمومی و کمیسیون تجارت فدرال. و سپس بر روی گوشی خود را با طلبکاران و توضیح دهید که شما گمراه شدند و که شما می خواهم به همه چیز کار کردن در ایمان خوب است. ممکن است لازم باشد برای شما را به طور رسمی به جمع شدن هر گونه اسناد و مدارک است که کلاهبرداران با ارسال به طلبکاران خود را. مصرف کنندگان نیز ممکن است احساس رایگان به ایمیل نویسنده برای مشاوره بیشتر و یا اطلاعات در مورد این موضوع.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top