جدید موفق, درمان افسردگی و اختلالات

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on جدید موفق, درمان افسردگی و اختلالات

جدید موفق, درمان افسردگی و اختلالات

[ad_1]

کتامین به عنوان شناخته شده Special K در خیابان تبدیل به یک سلاح در جنگ در برابر افسردگی است. شرکت های دارویی در حال مسابقه به توسعه مواد مخدر است که برای بهبود آن و یا زوج می تواند با آن است. NeuroRx ساخته شده است که پیشرفت خود را با مواد مخدر Cyclurad است که زوج با کتامين به طور بالقوه برای درمان افسردگی دو قطبی که پزشکان تلاش کرده اند به درمان با موفقیت.

تاریخ کتامین

کتامین اولین بار توسعه داده شد در سال 1962 به عنوان یک سرعت عمل بیهوشی است که هنوز هم به طور گسترده ای در اتاق عمل و برای مدیریت درد. در آغاز دهه 1970 کتامین محبوب شد به عنوان یک داروی تفریحی, شناخته شده برای قرار دادن کاربران در “K-hole” تشبیه به خارج-از-بدن نزدیک به مرگ را تجربه کنند.

با توجه به موارد نقض حقوق بشر در سال 1999 در ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر ممنوع و غير برای استفاده از کتامین و تعیین آن را به یک برنامه سوم ماده کنترل.

با توجه به مقاله ای در بلومبرگ کسب و کار در اطراف همان زمان محققان در دانشگاه ییل از جمله دنیس Charney که در حال حاضر ریاست دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینا تصادفا این دارو را وعده به عنوان یک تثبیت کننده خلق و خوی. “ما فکر نمی کنند در این زمان است که کتامین می تواند یک داروی ضد افسردگی” Charney می گوید. هنگامی که بیماران آغاز شده و گزارش آنها به طور ناگهانی احساس بهتر دانشمندان شگفت زده شدند.

این گروه یافته های منتشر شده در روانپزشکی زمین در سال 2000 بودند تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. مطالعه بود و چون از کتامین شهرت به عنوان یک داروی حزب دانشمندان بودند و تمایلی به دنبال کردن. “آنها باور نمی کند شما می توانید بهتر از افسردگی در چند ساعت” Charney می افزاید. “آنها هرگز دیده می شود که قبل از.” استاندارد داروهای ضد افسردگی مانند پروزاک و ولبوترین را در هفته یا ماه را به پا زدن در. به عنوان بسیاری از آنجا که 30 درصد از بيماران افسرده به پاسخ نمی متعارف, داروهای ضد افسردگی, با توجه به موسسه ملی سلامت روان.

کتامین به عنوان درمان

شش سال بعد Charney که رفته بودم به کار برای موسسه ملی بهداشت آغاز یک ماکت مطالعه با 17 بيمار. در یک بعد از گرفتن یک کتامین تزریق 70 درصد از افراد به بهبودی رفت. از آن پس دانشمندان در موسسات از جمله دانشگاه ییل کوه سینا در بیمارستان و کالج پزشکی بیلور را انجام ده ها مطالعات بیشتری است که اثبات یافته است. مطالعات بیشتر نشان می دهد که کتامین آثار تولید طولانی مدت تغییرات در مغز معکوس عصبی آسیب های ناشی از استرس و افسردگی و به طور بالقوه کاهش التهاب و سطح کورتیزول.

کتامین ادامه داد: برای به دست آوردن گسترده توجه در ادبیات علمی و رسانه ها بر اساس افزایش محبوبیت برچسب خاموش دولت برای درمان افسردگی حاد. دکتر کیت Ablow به آواز ستایش خود را در وبلاگ خود برای FoxNews “من در حال حاضر تحت درمان حدود یک صد نفر با کتامین داخل وریدی. نتایج آینه کسانی که از تحقیقات دادگاه در درمان; بیش از دو سوم از بیماران من را تجربه کرده اند چشمگیری بهبود. خود را عمیقا خلق و خوی کم, کمبود انرژی, کاهش عزت نفس و حتی به خودکشی فکر بسیار اغلب بازده به طور کامل به تزریق کتامین. و در حالی که نتایج حاصل از کتامین ممکن است هفته ها یا ماه ها است که اغلب بیش از زمان کافی اجازه می دهد تا دیگر داروها و روان درمانی به طور دائم خلاص بیماران از درد و رنج خود را.

این کتامین داستان موفقیت من شاهد شامل بیماران پس از hobbled افسردگی و از سال که در بازگشت به شغل خود را در عرض چند هفته از درمان بیمارانی که اضطراب ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است به ترک خانه است که می تواند در حال حاضر در تعطیلات است که نیاز به سفر و جوان مردم رانده شدند به برش خود را با زمینه استرس و self-loathing اما در حال حاضر متوقف برش و شروع به ایجاد آینده خود را.”

چشم انداز آینده

FDA تصویب کتامین برای افسردگی لولا در multiphase مطالعات بالینی که بعید است که اتفاق می افتد. شرکت های دارویی معمولا برای پرداخت بالینی و نمی تواند پول قدیمی دهه generic مواد مخدر است. “شما می توانید از چند سال از انحصار جدید برای استفاده از, اما به طور کلی شما نیاز به بیش از چند سال به جبران تحقیق و توسعه هزینه آوردن یک دارو به بازار می گوید:” مایکل Thase استاد روانپزشکی در دانشگاه پنسیلوانیا که مشورت های مختلف شرکت های دارویی در حال توسعه کتامین-مانند محصولات.

در عوض شرکت ها صرف میلیون ها نفر به توسعه مشابه ثبت مواد مخدر. با توجه به بلومبرگ کسب و کار Janssen است که به دنبال تصویب یک اسپری ساخته شده از esketamine تنوع کتامین مولکول است که حدود 20 درصد قوی تر می گوید Manji. این اسپری می تواند آمده در بازار در چند سال. Cerecor مستقر در بالتیمور در حال توسعه یک قرص است که تکرار کتامین اثرات. در ماه ژوئن راه اندازی ظ عمومی و بالا بردن تا آنجا که $31.6 میلیون. دارویی غول Allergan صرف 560 میلیون دلار در ماه جولای به دست آوردن Naurex یک ایلینوی بر اساس شرکت biopharmaceutical که محصولات اصلی عبارتند از دو بالینی مرحله کتامین-مانند مواد مخدر به نام rapastinel و NRX-1074. هر دو طراحی شده به زیر و بم همان گیرنده به عنوان کتامین کاهش افسردگی بدون القای توهم است.

جایگزینی آن به جای NeuroRx در تلاش است به کار با آن است. آنها ادعا می کنند Cyclurad است که قادر به گسترش اثر کتامین در درمان افسردگی حاد. نوشتن در مجله روانپزشکی بالینی ، دن V. Iosifescu از دانشکده پزشکی Icahn اظهار داشت: “در این زمینه مطالعه [of Cyclurad] نشان دهنده علاوه بر این مهم به ظهور ادبیات در حفظ بالینی پس از پاسخ اولیه کتامین درمان… D-cycloserine دارای چندین مزیت است. می توان آن را به صورت خوراکی تجویز شد و دارای نشان ایمنی و تحمل پذیری برای استفاده طولانی مدت است.”

افسردگی دو قطبی علت ناتوانی در ایالات متحده است. در حال حاضر بیش از سه میلیون آمریکایی به افسردگی دو قطبی. 500 نفر با این وضعیت پایان غم انگیز زندگی خود را هر روز. کسانی که مبتلا به افسردگی دو قطبی به مراتب بیشتر احتمال دارد به خودکشی در مقایسه با بیمارانی که از انواع دیگر افسردگی است. بین 25% و 50% خواهد اقدام به خودکشی در برخی از نقطه در زندگی خود را. به طور کلی بیماران مبتلا به افسردگی مقاوم در برابر درمان از همه باعث می شود هزینه های سیستم بهداشت و درمان بیش از $120 میلیارد دلار در سال است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top