جایگزین ورشکستگی: فصل 128 کمک می کند تا ویسکانسین بدهکاران دوباره بازپرداخت

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on جایگزین ورشکستگی: فصل 128 کمک می کند تا ویسکانسین بدهکاران دوباره بازپرداخت

جایگزین ورشکستگی: فصل 128 کمک می کند تا ویسکانسین بدهکاران دوباره بازپرداخت

[ad_1]

ورشکستگی باید آخرین چاره برای مردم در مواجهه با بدهی بیشتر از آنها احتمالا می تواند بازپرداخت. اما گیر کرده جایی بین مردم است که می تواند پرداخت نمی کند و کسانی که می توانند نوع دیگری از بدهکار: بدهکار است که می تواند پرداخت اگر او و یا او می تواند شرایط پرداخت قابل تنظیم است.

اغلب بدهکاران کار به طور مستقیم و با موفقیت با طلبکاران برای مذاکره شرایط جدید پرداخت اما برای کسانی که قادر به مذاکره در شرایط عملی ویسکانسین است یکی دیگر از گزینه است. این یک بدهی استهلاک اقدام معمولا به عنوان یک فصل 128 و اجازه می دهد تا بدهکاران به ایا قسطی مشکل بدهی از طریق یک برنامه ریزی طرح بازپرداخت. در فصل 128 بدهکاران می توانید انتخاب کنید که طلبکاران آنها می خواهم به در این دادخواست در حالی که در ادامه به پرداخت وام باقی مانده خارج از درخواست. علاوه بر این, یک فصل 128 توقف بهره و جریمه از واریزی در حساب مشخص شده و ممنوع کسانی که طلبکاران از ادامه به جمع آوری بدهی های خود را, بنابراین افراد قادر به بازپرداخت بدهی ها به صورت کامل.

منظور فایل شما باید یک ویسکانسین بزرگسالان ساکن و بگير. روشن نیست که آیا امنیت اجتماعی تعمیر و نگهداری و یا بیکاری و درآمد شمارش به عنوان دستمزد اما قضات به طور کلی می خواهم به کار با بدهکاران به موفقیت در پرداخت بدهی های خود را. به طور سنتی قضات شده است تمایل به تایید طرح عنوان شده است وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از جریان درآمد. این روند ممکن است تغییر, اما, باریک, انواع درآمد که تشکیل دستمزد.

پس از تشکیل پرونده 128 خودکار اقامت می رود به اثر برای طلبکاران گنجانده شده در این طومار جلوگیری از بهره از حاصل و طلبکاران گنجانده شده در این طومار از مصرف هر گونه اقدامات به دنبال پرداخت. با یک فصل 128 بدهی باید به طور کامل پرداخت درون 36 ماه. اگر درخواست به صورت پیش فرض در پرداخت 128 درخواست رد شده است و علاقه و مجازات شروع accruing دوباره. علاوه بر این علاقه است که باید تعلق طول رسیدگی می شود کلکسیونی که اگر این اقدامات هرگز ظ.

هنگامی که طرح بازپرداخت تایید متولی منصوب شده است. متولی اطلاع خواهد طلبکاران خواهد شد که فرصتی برای اعتراض به مبلغ بدهکار و یا طرح خود را. متولی ادامه خواهد داد به عنوان یک واسطه در سراسر روند بازپرداخت. بدهکاران سپس پرداخت بدهی از طریق امانت از طریق پرداخت های مستقیم یا داوطلبانه دستمزد تکالیف. امانت است جبران هر نقطه از 7 درصد از بدهی برای یک دستمزد انتساب به 10 درصد برای پرداخت های مستقیم.

یک 128 اقدام فراهم می کند مزایای متعددی به بدهکاران.

  • هزینه – هزینه تشکیل پرونده برای 128 در حدود $30 در حالی که هزینه تشکیل پرونده برای ورشکستگی است $300 به $400. علاوه بر این وکلای’ هزینه های ورشکستگی تمایل به دو تا سه برابر گران تر از کسانی که برای بخش 128 رسیدگی است.
  • سهولت – بدهکاران در ورشکستگی مورد نیاز برای ارسال یک مجتمع دادخواست و برنامه شامل تمام دارایی های خود را وام و امور مالی همراه با یک محاسبه معافیت. آنها همچنین نیاز به ارائه مالیات و اثبات بدهی های امن به ورشکستگی امانت. فصل 128 معمولا یک تا سه صفحه از یک طومار که در آن بدهکار تنها لیست بدهی های او و یا او می خواهد به شامل در برنامه بازپرداخت. بنابراین اگر شما پنج کارت های اعتباری اما تنها یک مشکل است, شما نیاز به لیست تنها یک بازی که در آن شما به دنبال رهایی از بهره و جریمه.
  • کلاله – برای افرادی که نگران هستند با ننگ یا اخلاق از تشکیل پرونده ورشکستگی یک 128 در نظر گرفته شده است “بدهی استهلاک” فراهم می کند یک راه برای آنها را به خوبی در بدهی های خود را.

فصل 128 دادرسی است یک گزینه خوب برای افرادی که در حال تلاش برای بازپرداخت بدهی به آنها فرصت به تعهدات خود. اما برخی از موارد وجود دارد که در آن ورشکستگی ممکن است واقعا تنها گزینه است. اگر شما در حال مبارزه با بازپرداخت بدهی مشورت با تجربه وکیل ورشکستگی. بسیاری از ارائه تعریف اولیه مشاوره برای کمک به شما در شناسایی این مراحل است که برای شما بهتر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top