جاده به آمازون تعلیق

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on جاده به آمازون تعلیق

جاده به آمازون تعلیق

[ad_1]

در اینجا یک هشدار مهم برای تمام فروشندگان شخص ثالث در آمازون بازار.

تغییر اطلاعات حساب بانکی در زمانی که این غول خرده فروشی فقط نورد جدید اندازه گیری های امنیتی ممکن است منجر به تعلیق خود را به حساب فروشنده.

برای محافظت از شما و دیگر فروشندگان شخص ثالث از مداوم هکرها آمازون آمده است تا با تایید دو مرحله ای (2-SV) است که می افزاید: یک لایه اضافی امنیتی به حساب کاربری خود.

بنابراین در حال حاضر شرکت نمی کند خوش آمدید هر گونه تغییرات است که شما ممکن است به جزئیات حساب بانکی خود را; noncompliance منجر خواهد شد به حساب خود را تعلیق.

فروشندگان که حساب شده است به حالت تعلیق تا به حال به صبر برای ساعت یا حتی چند هفته به ابقاء.

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا شما می خواهید به تغییر اطلاعات حساب بانکی خود را اما نگه داشتن آن را برای زمان حال را به خوبی خدمت می کنند.

بسته شدن حساب های موجود شما و باز کردن یکی از جدید می تواند بدتر بنابراین جلوگیری از انجام این کار در تمام هزینه.

اگر چه دیگر فروشندگان gloating که آنها را با موفقیت به روز رسانی حساب های بانکی خود را و هر گونه عواقب و در همه بزرگتر درصد از آنها در حال حاضر گریه بیش spilt milk.

در مورد خود بانک انجام یک ارتقاء سیستم و به صورت خودکار تغییر شماره حساب بانکی خود را عاقلانه خواهد بود که از آنها بخواهید اگر آنها احتمالا می تواند فعال شماره جدید خود را هنگامی که گرد و غبار حل و فصل است.

اجازه ندهید آمازون نقطه اختلاف در حساب بانکی که شما ارتباط خود را از حساب فروشنده و یا دیگری به شما معلق خواهد شد و بدون اطلاع قبلی.

آمازون لایه اضافی از حفاظت

با فعال کردن آمازون 2-SV در خود فروشنده مرکزی حساب شما را از هکرها بسیار دشوار است اگر نه بی اثر است.

این لایه امنیتی اضافی شما نیاز به وارد کردن کد امنیتی گذشته از جزئیات ورود خود را هنگامی که شما به حساب خود وارد شوید.

شما می توانید دریافت کد امنیتی از طریق ایمیل و پیام متنی و یا یک authenticator app از Google است که دانلود به گوشی خود را.

آمازون را تشویق می کند تمام فروشندگان در بازار خود را به فعال کردن 2-SV soonest زمان که آنها می توانید به طوری که آنها می تواند به جلوگیری از هر گونه حملات احتمالی است که ممکن است راه خود را.

در زیر گزیده ای از پیام آمازون فروشنده پشتیبانی:

“ما می دانیم وجود دارد بد بازیگران در خارج وجود دارد و در حالی که من می توانم حدس و گمان در خود انگیزه ما معتقدیم استفاده از 2-SV مهم اقدام امنیتی است که فروشندگان باید فعال کردن و نگه داشتن در جعبه ابزار خود بدون انتظار تا ماه ژوئن 30th, زمانی که آن را تبدیل به یک نیاز است.”

اگر شما در میانهی شب را فعال کنید 2-SV در خود فروشنده مرکزی حساب و در عین حال سر را به کمک و خدمات به مشتریان صفحه را در وب سایت آمازون و مراحل وجود دارد.

برخی از فروشندگان می گویند که ثبت نام کردن روند سریع و ساده است اما برای دیگران این بود کابوس.

تجربه خود را ممکن است متفاوت باشد و به ارزش های.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top