تمدید ذهن خود را: اهمیت تجدید ذهن خود را

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on تمدید ذهن خود را: اهمیت تجدید ذهن خود را

تمدید ذهن خود را: اهمیت تجدید ذهن خود را

[ad_1]

پس از غسل تعمید ما دوباره متولد مسیحیان; بنابراین طرز فکر ما چگونه ما خودمان و سبک زندگی ما تغییر میکند. اهمیت خود را تجدید ذهن اساسی است که یک مسیحی دوباره متولد شده. کتاب مقدس می گوید در روم 12:2 “و نه به این دنیا مطابقت ندارد: اما آنچه از تبدیل تجدید ذهن خود را که شما ممکن است ثابت کند چه [is] که خوب و قابل قبول و کامل را از خداوند است.” این به این معنی از آنجا که ما دوباره متولد مسیحیان ما باید relearn چگونه به فکر می کنم بحث و عمل با تمیزی. تجدید ذهن خود را نه یک وظیفه است که می تواند انجام شود در یک روز هفته و نه ماه. آن را سازگار تلاش و فداکاری را با موفقیت به موفقیت است. قدیمی خود را تبدیل افکار گذشته; بنابراین افکار جدید خود را تبدیل. خود را پیر اقدامات تبدیل به یک چیزی از گذشته است; بنابراین شما شروع به واکنش نشان می دهند به مردم موقعیت و شرایط متفاوت است. این چیزها هستند اظهار داشت: در فیلیپیان 4:8 “سرانجام برادران وجه چیز درست است وجه چیز [are] صادقانه وجه چیز [are] فقط وجه چیز [are] خالص وجه چیز [are] دوست داشتنی وجه چیز [are] از گزارش خوب; اگر [there be] هر فضیلت و اگر [there be] هر گونه ستایش, فکر می کنم در این چیزها.”

اهمیت تجدید ذهن خود را هنگامی که آن را می آید به اعتماد که خدا را مستقیم روزمره خود را راه بسیار حیاتی است. شیطان را در مورد حواس او را پرت شرایط و مردم خود را به تمرکز کردن چیزهایی که خداوند اما کلمه می گوید: “اعتماد به خداوند با تمام قلب خود و نه تکیه بر درک خود را.” تجدید ذهن خود را بدان معنی است شما دیگر نگرانی در مورد چیزهای دنیوی و یا موقعیت هایی که در زندگی رخ می دهد. شما می دانید که خدا خالق همه چیز خواهد شد مراقبت از شما و نگرانی های خود را.

این مهم است که به تجدید ذهن خود را با آنهایی که عشق را در زندگی خود را. برای مثال سال های بسیاری از شما ممکن است بخشش از درد کسی باعث شده در زندگی خود را. هنگامی که شما خود را تجدید ذهن و نه تکیه بر درک خود را به شما خواهد آموخت که به بخشش آن فرد است. اهمیت تجدید ذهن خود را با عشق یکی خواهد بود یکی از پرارزش ترین سفر پس از آن تکمیل شده است. قطعا آن را پنهان کردن احساسات و ناگفته ناامنی به دور است.

اهمیت تجدید ذهن خود را در شرایطی باعث خواهد شد که شما هرگز ترس از هر مایه تاسف است که مشکل رخ می دهد. برای مثال قبل از اینکه من یک مسیحی دوباره متولد شده, من به یاد بیاورید زمانی که من بدون یک کار به مدت چهار ماه. من کار تمام وقت بود دنبال یک موقعیت تمام وقت. من فقط به حال به اندازه کافی پول ذخیره شده است که پوشش صورتحساب من به مدت سه ماه با توجه به امید پیدا کردن یک شغل. متاسفانه من امید موفق نبودند. من شروع به ترس و وحشت با توجه به کمبود مواد غذایی و ترس از دست دادن آپارتمان من. پس از آن بود که من می دانستم که من تا به حال به یاد بگیرند که برای پیدا کردن راه من با خدا, به طوری که او می تواند به طور مستقیم راه من و نیازهای مالی است. من دریافت یک شغل در ماه آینده بود اما کار من بود و نه خوشحال. ظرف شش ماه آینده, من پیدا کردم خودم را در موقعیت دقیق از بیکار بودن اما تفاوت در این بود که ذهن من بود را تمدید کرد. من واقعا معتقدم که خدا را به مراقبت از من هر نیاز فقط به عنوان او می گوید در متی 6:25-34, “من به شما نیست به نگرانی در مورد زندگی خود را. نگران نباشید در مورد داشتن چیزی برای خوردن و نوشیدن و یا پوشیدن. نیست زندگی بیش از غذا و یا لباس ؟ نگاهی به پرندگان در آسمان! آنها نمی گیاه و یا برداشت. آنها حتی نمی ذخیره دانه در انبارها. در عین حال پدر خود را در بهشت طول می کشد مراقبت از آنها. آیا شما به ارزش بیش از پرندگان؟” من می دانستم که خدا به من ارزش بیش از پرندگان; من ماند متمرکز به خود کلمه است. به عنوان یک نتیجه از اعتماد به او و او را فقط به عنوان او وعده داده شده و هرگز به سمت چپ من در یک دوره تلاش.

اهمیت تجدید ذهن خود را آغاز امیدوار کننده سفر از ساختمان ایمان و اعتماد و درک برای هدف خدا برای زندگی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top