تاکید قلو-مامان برای بهره مندی از زندگی مربیگری?

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on تاکید قلو-مامان برای بهره مندی از زندگی مربیگری?

تاکید قلو-مامان برای بهره مندی از زندگی مربیگری?

[ad_1]

Nadya Suleman شده در اخبار از او به هنگام تولد به octuplets در ماه ژانویه است. هنگامی که آن را کشف شد که Nadya بود مادر تنها شش فرزند دیگر این احساسات منتقل شده از هیجان و شادی برای تولد معجزه آسا به خشم و تحقیر. هر چند Nadya شده است بسیار آوازی و باز در مورد چگونه او باردار شد و با هشت نوزادان و به همین دلیل او همیشه مورد نظر را به یک خانواده بزرگ او شده است تحت آتش از منتقدان.

Nadya است مجرد و بیکار و در حال حاضر دریافت برخی کمک های اولیه برای کودکان از دولت است. قریب به اتفاق ادراک است که Nadya شده است غیر مسئولانه و خودخواه به حداقل می گویند. تصمیم او برای تبدیل شدن به تلقیح مصنوعی چندین بار منجر به خانواده ای از 14 است که او در تلاش برای مراقبت از. که لقب “قلو-مادر” است و تنها سوخت این دیدگاه که Nadya یک کودک ساخت دستگاه با توجه به کوچک برای کودکان خود. موشکافی او در تجربه شده است شدید بسیاری از اعتقاد او پرورش داده زیادی نوزادان به منظور جلب توجه و شاید حل بحران پیچیده به شهرت و ثروت.

Nadya رفتار از اواخر کشیده شده توجه و حتی بیشتر. شلیک nannies که داوطلب برای ارائه در سراسر ساعت به مراقبت از کودکان-بدون پرداخت هزینه-به نظر می رسد این اقدامات از کسی که فاقد این توانایی را به مولد گیری. این عمل بیشتر تحکیم اعتقادات است که او نالایق است به ارائه یک محیط سالم برای بسیاری از کودکان بسته او را برای هر نیاز خود را. هر چند Nadya اعتراف کرده “همیشه مایل یک خانواده بزرگ” و “احساس یک جای خالی به عنوان تنها فرزند” او به نظر می رسد را ساخته اند انتخاب کرده اند که ایجاد یک وضعیت با پیامدهای او آماده مسئولیت رسیدگی به. او خانواده اش و دیگران که رسیده به او را تهدید به مرگ دریافت و اخیرا او ون تخریب شد زمانی که صندلی کودک از سقوط از طریق شیشه عقب.

صرف نظر از هر کسی نظر شخصی Nadya همه از فرزندان او سزاوار فرصتی برای مطرح شود و پرورش در محبت ساختار محیط خانه شروع می شود که با یک مادر که قادر است با موفقیت به مراقبت از آنها. تحت انتقاد شدید و عدم درک چگونه است که کسی انتظار موفقیت ؟ در نهایت به نظر می رسد جهان در برابر او ریشه برای به شکست است.

سوال این است که آیا کسی مثل Nadya یک نامزد مناسب برای بهره مندی از زندگی مربیگری? پس عمر مربیگری مراکز در ارزیابی از آنچه که واقعا می خواهد از زندگی, شناسایی مناسب اهداف و ایجاد استراتژی برای عملی کردن این اهداف و سپس بله Nadya قطعا یک نامزد. یک مربی حرفه ای است و همچنین پشتیبانی و یک راهنمای که تسهیل تغییر و به طور مستمر ارائه می دهد انگیزه در طول راه. Nadya قطعا می تواند از مزایای این نوع از تعامل مثبت که به نظر می رسد فاقد این روز است.

با این حال مربیگری است که طراحی شده است برای تشخیص و یا درمان هر بیماری های روانی یا عاطفی نتیجه Nadya همچنین می تواند از بهره مند شوند به دنبال کمک یک روان, بهداشت حرفه ای. خبر خوب این است که او می تواند در رابطه با یک مربی زندگی و یک درمانگر. با انجام این کار, او پس از آن قادر به مرتب کردن بر اساس از طریق مسائل از گذشته او در حالی که کارآمد توزیع زمان و انرژی برای رسیدن به آنچه که مهم ترین را به او در حال حاضر و در آینده است.

وجود دارد خیلی بیشتر در معرض خطر از اینکه هر گونه نظرات Nadya درست یا غلط هستند. آنچه که باید مهم ترین این است که چگونه به منظور توسعه یک تاثیر مثبت در زندگی کسانی که کودکان به طوری که آنها قادر به رشد به اعضای مولد جامعه است. امیدوارم Nadya و فرزندان او خواهد بود قادر به ایجاد یک زندگی که در آن همه آنها با موفقیت می تواند رشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top