بچه ها و تلفن های همراه

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on بچه ها و تلفن های همراه

بچه ها و تلفن های همراه

[ad_1]

به عنوان پدر و مادر شما ممکن است خرید کودک خود را از تلفن همراه به عنوان وسیله ای برای حفاظت به طوری که جوانی خود را هرگز گرفتار شود در جایی بدون سوار و یا همیشه می تواند تماس های صفحه اصلی را بررسی کنید. آنچه که شما ممکن است آگاه از خطرات است که تلفن های همراه می تواند باعث. با توجه به اتصال به اینترنت در دسترس بر روی اکثر تلفن های همراه بچه های خود را می تواند تبدیل به هدف قلدر و sex شکارچیان.

آمار نشان می دهد که حدود دو سوم از ایالات متحده کودکان بین سنین 10 و 19 به تلفن های همراه. در دیگر نقاط جهان سرعت است و حتی بالاتر است. در ژاپن به عنوان مثال بیش از 80 درصد از دانش آموزان دبیرستانی و 25 درصد از دانش آموزان تا به حال تلفن های همراه. بریتانیا و اسکاندیناوی نیز نرخ بالایی از کودکان با تلفن های همراه. این کشورهای دیگر هستند که در آن بسیاری از آمار نگران کننده در حال آمدن از.

ژاپنی دفتر هیئت دولت بررسی, نوجوانان با تلفن های همراه و 37 درصد از مردان و 30 درصد از زنان تا به حال دیده سایتهای دوستیابی. این سایت تا به حال منجر به برخی از دختران ناخواسته روابط جنسی با مردان که آنها را ملاقات کرد از طریق این سایت.

یکی دیگر از خطر با جدیدتر تلفن های همراه با قابلیت به اشتراک گذاری عکس ها و فیلم های گرفته شده با تلفن همراه است که می تواند به این معنی نیست که فقط با فشار دادن دکمه های اشتباه خود را فرزند عکس, شماره تلفن و آدرس پست الکترونیکی را می توان به شخص اشتباه است. شما همچنین می توانید دانلود تصاویر از تلفن همراه و محل آنها را بر روی شبکه جهانی وب برای همه برای دیدن. است که چرا برخی از مدارس را ممنوع اعلام کرد تلفن های همراه از مناطق محدود شده است مانند اتاق های قفل برای جلوگیری از تصاویر نامناسب بودن گرفته شده است. و همچنین تصاویری که فرزند شما ممکن است ارسال از تلفن همراه خود را, آنها همچنین قادر به مشاهده مواد نامناسب و دور از خانه و شما ممکن است می دانم که هیچ چیزی در مورد آن.

مشکل دیگر با تلفن های همراه است که آنها در گوشی های. و همچنین ارسال و بچه, تصاویر شکارچیان جنسی نیز می توانید با آنها تماس بگیرید از طریق شماره تلفن همراه خود را به ترتیب یک جلسه زمانی که بچه ها در حال خارج پدر و مادر خود را کنترل کنید. اکثر تلفن های همراه دارای caller ID که به معنی لحظه ای که کودک شما مخاطبین این فرد است شماره تلفن همراه خود را.

و همچنین به عنوان شکارچیان جنسی, قلدر نیز با استفاده از تلفن های همراه به آزار و اذیت بچه های دیگر. این تبدیل به یک مشکل عمده در بریتانیا که در آن 16 درصد از افراد جوان می گویند که آنها را دریافت کرده ام, تهدید, پیام های متنی و همچنین 7 درصد است که می گویند که آنها شده اند مورد آزار و اذیت در chat-rooms. یکی دیگر از 4 درصد ادعا کرد که اذیت می شود از طریق پست الکترونیکی. اگر فرزند خود را قربانی چنین آزار و اذیت, بررسی خود را با ارائه دهنده بی سیم در مورد گرفتن شماره تلفن تغییر کرده است.

مشکل دیگر با تلفن های همراه است که این گوشی مجهز به موقعیت جغرافیایی سیستم به طوری که dispatchers در 911 می تواند با دقت اشاره کردن محل تلفن در مواقع اضطراری است. در حالی که این سیستم ردیابی قرار است به امن است ؟ اگر شخص اشتباه شده چگونه او می توانید کودک خود را در هر کجا که هستند.

چندین اقداماتی که شما می توانید به محافظت از کودکان خود را. اول شما باید در مورد وضعیت آنها توضیح دهد که آنها هرگز نباید پیام های متنی را به هر کسی که آنها نمی دانند که شخصا. اگر آنها هنوز هم باقی بماند در ارسال پیامک در هر تجارت خود را در حال حاضر برنامه ریزی برای یک سیم کارت اعتباری با یک مقدار محدود از دقیقه. با کمتر دقیقه, کودک شما تصمیم می گیرید به صحبت کردن در تلفن و یا متن. پس از پیام کوتاه است که معمولا گران تر کودک شما احتمالا رفتن به فقط صحبت کردن در تلفن همراه خود, که همان چیزی است که شما تا به حال در اصل برنامه ریزی شده برای آنها را به انجام این کار در وهله اول.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top