برخورد با مشکلات رایج ویندوز کامپیوتر به منظور بهبود بهره وری

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on برخورد با مشکلات رایج ویندوز کامپیوتر به منظور بهبود بهره وری

برخورد با مشکلات رایج ویندوز کامپیوتر به منظور بهبود بهره وری

[ad_1]

اگر شما بر روی کامپیوتر خود را به دریافت بیشتر از کار خود را انجام داده و سپس شما را در درک چگونه نا امید کننده حتی کوچکترین مسائل مربوط به کامپیوتر می بود. یکی از بهترین راه برای تضمین این که کامپیوتر شما عملکرد کارآمد و قابل اعتماد است که با حداقل آموزش به حل مشکلات مشترک. وجود دارد تعدادی از ویندوز PC مشکلات است که می تواند به راحتی حل شود شما را به لذت بخش عملکرد و آنها عبارتند از:

آهسته کامپیوتر – آن است که یکی از شایع ترین مشکلات در میان کاربران ویندوز. قبل از توجه به خود را جایگزین PC در نظر گرفتن دلایل کاهش سرعت. برخی از دلایل آن عبارتند از خراب رجیستری غیر ضروری برنامه های نرم افزارهای جاسوسی و تکه تکه داده است. شما به راحتی می توانید سرعت خود را به عقب با از بین بردن برنامه های شما هرگز استفاده و یا بستن آنها را هنگامی که شما انجام می شود با استفاده از آنها. شما همچنین می توانید برنامه های کاربردی ویندوز برای تمیز کردن رجیستری و اجرای disk defragmenter.

کامپیوتر انجماد – ویروس ها معمولا در پشت این موضوع است. عفونت های مخرب در حال افزایش است که منجر به انجماد. کامپیوتر سخت افزار نیز می تواند منجر به مشکل است. مراقب باشید در هنگام کلیک کردن بر روی لینک شما با آن آشنا نیست و یا مشکوک به دنبال لینک کلیک کنید برای جلوگیری از ویروس ها. نصب ضد نرم افزارهای جاسوسی و آنتی ویروس و اطمینان از آن است که همیشه به روز شد. این نیز مفید است برای بررسی سخت افزار درایور برای نسخه های به روز شده و نصب قطعات به تازگی نصب شده است اگر شما گمان می برند این مشکل مربوط به سخت افزار.

به نوبه خود غیر منتظره آف – اگر شما در حفظ و تجربه غیر منتظره کامپیوتر, نوبت, آف, شما می توانید از بد اتصالات کابل منبع تغذیه ناکافی یا ناقص باتری. هنگامی که کامپیوتر خود را تبدار آن نیز به احتمال زیاد به تعطیل و پس از آن می تواند سرد است. ضرب و شتم مشکل با تضمین کابل متصل به درستی و چک کردن فن به طور منظم بنابراین شما می توانید گرد و غبار و پاک کردن به عنوان مناسب. اگر شما با استفاده از یک لپ تاپ شما ممکن است بخواهید برای بررسی باتری; وخامت بیش از زمان اجتناب ناپذیر است و ممکن است زمان برای آن جایگزین شده است.

وب سایت چاپ نتواند – شما ممکن است در مواجهه با نیاز به چاپ اسناد از وب تنها برای پیدا کردن که کامپیوتر خود را نمی خواهد چاپ. این می تواند به این دلیل که سند شما در حال تلاش برای چاپ با رمز محافظت شده است از این رو ساخت آن را چاپ نیست و یا از آن می شود که شما باید روشن pop-up blocker. این امر می تواند یک ایده خوب اجازه می دهد تا به طور موقت پاپ آپ و شما همچنین می توانید پیدا کردن برنامه های مشروع برای شکستن کد در اسناد و مدارک که در حال محافظت می شود.

صداهای عجیب و غریب – آنها می تواند لرزش و یا buzzes. آنها معمولا به عنوان یک نتیجه از شکست یا شکست سخت افزار. برق جزء مشکلات ممکن است باعث ناله سر و صدا در حالی که عدم تهویه می تواند باعث وزوز صداهای. در نظر بگیرید تمیز کردن فن و فیلتر کردن هر گونه گرد و غبار و اطمینان از ورودی های هوای آزاد هستند. در برخی از موارد شما ممکن است نیاز به حذف و نصب مجدد درایور صدا و یا جایگزینی صدا کارت.

مشکلات گرفتن آنلاین – شبکه misconfigurations نرم افزار و سخت افزار روتر اشتباهات نادرست آدرس IP سرویس دهنده پوشیدگی و فایروال نرم افزار می توانید همه مسئول این کار است. بررسی تمام عناصر آن ماده از جمله شبکه شما وضعیت اتصال بنابراین شما می توانید راه اندازی مجدد روتر در صورت لزوم تماس بگیرید و یا ISP خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top