با کیفیت بالا IP ضبط تماس قطاری ارتباطات با کیفیت صدای برتر

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on با کیفیت بالا IP ضبط تماس قطاری ارتباطات با کیفیت صدای برتر

با کیفیت بالا IP ضبط تماس قطاری ارتباطات با کیفیت صدای برتر

[ad_1]

به تازگی VoIP تماس ضبط و VoIP با کیفیت بالا خدمات تلفن همراه اعلام کرد که آنها پیوستن به نیروهای خود را برای ارائه با کیفیت بالا IP ضبط تماس. این فیلم جدید با کیفیت بالا تلفن VoIP ارائه می دهد پایان دادن به کاربران نهایی خود را در اثبات این که تلفن VoIP قادر به پشتیبانی از نیازهای خود را نه تنها در راحتی و قیمت اما با کیفیت بالاتر ارتباط صوتی. با اضافه کردن توانایی برای ضبط این کیفیت بالاتر ارتباطات بسته کامل است که در حال حاضر در دسترس است.

پس از آزادی از خدمات تلفن اینترنتی شماره یک کاربر شکایت شده است و اطراف آن صدای با کیفیت. چند صنعت پیشرو VoIP فروشندگان سخت افزار را در بر داشت یک راه برای حل این مسئله با ترکیب این کدک G. 722 به خود VoIP تلفن. اگر کیفیت صدا بهبود یافته است با کدک های G. 722, پس خواهد بود که صدای ضبط شده با هر IP راه حل ضبط مکالمه و یا بسیاری از فرض. خوب واقعیت این است که اکثر IP راه حل ضبط تماس نمی پشتیبانی از کدک های G. 722 نشده و در نتیجه این تماس ها به سادگی قابل ضبط بر روی راه حل های آن. به تازگی اعلام شد که یک تماس را ضبط می کند پشتیبانی از کدک های G. 722 است و در حال حاضر قادر به ارائه با کیفیت بالا تماس-ضبط ارائه مزایای بسیاری را ارائه می کند و به کاربر نهایی.

با موفقیت در دستیابی به قابلیت همکاری با کدک های G. 722, این IP منحصر به فرد ضبط تماس راه حل این است که قادر به ارائه با کیفیت بالا ضبط تماس با جدید صوتی استاندارد داخلی PBX ارتباط است. این به این معنی است که تنها IP تماس راه حل های سازگار با کدک G. 722 می تواند کار به طور موثر با جدید سیسکو متحد مدیر ارتباطات نسل بعدی گوشی های سیسکو و جدید Polycom گوشی های. اگر تماس-ضبط راه حل سازگار با G. 722, تماس های ذکر شده خواهد شد به عنوان “خالی” به این معنی که راه حل این است که قادر به ضبط تماس. به عنوان نسل بعدی تلفن های VoIP تبدیل شدن به استاندارد بیشتر و بیشتر تماس ها از رفتن به ذکر شده به عنوان “خالی” و رضایت کاربر را با خدمات خود را در حال رفتن به شدت کاهش است. مگر اینکه خود تماس بگیرید راه حل این است که قادر به پیش بینی این تغییر و عمل در حال حاضر برای تبدیل شدن به سازگار با کدک G. 722.

یکی دیگر آشکار جوشیدن از کیفیت بالا ضبط تماس است که آن را قادر می سازد راحت و کاربر پسند بالاتر از ضبط صوتی را قادر می سازد از دیگر برنامه های شخص ثالث که انجام word-لکه بینی انطباق چک کردن و تماس با مرکز تضمین کیفیت کار بهتر بدون نیاز به یک بزرگتر MP3 زیرا این تماس های تلفنی ضبط در همان کیفیت فشرده سازی همانطور که قبلا IP ضبط تماس. به عبارت دیگر شما می توانید از کیفیت بهبود کیفیت بالا ضبط تماس و بدون اضافه کردن هر گونه ذخیره سازی اضافی کابوس.

و در نهایت ثابت شده است که این کدک G. 722 را قادر می سازد مکالمات VoIP به طور واضح تر از سنتی به دیجیتال خط/PSTN تماس. این فراهم می کند سطح دیگری از تمایز در برابر خط دیجیتال (PBX) راه حل و یا گلدان سنتی مکالمات. پس از شماره یک انتقاد از VoIP شده است صدای با کیفیت این یک پیروزی بزرگ برای VoIP میباشد. نه تنها آنها در حال حاضر قادر به ارائه خدمات با کیفیت بالاتر ارتباط صوتی از آنچه قبلا موجود در بازار VoIP آنها در حال حاضر قادر به ارائه حتی با کیفیت بالاتر از تلفن های سنتی سیستم های از بین بردن است که آخرین و نهایی مانع برای تبدیل به تلفن VoIP.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top