بالا 10 شغل استراتژی برای فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on بالا 10 شغل استراتژی برای فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر

بالا 10 شغل استراتژی برای فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر

[ad_1]

وقتی فارغ التحصیلی جشن به پایان رسید بسیاری از فارغ التحصیلان اخیر باید در نظر آنچه را که آنها در حال رفتن به انجام با زندگی خود را. وقتی که من شروع به صحبت با دانش آموزان و فارغ التحصیلان رشته های دیگر را از دیگر موسسات وضوح آنچه را که آنها قصد انجام پس از کالج زندگی تیره در بهترین حالت. با کمال تعجب اکثر فارغ التحصیل از سالمندان آیا هر ایده از آنچه آنها را به انجام.

شاید آن است که نسل به دلیل Millennials باید یک چشم انداز متفاوت از متولدین. در آخرین کار استراتژی کتاب, من همراه با من همکاری نویسنده ویلیام بیلی تحقیق این مشکل و پیدا قطع بزرگ بین آنچه که سازمان مورد نظر از کارکنان بالقوه و چه امروز کارجویان انتظار از کارفرمایان. این مقاله به بررسی 10 کار جدید استراتژی برای فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر در چگونه برای افزایش موفقیت خود را در اشتغال است.

چشم انداز اقتصادی

اقتصادی تصویر باید به فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر برخی از امید است. به گفته های اخیر انجمن ملی کالج ها و کارفرمایان بالا مدرک کارشناسی خواهد بود که در بالاترین تقاضا شد و مدیریت کسب و کار و مدیریت. از 169 بررسی کارفرمایان 86 اظهار داشت: آنها در نظر گرفته شده برای استخدام فارغ التحصیلان این رشته.

در دانشگاه های دیگر اشتغال مطالعه توسط CareerBuilder.com و 74 درصد از کارفرمایان برنامه ریزی برای استخدام بیشتر فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر در این سال (تا از 67 درصد از 2016). نیمی از این کارفرمایان برنامه ریزی برای ارائه فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر پرداخت بالاتر نسبت به سال گذشته; 39 درصد از این بررسی کارفرمایان شروع به فارغ التحصیلان اخیر با 50.000 دلار یا بیشتر (در مقایسه با 27 درصد در سال 2017).

مهمترین و به دنبال پس از رشته های اصلی برای این کارفرمایان بودند از: کسب و کار (30%) مهندسی (26%) کامپیوتر و علوم اطلاعات (23%) مهندسی (16%) و ارتباطات فن آوری (13%) ریاضیات/آمار (11%) و ساخت و ساز و معاملات (11%), و بهداشت حرفه ای/مربوط به علوم بالینی (10%). با مثبت این کار چشم انداز فارغ التحصیلان نمی توانیم برای استراحت به دلیل مستمر تغییرات در بازار کار.

کار جدید استراتژی

فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر باید خود را افزایش و کار استراتژی است. در محیط رقابتی امروز گرفتن یک کار در یک عمده آسان نیست. در واقع با تجربه تر و مسن تر به کارگران در حال حاضر رقابت برای ورود به سطح شغل.

شرکت ها بیشتر خواستار توجه به مازاد از چاشنی و استعداد های جوان قبل از آنها. با توجه به سیاست های اقتصادی, موسسه, یک در هشت دانشگاه فارغ التحصیلی کلاس 2016 شد زیر استخدام. Underemployed مربوط به آن دسته از افراد در کالج تحصیل نیروی کار که در حال انجام کارهایی که نمی نیاز به یک مدرک دانشگاهی یا نه در نظر گرفته شده است.

با که گفت, کسانی که بیکار افراد ترجیح می دهند به کار در رشته خود را تمام وقت. در دفتر شهر نیویورک حسابرسی 2016 مطالعه در بر داشت که توسط 2014, Millennials ساخت بودند حدود 20 درصد کمتر در شرایط واقعی از آنچه که نسل های قدیمی تر ساخته شده در طول سال برای اولین بار در نیروی کار. بنابراین فارغ التحصیلان اخیر نمی تواند به سوء تفاهم و بازار کار.

پیتر Cappelli نویسنده چرا مردم خوب نمی توانید شغلاشاره می کند که ماهیت بی فاعل اشتغال فعلی روند: “مانند جایگزینی بخشی از نیازهای شغلی باید بسیار دقیق مشخصات. کار نامزدها باید آنها کاملا مناسب و یا کار نخواهد بود پر و کسب و کار نمی تواند کار کند.”

در مازاد بازار با تعداد زیادی از نامزدهای بالقوه کارکنان می تواند ضربه زننده است. هنگامی که یک لیست از متقاضیان آینده نگر می کند مورد نیاز بسیاری از بار این موقعیت چپ پر نشده. متاسفانه بسیاری از جویندگان کار را نمی نمیفهمد این واقعیت است. در عین حال لود شده با نگرش درست و خوب کار استراتژی های اخیر فارغ التحصیلان می تواند اطمینان خود را از موفقیت بهتر در این بازار کار است. در زیر 2017 کار استراتژی برای بیشتر کاریابی:

  1. دارای یک شخصیت خوب است که باعث می شود شما یک فرد جذاب است.

  2. اتصال خود را به شغل ایده آل خود را با علاقه و مهارت/توانایی ها و ارزش/سیستم باور است.

  3. ساخت موثر نام تجاری شخصی, جمله های آنلاین شخصیت های متصل به LinkedIn.com و مهم شبکه های آنلاین.

  4. دنبال آموزش های اضافی و گواهینامه (یعنی گوگل, بازاریابی دیجیتال, گواهینامه) که شما را جدا از رقابت است.

  5. استفاده روزانه مثبت خود تصدیق در مورد مهارت ها و توانایی های خود را به نگه داشتن سطح انرژی مثبت.

  6. ساخت باور نکردنی حرفه ای شبکه برای شناسایی فرصت های شغلی.

  7. یاد بگیرند که چگونه به دنبال بحرانی مشاوره و مربیگری اما توسعه ظرفیت از آن استفاده کنید.

  8. توسعه یک سوال نگرش در مورد زندگی به ترویج حل مشکل است.

  9. شبکه با کارشناسان موضوع ماده رهبران صنعت و مردم بسیار موفق خود را برای افزایش فرصت های شغلی.

  10. هدف مورد نظر از مواضع و اعمال می شود به صورت دوره ای (روزانه, هفتگی, و غیره.) به طوری که شما به طور فعال درگیر در اشتغال جدید.

نتيجه گيری

در اقتصاد دشوار امروز فارغ التحصیلان دانشگاه باید قاطعانه تر با وجود پیش بینی مثبت برای اشتغال است. گرفتن یک کار آسان نیست. این مقاله نشان داد که چگونه فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر افزایش می دهد شانس خود را از بودن استخدام با 10 کار جدید استراتژی. در واقع بسیاری از Millennials روبرو خواهد شد کارفرمایان آینده است که دارای یک تنوع از گزینه های شغلی برای پر کردن یک موقعیت شغلی.

افرادی که درک طرز فکر جدید از کارفرمایان فعلی خواهد شد که شانس بهتری برای موفقیت مرور اشتغال مین های زمینی. در عین حال زرنگ و دانا کارجو درک این اشتغال تغییرات و اصلاحات لازم را به او/او را شخصی با نام تجاری جذاب به کارفرمایان بالقوه. اگر افراد می خواهند به موثر تر در شکار فرصت های شغلی برای سال 2017, آنها می توانند با استفاده از این کار استراتژی برای حرکت آینده چالش های حرفه ای.

© 2017 توسط Daryl D. سبز

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top