اینترنت ماهواره ای

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on اینترنت ماهواره ای

اینترنت ماهواره ای

[ad_1]

اینترنت ماهواره ای یک فن آوری فراهم می کند که اینترنت با سرعت بالا خدمات به مصرف کنندگان با استفاده از ارتباطات ماهواره که در مدار بالای زمین است. این نوع از اتصال به اینترنت است که به سادگی سیستم است که در آن بالادست (خروجی) و پایین دستی (ورودی) اطلاعات فرستاده شده از ماهواره و وارد در هر دو دسکتاپ و یا لپ تاپ کامپیوتر مشترک برای این نوع از خدمات اینترنت نیاز به یک بشقاب ماهواره ای و آنتن و فرستنده و گیرنده (مودم) است که در عمل در مایکروویو بخشی از طیف رادیویی. مشترک کامپیوتر, پخش درخواست به یک بشقاب ماهواره ای و آنتن از طریق مودم. ظرف آنتن سپس می فرستد و دریافت سیگنال از ماهواره در مدار بالاتر از خط استوا است. این بشقاب های ماهواره ای باید حفظ یک دید واضح و روشنی از آسمان جنوب آن است که اگر در واقع در ایالات متحده است.

مردم که زندگی در مناطق روستایی که در آن Digital Subscriber Line (DSL) و کابل مودم اتصالات در دسترس نیست نامزدها برای سرویس های ماهواره ای. آن را نیز تبدیل شدن به طور فزاینده ای جایگزین عملی برای مشترکان شهری نیز که در نیاز از اینترنت با سرعت بالا با توجه به پیشرفت های فن آوری. یک ماهواره نصب و راه اندازی و حتی کار خواهد کرد که در آن یکی از اساسی ترین خدمات مانند برق وجود ندارد. زمانی که کاربر دارای یک ژنراتور یا باتری منبع تغذیه است که می تواند تولید برق مورد نیاز برای یک کامپیوتر رومیزی سیستم به عملکرد دو طرفه سرویس های ماهواره ای موفق خواهد بود. دو طرفه اینترنت ماهواره ای گزینه را دور می زند dial-up فرایند شبیه یک کابل از مودم اتصال به اینترنت. در این مورد یک فایروال یک ضرورت است به محافظت در برابر تلاش های هک.

اینترنت ماهواره ای برای اتصال به شبکه اینترنت برای مرور وب و برای دانلود انواع فایل های. آن را با موفقیت می توانید دانلود تصاویر فایل های صوتی و کلیپ های ویدئویی. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد در رابطه با بازی های رایانه ای آنلاین. برای توسعه دهندگان وب سرویس های ماهواره ای می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آپلود فایل به سرور که میزبان وب سایت. این نوع از اتصال به اینترنت ارائه می دهد به اندازه کافی پهنای باند اجازه می دهد تا یک مشترک به شرکت در فعالیت های متعدد در اینترنت بدون داشتن مسائل مربوط به اتصال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top