اینترنت اشیاء (IoT): شخصی و استفاده از نرم افزار

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on اینترنت اشیاء (IoT): شخصی و استفاده از نرم افزار

اینترنت اشیاء (IoT): شخصی و استفاده از نرم افزار

[ad_1]

فقط تصور کنید اگر شما می توانید نظارت و کنترل خود را درب گاراژ از راه دور بر روی تلفن خود را در نتیجه حصول اطمینان از صلح و آرامش خود را از ذهن و یا تصور کنید که شما می توانید خانه خود ترموستات 10 دقیقه قبل از رسیدن به خانه و یا خود را در ماشین لباسشویی می تواند شما را به یک پیام متنی هنگامی که لباس خود را شسته و آماده قرار داده شده در خشک کن. اینترنت از چیزهایی که برنامه های کاربردی ساخته شده است که همه این تصورات به واقعیت است.

اینترنت از چیزهایی که تبدیل به یک شعار در سال های اخیر است. اصطلاح “اینترنت اشیاء” برای اولین بار ابداع شده توسط کوین اشتون در سال 1999 برای توصیف یک سیستم که در آن یک کامپیوتر است که قادر به جمع آوری داده ها از جهان فیزیکی از طریق سنسورهای بدون هیچ گونه دخالت انسان. امروز IoT است که مراجعه کننده از نظر ارائه اینترنت اتصال به دستگاه های فیزیکی ما را قادر می سازد برای نظارت و کنترل آنها. این مقاله با تمرکز بر چگونه IoT می تواند به نفع شخصی و استفاده در منزل.

در اینترنت از چیزهایی که پارادایم دستگاه با سنسورهای متصل به اینترنت است. این دستگاه نیاز نیست که ساخته شده در Wi-Fi پشتیبانی برای اتصال به یک روتر بی سیم به عنوان شما انتظار می رود برای یک تلفن هوشمند و یا یک قرص است. آنها می توانند با استفاده از پروتکل های مختلف مانند بلوتوث LE, ZigBee, Z-wave و یا Wi-Fi برای برقراری ارتباط با یک دروازه. دروازه ورود می توانید از این پروتکل های رادیویی برای برقراری ارتباط با دستگاه در یک پایان و قلاب به خانه اینترنت روتر در انتهای دیگر. یکی از این دروازه یا توپی به نام “Revolv” بود که به نمایش در CES 2014. استفاده از کم قدرت فرستنده و گیرنده رادیویی در نتیجه در طولانی تر کردن عمر باتری برای باتری دستگاه های مانند آشکارسازهای دود و ترموستات.

داده است که گرفته شده توسط این دستگاه ها آپلود به ابر. ابر پنهان Z-Wave, ZigBee, Wi-Fi و پروتکل های دیگر از این کاربر نرم افزار. هر محصول با استفاده از هر یک از این پروتکل ها را می توان در همان گوشی های هوشمند; بنابراین به نوبه خود باعث می شود ناهمگن صفحه اصلی شبکه یک واقعیت است. هر یک از این دستگاه را می توان منحصر به فرد شناسایی شده در ابر. یک تلفن هوشمند نرم افزار و یا برنامه تحت وب می تواند دسترسی به این دستگاه داده و همچنین ارسال فرمان به هر یک از این دستگاه ها. لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی و یخچال و فریزر, مایکروویو, دستگاه های تهویه مطبوع ، و همچنین به عنوان دستگاه های ساده مثل نور لامپ در نتیجه می توان تحت نظارت و کنترل می شود. این می تواند در نتیجه بهتر در صفحه اصلی و مدیریت انرژی.

این فقط گوشه ای از اینترنت از چیزهایی که در زمینه شخصی و استفاده است. IoT محصولات را می توان مورد استفاده برای ایجاد یک صفحه اصلی سیستم مانیتورینگ برای کودکان و افراد مسن. پزشک می تواند نظارت بر بیماران در خانه های خود و در نتیجه کاهش هزینه های بستری. بی پایان وجود دارد برنامه های کاربردی ممکن است از IoT که می تواند در بهبود زندگی ما و کمک به ما در مدیریت خودمان و خانه های ما بیشتر به طور موثر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top