انضباط مهم ترین کلید موفقیت در فروش

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on انضباط مهم ترین کلید موفقیت در فروش

انضباط مهم ترین کلید موفقیت در فروش

[ad_1]

قدرت انضباط در فروش هرگز نباید دست کم گرفت به دلیل آن است که احتمالا مهم ترین کیفیت شما را پیدا خواهد کرد در هر فروش موفق و حرفه ای. هیچ کس دوست دارد خسته کننده و یا کارهای دشوار در فروش, اما آنها به طور معمول تنها راه برای ما برای رسیدن به جایزه بزرگتر در انتهای کار سخت است.

رفتاری تغییر

خود نظم و انضباط در فروش بیشتر در مورد انجام آنچه شما نمی خواهید به انجام به جای انجام آنچه شما می خواهم به انجام. همه ترجیح به تماس مشتاق مشتریان که آماده هستند و انتظار با کارت های اعتباری خود را به جای تماس سرد غریبه کامل است. راز فروش موفق است که به شکل عادت گرفتن چیزهای سخت از راه اول و اگر شما قادر به انجام این کار با موفقیت دو چیز اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه:

1. شما خواهد بود بسیار موفق تر در زندگی حرفه ای خود را و یا کسب و کار

2. شما احساس خیلی بهتری در مورد خودتان و اعتماد به نفس خود را رشد خواهد کرد

عاطفی و انضباط

به نظر من یکی از بزرگترین دلایل چرا مردم موفق در فروش خواهد بود به دلیل کمبود عاطفی نظم و انضباط و یا هوش هیجانی است. توانایی کنترل احساسات خود را در فروش واقعا می تواند تفاوت بین بودن در 5 درصد بالا و پایین 20% پس از آن را به خوبی به انجام یک کمی از کار در این منطقه است. برخی از مردم ممکن است فکر می کنم که شما نمی توانید تغییر دهید و احساسات خود را, اما من واقعا مخالف با این نظریه. در واقع من حتی نمی فکر می کنم ما نیاز به تغییر احساسات ما آن را بسیار بیشتر از یک مورد از “مدیریت” آنها را. ما نیاز به دانستن زمانی که برای متوقف کردن خودمان را از بودن بیش از حد لجوج با مشتری و سعی کنید و آنها را به عنوان مقدار فضا برای بیان ایده های خود را به عنوان امکان پذیر است. می توان آن را سخت به بلع در زمان اما آن را قطعا به ارمغان بیاورد پاداش در دراز مدت.

وظیفه اولویت بندی

آن را بسیار در آنچه شما انجام دهد; آن را هنگامی که شما آن را انجام دهد. همیشه وجود خواهد داشت وظایف از اهمیت بیشتر است که درآمد ژنراتور و دیگر وظایف است که می تواند با تاخیر و یا واگذار. برایان تریسی یک کتاب فوق العاده در مورد غذا خوردن یک قورباغه یا چیزی در امتداد آن خطوط. خوردن قورباغه نماد ایده برای خلاص شدن از وظایف دشوار اولین چیزی که در روز به جای به طور مداوم به تعویق انداختن آنها را به یک نقطه که در آن آنها احتمالا هرگز انجام می شود.همه در همه ،

بلوک های ساختمان از کنترل خود

من فکر نمی کنم آن را واقع بینانه برای یک فرد برای توسعه قدرت فوق العاده خود نظم و انضباط یک شبه و بنابراین بهترین راه حل این است که برای اجرای آن به تدریج در طول یک دوره از زمان. تحقیقات اغلب متحده که در آن طول می کشد بین 21 و 30 روز به منظور توسعه یک عادت جدید. من شخصا معتقدم که این متفاوت است از فرد به فرد. برخی از مردم در حال حاضر آورده شده است از پدر و مادر خود را با یک عنصر قوی تر از خود-نظم و انضباط در حالی که دیگران اجازه داده شده خیلی بیشتر و انعطاف پذیری. تنظیم اهداف دست یافتنی است یک راه عالی برای رسیدن به سطوح بالاتری از نظم و انضباط از آنجا که هر مرحله از راه است که مانند یک پیروزی را در خود دارد.

بالا بردن انتظارات خود را

گاهی اوقات آن را یک ایده خوب برای بالا بردن انتظارات خود را اگر شما می خواهید افزایش سطح خود را از خود نظم و انضباط. آنها دو عنصر است که به سادگی هم به عنوان یکی باید ماشه دیگر. اگر شما می خواهید خود را برای افزایش سطح درآمد در فروش آن را تقریبا به طور قطع شامل افزایش سطح خود-نظم و انضباط به منظور رسیدن به این هدف.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top