افزایش کسب و کار کوچک با QuickBooks Enterprise میزبانی وب راه حل های

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on افزایش کسب و کار کوچک با QuickBooks Enterprise میزبانی وب راه حل های

افزایش کسب و کار کوچک با QuickBooks Enterprise میزبانی وب راه حل های

[ad_1]

جهان به خودی خود کامل است از یک شروع جدید به عنوان هر کس مشتاق به شروع سرمایه گذاری خود که در آن آنها می توانند با مشتریان درآمده است. از بسیاری از تازه شروع کسب و کار تعداد بسیار کمی رو به افزایش خدمات یا محصولات خود را در بازار با موفقیت. پس از آن چه اتفاقی می افتد با دیگر اعداد از شروع یو پی اس? متاسفانه آنها شکست در مصرف آن به پایان رسیده است. و کاملا واضح دلایل کمبود خوب استراتژی های کسب و کار و یا سیستم عامل است که می تواند پایدار خدمات به عنوان باطن پشتیبانی می کند.

هر چند بسیاری از مقیاس کوچک سازمان را با موفقیت به انتظارنشسته بودند با پرشین دسکتاپ محصولات که سازگار ارائه خدمات به کسب و کار. این یکی از بهترین حسابداری و نرم افزار مالی است که در حال استفاده توسط میلیون ها نفر از کسب و کار به مقیاس رشد خود را در بازار است. آن را نیز به شدت توصیه می شود توسط حسابداران خبره و مالی مشاوران بنابراین به غنی سازی مالی خود را و فعالیت های آماده سازی دقیق حساب برای جلوگیری از بیشتر مشکلات است. اما همانطور که می دانیم همه چیز را که ما معمولا در تضاد با همه چیز که ما می تواند داشته باشد. سازمان هایی که در حال حاضر کار با حسابداری QuickBooks نسخه های دسکتاپ نیز می تواند خود را افزایش قابل دسترسی در بازار با یکپارچه سازی با QB شرکت در ابر.

دلیل اصلی این است که بسیاری از مقیاس کوچک کسب و کار زیر را قدم به قدم از شرکت های بزرگ اجازه می دهد پرشین میزبانی در کسب و کار خود است بسیاری از. به عنوان پرشین شرکت های ارائه آسان به استفاده از داشبورد به کاربران آن به طور مشابه QB شرکت های میزبانی وب ارائه می دهد سفارشی محیط زیست به طور یکسان امکانات به کاربران آن است. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مزایای استفاده از فعال کردن ابر مبتنی بر راه حل های میزبانی در کسب و کار شما. برخی از مزایای عمده زیر شرح داده شده:

 1. سهولت دسترسی: ابر فن آوری را قادر می سازد از طریق میزبانی وب به شما اجازه دسترسی به یک فایل حتی زمانی که خود را با دیگر اعضای تیم در حال کار بر روی آن و در نتیجه کمک می کند تا شما را به کار در همکاری. در QuickBooks نسخه های دسکتاپ کاربران سخت برای دسترسی به یک فایل به تنهایی.
 2. ماشین پسند راه حل: کاربران لزوما نیاز به دسترسی به داده ها از طریق یک دستگاه به جای آن می توانید با استفاده از هر دستگاه از جمله گوشی های هوشمند و لپ تاپ و دسکتاپ یا تبلت برای دسترسی به داده ها.
 3. کمتر اطلاعات خطرات: کاربران لازم نیست به نگرانی در مورد بلایای طبیعی مانند دیسک تصادف از دست دادن داده ها یا فایل های خراب به عنوان تمام داده های ذخیره شده در ابر سرور با استفاده از sharding روش. زمان به زمان پشتیبان گیری نیز نقش مهمی برای اطمینان از امنیت داده ها با پرشین میزبانی.
 4. حداقل این هزینه ها: یک کاربر لازم نیست به صرف مقدار در این بخش به عنوان میزبانی خود را ارائه می دهد و آن را کامل کمک برای مسائل خود را. یکپارچه سازی داده های خود را با ابر مبتنی بر پرشین قطعا کمک خواهد کرد که شما برای به حداقل رساندن بالا و هزینه های آن.
 5. سهولت در انتقال فایل ها و داده های ردیابی: کاربران به راحتی می توانید انتقال یک فایل به چند دیگر اعضای تیم بدون هر گونه تاخیر. ابر مبتنی بر QuickBooks در واقع کار می کند در زمان واقعی محیط زیست به طوری که کاربر حتی می توانید آهنگ لحظه تغییرات ایجاد شده توسط دیگران است.
 6. سازگاری با سیستم عامل: میزبانی وب ارائه می دهد سازگاری بیشتر به کاربران خود را به عنوان آنها می توانند دسترسی به اطلاعات با یک دستگاه با داشتن یک سیستم عامل است. این بدان معناست که QB شرکت سرور پلت فرم پسند نیز هست.
 7. ضربه شروع با نرم افزار فعلی: به عنوان QuickBooks نسخه دسکتاپ است که باید برای فعال کردن راه حل های میزبانی برای کسب و کار کوچک شما کاربران که در حال حاضر با استفاده از نرم افزار حسابداری نیاز به پرداخت هزینه نسبتا کمتر است. کاملا بدون نیاز به صرف مقدار پول نقد در ابتدا در خدمات.

دانستن مزایای استفاده از هر چیزی کافی نیست که جهان پر است از مجرمان که فقط می خواهد برای به دست آوردن از شما. این درست است که QuickBooks enterprise در ابر است که به طور عمده ارائه شده توسط Intuit خود اما وجود احزاب مختلف که در حال به دام انداختن کاربران توسط شرکت نام. بنابراین قبل از فعال کردن مبتنی بر ابر نرم افزار حسابداری به کسب و کار خود و کاربران باید به ارزیابی برخی از عواقب به عنوان به خوبی. اصلی تجزیه و تحلیل است که شما نیاز به انجام قبل از شروع به شرح زیر است:

 1. شما نیاز به بررسی کنید که چگونه حرفه ای میزبانی وب ارائه دهنده است که ارائه خدمات و پشتیبانی. همان را می توان مورد بررسی با دیدن نظرات آنها در حال گرفتن از مشتریان خود را.

 2. شما باید بررسی کنید قبل از نهایی اینکه همه یکپارچه برنامه های کاربردی سازگار با دسکتاپ خود را حل و یا نه. همان را می توان مورد ارزیابی قرار به دنبال یک دادگاه پس از راه اندازی سرور ابری شبکه.

 3. شما باید از خودتان را با گزینه های سرور که خود ارائه دهنده میزبانی وب ارائه شده است. همان را می توان مورد بررسی قرار اگر ارائه دهنده خدمات میزبانی سرور اختصاصی در مقابل گزینه های به اشتراک گذاشته شده سرور.

 4. شما فقط نیاز به دانستن در مورد پشتیبان گیری سیاست های حکومت خود را ارائه دهنده خدمات میزبانی وب که در طول زمان از mishappenings شما نیاز به پشتیبان گیری فوری برای فایل های داده. همان را می توان مورد بررسی قرار تجزیه و تحلیل پشتیبان نگهداری و ذخیره سازی محدودیت های ارائه دهنده.

 5. شما باید به طور کامل آگاه از پروتکل های امنیتی و سیاست های ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات میزبانی وب. همان را می توان ارزيابی تجربه و اطلاعات خود را حفاظت و امنیت با ارائه دهنده خدمات میزبانی وب.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای افزایش مقیاس کوچک کسب و کار با ابر میزبانی وب پرشین Desktop Enterprise سپس این اطلاعات برای تلفن های موبایل شایسته شما. اگر شما واکشی هر نوع مشکل و یا می خواهید هدایت توسط فرد با تجربه و سپس شما می توانید با برقراری ارتباط با تکنسین های مجرب از QB گروه پشتیبانی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top