اطلاعات پلت فرم: قدرت در داده های خود را

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on اطلاعات پلت فرم: قدرت در داده های خود را

اطلاعات پلت فرم: قدرت در داده های خود را

[ad_1]

داده های یک کلمه در هنگام خواندن ساده به نظر می رسد اما در یک سازمان و یا کسب و کار به این معنی زیادی است. اطلاعات قدرت برای تغییر کل چشم انداز سازمان خود را; آن می تواند باعث شکستن و یا بازی. این قلمرو از امکانات متعدد. آیا داده ها در قضیه لبه و یا در ابر این ظرفیت به فرصت های جدید را به جلو و به بینش دقیق برای کسب و کار شما.

دوباره کسب و کار خود را با این مایکروسافت داده های ابزار:

SQL Server

SQL سرور به شما می دهد قدرت به نوآوری سریع تر در حالی که شما در قضیه. جدید مایکروسافت SQL سرور 2017 می آید با به روز رسانی های امنیتی و اطلاعاتی. شما می توانید تمام ویژگی های اضافی و بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی با عملکرد است که بهترین در کلاس و انعطاف پذیر برای شما در فرض مورد نیاز است.

  • می شود آن را لینوکس, ویندوز و یا Docker ظروف شما می توانید اجرای SQL Server 2017 در هر یک از مورد علاقه خود را به پلت فرم.

لاجوردی

سرعت حرکت خود را به ابر امروز. در حال حاضر شما باید با استفاده از ابر چابکی و بهره وری مورد نیاز برای مهاجرت به ابر بدون نیاز به تغییر کد. با لاجورد شما می توانید سریع تر پیش بینی ها و باز کردن بینش های جدید.

  • شروع به نوآوری سریع تر با لاجوردی اطلاعات خدمات. مایکروسافت لاجورد همراه با توانایی برای باز کردن داده های بالقوه است.

راه حل

انتخاب تکنولوژی خود را انتخاب و شروع به در حال توسعه با همراه با منبع باز است که با حمایت مایکروسافت نوآوری. دریافت آسان یکپارچه سازی داده ها در نرم افزار و استفاده از به روز رسانی مجموعه ای از شناختی خدمات برای توسعه هوش است که مانند انسان در سراسر تکمیل مقیاس داده است.

  • ساخت هوشمند برنامه های سریع تر. را انتخاب کنید ابزار و سیستم عامل خود را انتخاب برای ترکیب اطلاعات در برنامه های کاربردی خود را.

هوش مصنوعی (AI)

وقتی که می آید به اطلاعات پلت فرم هوش مصنوعی بومی-دسترسی به بینش سریعتر از هر گونه اطلاعات است که شما می خواهید ابر و یا در قضیه. کار با ترکیب منحصر به فرد خود را اطلاعات شرکت ها و داده ها از جهانی به ساخت یک سازمان است که رانده شده توسط هوش.

  • مایکروسافت با استفاده از فناوری هوشمند به تقویت نبوغ انسان است. با هوش مصنوعی آنها را به توانایی برای گسترش توانایی های ما برای کمک به دستیابی به بیشتر.

مایکروسافت اطلاعات پلت فرم: راه حل

هوشمند

در حال حاضر قدرت از هوش مصنوعی با مایکروسافت اطلاعات پلت فرم سمت راست در داده های خود را برای به دست آوردن یک درک دقیق در مورد مشتریان خود و کسب و کار مانند قبل از هرگز. مایکروسافت تنها کسی است که به ارمغان می آورد یادگیری ماشین به لبه و برای پایگاه داده موتور برای افزایش امنیت و پیش بینی های دقیق.

چالاک و سریع

مایکروسافت داده های انعطاف پذیر پلت فرم فراهم می کند که یک تجربه است که سازگار در سراسر سیستم عامل و کمک می کند تا خود را از نوآوری های رسیدن به بازار هر چه زودتر. ساخت و گسترش برنامه های خود را از هر نقطه و در هر زمان.

شرکت آماده

کمک به کسب و کار خود و مقیاس زمانی که شما می دانید که در دسترس بودن و عملکرد و امنیت مورد نیاز تحت پوشش-با هزینه مالکیت است که صنعت پیشرو.

داده های پلت فرم

با بسیاری از مزایا و امکانات مایکروسافت مطمئنا برنده مسابقه است. اطلاعات پلت فرم پتانسیل زیادی است که می تواند کمک به کسب و کار شما و کمک به آن در پیشبرد دیجیتال مسابقه. پیاده سازی بستر های نرم افزاری داده و کمک به کسب و کار خود را بهتر انجام دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top