اسرار به ساخت وب سایت خود را طراحی تصویر کامل

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on اسرار به ساخت وب سایت خود را طراحی تصویر کامل

اسرار به ساخت وب سایت خود را طراحی تصویر کامل

[ad_1]

هر روز که من باز اینترنت پیدا کنید من خودم در یک استخر از وب سایت. اغلب من دسته بندی برخی به عنوان زباله و دیگران به عنوان بی فایده است. من به سادگی پایین ببینید چیزی که نمی خواهد به من انقباض غیر ارادی ماهیچه. مگر اینکه من در سراسر آمده چیزی زیبا است که اجرا می کند هموار در من حس زیبایی من حفظ gritting دندان من با تکرار اندیشه “اوه! این دوباره!”

اما هر یک بار در در حالی که من با موفقیت پیدا کردن یک وب سایت است که یک جشن واقعی برای چشم که فورا جذب توجه من چیزی که بهم حس کنجکاوی من و من نمی تواند مقاومت در برابر به اکتشاف.

و به این تجارت الکترونیک شاهکارهای جام مقدس از هر وب سایت آژانس توسعه. به این دلیل که هیچ کس می خواهد به اتلاف وقت در مبهم و ناکارآمد و زمان-مکیدن, وب سایت است.

در حال حاضر اگر شما شده است تعجب که چگونه این سایت تبدیل شده به طوری تصویر کامل در اینجا عناصر ضروری از آن secret sauce.

 • نگه داشتن طراحی جذاب اما حداقل:

سادگی کلیدی است. شما نیاز به ارائه پیام خود را به توده ها که شامل افراد مختلف جمعیتی با طرز فکر های مختلف و تنظیمات. بنابراین شما نیاز به یک طراحی است که برآورده زیبایی و آموزنده خواسته های مخاطبان هدف.

توصیفی وب سایت مشکل بازدید کننده به عنوان آنها در صورت مشکل در پیدا کردن محتوای مورد نظر خود را. امروز مردم عشق ورزیدن سایت با حداقل اما تمام اطلاعات مهم است. همه چیز از رنگ انتخاب به تضاد فونت, اطلاعات پر کردن فرم تماس به عمل دکمه ها و پنجره های پاپ آپ (بهتر است برای جلوگیری از) باید حداقل برای بهبود تجربه کاربر.

طراحی منظر است که هنوز روند. اما تا آنجا که به SEO نگران است, کسب و کار با قالب های سفارشی و تک صفحه ای طرح می آهنربا ترافیک بیشتر و بالقوه منجر می شود.

سایت های تجارت الکترونیک در حال حاضر با آمدن شخصی سیستم های مدیریت محتوا است که ارائه پشتیبانی قابل توجه به کاربران سایت; توان آن را مدیریت فروشندگان و خریداران است. همچنین این نتایج در تجربه کاربری بهتر که به نوبه خود کمک می کند تا بازاریابان با فرایند بهینه سازی موتور جستجو.

فراموش نکنید که برای اضافه کردن نوار جستجو در محل برجسته در صفحه اصلی و حتی اگر آن را نه خود سایت تجارت الکترونیک. اغلب من تحریک زمانی که من نیاز به چیزی جستجو در یک وب سایت. این معمولا اتفاق می افتد در مورد وب سایت های ارائه خدمات این شرکت های مشاوره ، جستجو میله را شامل نیست چقدر تلاش در طراحی و توسعه به ارمغان می آورد اما سهولت در کاربری زندگی چون او فورا می شود نتایج مورد نظر برای هر آنچه که او به نظر می رسد در وب سایت.

 • یک صفحه چند شبکه از قالب:

در حال اجرا یک راه اندازی و یا می خواهید برای ترویج خود آجر و ملات فروشگاه آنلاین ؟ اختلاف منظر, طراحی وب سایت راه حل است. اما آن را به اندازه کافی برای حتی متوسط از تجارت الکترونیک و کسب و کار. در این مورد, شما نیاز به ارائه تجربه کاربر برجسته.

حداقل UX/UI طراحی نه تنها کمک می کند تا در ارائه بی عیب و نقص, تجربه کاربر, اما همچنین به عنوان یک بازی booster برای بهینه سازی موتور جستجو. دلیل ؟ این باعث می شود وب سایت طرح منطقی تر و قابل فهم با چشمگیر کیفیت بصری. علاوه بر این هر یک وب سایت طراحی شده است و این به آسانی تعیین شده توسط هر دو بازدید کنندگان و خزنده موتور جستجو.

همانطور که شما تمایل به نگه داشتن ناوبری روشن و بی خیال, شما می توانید با شتاب بیشتر جلب توجه مردم. آن است که باز واقعیت است که بازدید کنندگان سایت تمایل به ترک آن اگر آنها نمی, پیدا کردن اطلاعات مورد نظر در عرض چند ثانیه از ورود خود را. بنابراین همیشه محل کسب و کار خود و پیام و ضروری محصولات یا خدمات در صفحه اصلی.

نمی overstuff صفحه اصلی. وب سایت منو اولین چیزی که بسیاری از مردم چک به عنوان آنها بازدید از هر وب سایت است. درست مثل ناوبری چرخ در کشتی منو هدایت کاربر به صفحات مختلف با اطلاعات مربوط به آنها به دنبال. نگه داشتن آن برجسته با قرار دادن آن در بالا برابر در اصلی صفحه وب است.

همیشه استفاده از دکمه های اضافی با کوتاه و تماس روشن به عمل بر روی آنها. برای مثال اگر شما می خواهید به طور مستقیم از سایت بازدید کننده به یک صفحه دیگر برای کسب اطلاعات بیشتر و سپس ‘ادامه مطلب’ یا ‘کاوش در اینجا دکمه سمت راست. عمومی ترین و غالبا با استفاده از دکمه ‘اینجا کلیک کنید” است که هدایت کاربران به صفحه مربوطه.

 • به ارزش قابل توجهی به پاسخ:

تجارت الکترونیک, همه چیز در مورد کسب و کار دیجیتال راه حل. طراحی وب سایت شما نیز باید خود را تکمیل دیجیتال نیاز دارد که مهم است این است که گرفتن توجه کاربران تلفن همراه. اینجا سایت پاسخگویی طول می کشد قابل توجهی سرب بر همه عوامل دیگر.

خزنده موتور جستجو نخواهد شاخص وب سایت خود را اگر آن پاسخگو نیست در تمام سیستم عامل های دیجیتال – مرورگرها و دستگاه های تلفن همراه.

بقا در امروز به سرعت گام هزاره دیجیتال’ است برای سریعترین. سریع در حال بارگذاری یک وب سایت (2-3 ثانیه) بدان معنی است که کاربر را فورا دریافت اطلاعات مورد نظر. از این رو او تمایل به اقامت طولانی تر را در سایت خود این بدان معناست که سایت شما نرخ گزاف گویی نمی خواهد رسیدن به وضعیت نگران کننده. بیشتر نرخ گزاف گویی فقیر خواهد بود که به رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو است.

وب سایت های پاسخگو معمولا کاهش نرخ گزاف گویی – بازدید کنندگان بیشتر احتمال دارد به ماندن در صفحات وب خود را برای یک دوره طولانی. گوگل تلفن همراه-اولین-شاخص باعث می شود ضروری برای وب سایت ها به سرعت خود را بارگذاری span مانند یک فلاش بک. در حال حاضر شما خواهد خواست برای استدلال است.

آن را اجباری زیرا در حال حاضر این خزنده موتور جستجو نیز در صفحه اول وب سایت از طریق تلفن همراه خود نسخه. و در مورد خود سایت موبایل-دوستانه نیست خزنده نمی خواهد در صفحه اول آن و در نتیجه شما را فراموش کرده ام در مورد رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو.

چه چیز دیگری ؟

 • جلوگیری از وقفه در تبلیغات توسط همه به معنی امکان پذیر است که آنها مانع از تجربه کاربر روند. Pop-ups ویندوز مشکل کاربران گوشی های هوشمند بیشتر با توجه به اندازه صفحه نمایش کوچک در مقایسه با دسکتاپ را نمایش می دهد.
 • کوتاه, پس زمینه ویدئو نیز در روند, اما شما نیاز به آن را انجام دهد watchfully. ترکیب ویدئوها با سرعت بارگذاری سریع به طوری که آنها نمی خواهد ترک هر گونه تاثیر منفی خود را بهینه سازی موتور جستجو و تلاش های بازاریابی.
 • قانع کننده محتوای دقیق تراز باعث می شود یک وب سایت بیش از حد جاذب به آهنربا توجه بیننده را. نگه داشتن محتوای بصری حداقل و تمرکز در موقعیت مناسب بر روی محتوای متنی مکمل به طور کلی طراحی وب سایت.

حکم:

تجارت الکترونیک خود را در طراحی وب سایت باید تحویل بی عیب و نقص تجربه کاربر. آن را تبدیل خواهد شد و کاربر پسند که دارای ویژگی های زیر است – لازم است برای یکپارچه قابلیت.

 • قالب سفارشی

 • مناسب اندازه بوم

 • خوانایی استثنایی

 • وقفه-رایگان ناوبری

 • آسان برای بارگذاری تصاویر با کیفیت

 • حداقل اتکا به pop-up ads

 • سازگار به تمام دستگاه ها و مرورگرهای

ترکیب تمام این مواد تشکیل دهنده شما باید یک راز سس برای ایجاد یک تصویر کامل طراحی وب سایت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top