استفاده می کند و موانع برای هواپیماهای بدون سرنشین تکنولوژی در کسب و کار

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on استفاده می کند و موانع برای هواپیماهای بدون سرنشین تکنولوژی در کسب و کار

استفاده می کند و موانع برای هواپیماهای بدون سرنشین تکنولوژی در کسب و کار

[ad_1]

هواپیماهای بدون سرنشین قطعا تغییر راه ما از آن لذت ببرید و انجام کسب و کار. آنها در حال حاضر مورد استفاده در زندگی روزمره ما به جمع آوری هوایی برای دستکاری داده ها و گرفتن عکس های زیبا و رکورد شگفت انگیز برای آپلود به YouTube. در واقع بسیاری از مردم زندگی خود را با استفاده از قدرتمند وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین یا quadcopters ها ، که می آید با ویژگی های پیشرفته. این جدیدترین دستگاه در حال حاضر قادر به برقراری ارتباط با گوشی های هوشمند و یا هر دستگاه مکانیکی با استفاده از یک برنامه تلفن همراه برای انتقال اطلاعات در زمان واقعی برای جریان و یا دیگر استفاده کنید. شرکت هایی مانند آمازون در حال ساخت امکان سنجی در مورد اینکه آیا برای تحویل بسته از طریق کنترل از راه دور دستگاه در آینده برای افزایش کسب و کار صرفه جویی در وقت و اطمینان از تحویل به موقع.

FAA (اداره هوانوردی فدرال) داده ترخیص کالا از گمرک به تعدادی از شرکت ها به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و یا بدون سرنشین وسایل نقلیه هوایی به منظور انجام بسیاری از فعالیت های کسب و کار. آنها مجاز به جمع آوری اطلاعات رفتار نظارت به دلایل امنیتی فیلم و یا ضبط تصاویر و یا بازرسی مناطق برای پیدا کردن نفت و گاز است.

ساخت پول با هواپیماهای بدون سرنشین ویدئوها

فیلم های ساخته شده با کمک هواپیماهای بدون سرنشین را می توان فوق العاده ای در مقایسه با معمول سطح زمین فیلم. جستجو در یوتیوب و شما پیدا کردن هزاران نفر از فیلم ها با کیفیت بالا آپلود شده وجود دارد که توسط مردم عادی که پیاده سازی یک ایده ساده با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و یا دار کوادکوپتر ساخت آن بازدید از مکان های که در آن یک انسان حتی نمی تواند فکر می کنم از رفتن. نمونه شامل آتشفشانی زندگی می کنند شگفت انگیز گشت و گذار و نزدیک در داخل نمایش های زیبا آتش بازی.

برخی از کارآفرینان در حال ساخت سود با کمک هواپیماهای بدون سرنشین خود را ویدئوها. پس از این هواپیماهای بدون سرنشین در دسترس هستند در بازار برای به عنوان کم $100 تعداد زیادی از مردم با علاقه به بررسی راه هایی برای به دست آوردن پول است. در ابتدا شما نیاز به ساخت یک کانال یوتیوب و اعمال استراتژی های بازاریابی برای کسب درآمد از آن است. رایج ترین و ساده ترین راه برای انجام این کار این است که به جای در تبلیغات تصویری با ثبت نام در یوتیوب, تبلیغات در برنامه.

قبل از اینکه شما شروع به ساختن پول با یک هواپیمای بدون سرنشین برای بار اول شما نیاز به خرید یک ماشین است که مناسب نیازهای شما و اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد فیلم ها با کیفیت بالا. برای این کار شما باید در ذهن نگه داشتن یک دوربین با توانایی شلیک با وضوح بالا ، علاوه بر این, شما همچنین نیاز به ویرایش ویدئو نرم افزار برای ویرایش فیلم های خود را و در حال حاضر چیزی به مردم است که آنها را لذت بردن از فوق العاده.

نمونه از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده در کسب و کار

در اینجا برخی از نمونه های معمول از استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام کسب و کار و یا کسب سود:

· املاک و مستغلات عکاسی – اگر شما در املاک و مستغلات کسب و کار شما می تواند افزایش فروش خود را با استفاده از با وضوح بالا تصاویر هوایی از خواص شما را هدف قرار.

· اینترنت بی سیم – هواپیماهای بدون سرنشین قادر به ارائه اتصال به اینترنت به مناطق دور افتاده که در آن سیگنال ندارد از Wi-Fi را. شرکت های ارائه اینترنت بی سیم می تواند از این فرصت برای افزایش مشتریان خود و فروش بیشتر.

· روزنامه نگاری و گزارش – بهترین استفاده از ارزان پهپادهای دیده شده است در اخبار صنعت که در آن خبرنگاران می توانند با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین را به تصرف شگفت انگیز فیلم هایی به خصوص در زمان بلایای طبیعی مانند خودکشی انفجار و زلزله و طوفان است.

· عکاسی تجاری – عکاسان که در حال حاضر در کسب و کار می تواند سرمایه گذاری در یک قدرتمند هواپیماهای بدون سرنشین به عکاسی خود را به سطح بعدی و ترک در پشت رقبای خود را با عالی و خیره کننده عکس های هوایی.

· خدمات عمومی – دولت ممکن است استخدام قدرتمند هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام بزرگراه نظارت و گزارش به مراجع ذیربط در مورد حادثه اشتباه و یا هر حادثه دیگر. به طور مشابه هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می شود به بررسی حیات وحش و به تعداد تقریبا گونه های منقرض شده به منظور به آنها را ذخیره کنید.

· کشاورزی – در گذشته کشاورزان و دیگر افراد مرتبط با کشاورزی بودند شناخته شده به استفاده از آخرین فن آوری برای انجام عملیات خود را. اما در حال حاضر آنها را یک فرصت طلایی برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود را با به کارگیری قدرتمند هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت بر رشد محصولات خود را.

اگر شما می خواهید را به شما معرفی تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین خود را در حال حاضر-در حال اجرا کسب و کار شما در حال رفتن به نیاز به حدود 1000 $برای شروع است. اگر شما سرمایه گذاری در آخرین فن آوری شما می خواهید به موفقیت بیشتری در فعالیت های خود را. مردم آماده هستند به سرمایه گذاری $100,000 در هواپیماهای بدون سرنشین به کسب و کار خود را به سطح بعدی. با گذشت زمان و با بهبود تکنولوژی شما خواهد بود قادر به یکپارچه سازی قدرتمند تر قطعات و به طور مداوم رشد کسب و کار شما.

موانع در راه از تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین

در حالی که تمام ذکر شده در بالا چشم انداز امیدوار کننده نگاه هنوز هم وجود دارد برخی از موانع است که نیاز به خطاب قبل از بهره برداری کامل از این تکنولوژی است. اول از همه اگر یک شرکت می خواهد تحویل بسته با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین وجود خواهد داشت محدودیت در وزن بسته است. علاوه بر این بسته به عمر باتری هواپیماهای بدون سرنشین نمی قادر خواهد بود به پرواز بیش از 20 تا 30 دقیقه. بنابراین بسته به معنای برای آدرس های که دورتر از این شعاع نمی کنید تحویل… بدون برخی از سیستم انتقال با استفاده از چندین هواپیماهای بدون سرنشین و یا تبادل باتری اواسط مسیر.

اگر یک هواپیمای بدون سرنشین به مقصد آن همه تنهایی آن ممکن است روبرو می شوند یک خط قدرت در راه خود را و یا آمده در سراسر یک ولگرد سگ یا گربه. کودکان در حال بازی در راه نیز می تواند تداخل با عملکرد آن و از این رو در برخواهد داشت خطر ابتلا به امنیت بالا و همچنین خطر آسیب دیده تحویل. این نوع از ضرر و زیان خواهد بود کاملا رایج اگر هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفت امروز برای تحویل بسته. اگر مراحل گرفته شده برای به حداقل رساندن این خطرات و اگر قوی تر و قوی تر ماشین آلات با عمر باتری بهبود یافته می تواند در دسترس عموم مردم و همچنین فروشندگان این موانع را می توان غلبه بر.

برای برخی از کسب و کار سرمایه گذاری وجود دارد ممکن است چند فن آوری موانع به خلاص شدن از شر قبل از وجود دارد می تواند تکمیل خودکار هواپیماهای بدون سرنشین کنترل اما برخی از پروژه ها در حال حاضر در حال اجرا کاملا موفقیت. پس از FAA اعلام کرد مجموعه ای جدید از قوانین و مقررات مربوط به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای استفاده تجاری تعدادی از کسب و کارهای دستور سفارشی ساخته شده از هواپیماهای بدون سرنشین برای استفاده در فعالیت های کسب و کار به منظور افزایش فروش, انجام بازرسی و نقشه برداری و تحویل محصولات و یا ماشین آلات با سرعت خوب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top