آی پاد کلاسیک سقوط یا ری بوت در حالی که شروع نابغه

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on آی پاد کلاسیک سقوط یا ری بوت در حالی که شروع نابغه

آی پاد کلاسیک سقوط یا ری بوت در حالی که شروع نابغه

[ad_1]

شما با استفاده از نبوغ نرم افزار برای مدیریت و یا سازماندهی فایل های موسیقی خود را بر روی آی پاد کلاسیک ؟ اگر بله, شما ممکن است یک وضعیت که در آن شما آی پاد سقوط هر زمان که شما شروع به این برنامه است. این رفتار ممکن است باعث نبوغ خود را در لیست پخش های غیر قابل دسترس. آن می تواند منجر به شرایط بحرانی از دست دادن فایل ها از آی پاد. در این مرحله شما نیاز به بازیابی فایل های از دست رفته از پشتیبان گیری اخیر. اگر پشتیبان گیری در دسترس نیست و یا به روز رسانی آی پاد, بازیابی اطلاعات است که تنها راه برای رفتن است.

نابغه یک محرک جدید مشخصه برای اپل محبوب ترین مدیا پلیر قابل حمل – آی پاد. آن را می سازد سفارشی لیست پخش از فایل های موسیقی در کتابخانه iTunes که با هم بزرگ. نابغه لیست پخش ذخیره شده در iTunes و شما می توانید همگام سازی آنها را با آی پاد خود را. شما همچنین می توانید ایجاد و ویرایش نابغه لیست پخش در آی پاد کلاسیک.

گاهی اوقات هنگامی که شما همگام سازی خود را به آی پاد کلاسیک با iTunes شما نمی ممکن است ایجاد یا ویرایش نابغه لیست پخش چند آهنگ با استفاده از دستگاه. در همان زمان شما همچنین ممکن است در سراسر آمده مختلف پیام خطایی مشابه زیر باشد:

– “این آهنگ به اندازه کافی نیست آهنگ های مرتبط برای ایجاد یک لیست پخش نابغه”

– “نابغه در دسترس نیست برای این آهنگ انتخاب شده”

شما ممکن است روبرو می شوند تعدادی از مشکلات دیگر در حالی که کار با نابغه در آی پاد. در یک سناریو عملی خود را و آی پاد ممکن است سقوط و یا راه اندازی مجدد هنگامی که شما شروع به نابغه برنامه های کاربردی از یک آهنگ بازی.

علت

این مشکل می تواند رخ دهد به دلیل برنامه سقوط فاسد, لیست پخش, مسائل با آی پاد دیسک و از دست رفته فایل های سیستم. در هر یک از این شرایط شما می توانید دسترسی به فایل های موسیقی خود را از آی پاد کلاسیک.

قطعنامه

شما می توانید سعی کنید به رفع این مسائل با بازگرداندن آی پاد خود را به تنظیمات کارخانه. آن را مانند قالب بندی یک رسانه ذخیره سازی یعنی هارد دیسک و درایو USB. اگر چه این روش قادر به کار در اطراف بسیاری از iPod disk مرتبط و مسائل دیگر اما آن را حذف تمام داده ها از آی پاد دیسک و منجر به بحرانی فایل از دست دادن موقعیت ها.

این مشکلات با آی پاد خود را قرار داده و شما نیاز به آی پاد بازیابی راه حل. شما می توانید با موفقیت بازیابی آی پاد داده ها با استفاده از برنامه های شخص ثالث شناخته شده به عنوان آی پاد نرم افزار بازیابی اطلاعات. آنها انجام در عمق اسکن از تمام آی پاد دیسک برای بازیابی تمام از دست رفته از دست رفته و غیر قابل دسترس فایل های چند رسانه ای از آن است. با رابط کاربر گرافیکی ساده و غیر مخرب انجام این برنامه کاملا آسان و امن برای استفاده است.

Stellar Phoenix, آی پاد, بازیابی پیشرفته ترین راه حل برای بازیابی از دست رفته آهنگ ها, تصاویر و فیلم ها از آی پاد خود را بر روی دیسک است. این نرم افزار با این نسخهها کار به خوبی با آی پاد کلاسیک و آی پاد. این در دسترس است در دو نسخه متفاوت برای مایکروسافت ویندوز و Mac OS X سیستم عامل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top